עם מדרסי footbalance ביו דינאמיים אני בבלאנס!


הידעתם שהכי בריא ללכת יחפים?...... 

טבעי לחשוב, שנעליים הם מרכיב בסיסי בחיים של כולנו, אך אולי תופתעו לשמוע, כי רק 20 אחוזים מאוכלוסיית העולם נועלים נעליים. עכשיו, כשהחורף נגמר, האביב כבר כאן והקיץ בפתח, זה לא יהיה רעיון רע לצאת לטיול בפארק הקרוב או בחוף הים כשאתם יחפים לגמרי. התועלת בכך עשויה להפתיע אותכם.הליכה יחפה מחזקת ומותחת את השרירים, הגידים, הרצועות, הקרסוליים והתאומים. חיזוק שכזה, מונע מאיתנו פציעות בברכיים ובעיות גב. הליכה יחפה אף מחזקת שרירים מסוימים, אשר לא מורגשים בהליכה עם נעליים.

רפלקסולוגיה לכפות הרגליים

על פי הרפלקסולוגיה, כל חלק בכפות הרגליים שלנו משפיע על בריאות אזורים מסוימים בגופנו. לכן, כל אבן או בליטה באדמה, משפיעה ולוחצת על האזורים השונים בכף הרגל ובכך משפיעה על בריאות של כלל הגוף. אם זה קצת כואב בהתחלה, זה בסדר גמור, זה רק אומר לנו שכפות הרגליים שלנו זקוקות לגירוי שהן מקבלות. לאחר זמן מסוים הכאב יתחלף בשיקום, התחדשות והתגברות על הסימפטומים שסבלנו מהם.


 הייתי בfootbalance וכשהגעתי ועליתי למכשיר שבודק באותו רגע אילו בעיות יש בכף הרגל. ובאותו רגע אני גם קיבלתי מייל על מצב כפות הרגליים וגם תוך מספר דקות של אבחון קבלתי את המדרסים ותוך דקות הם נכנסו לנעלי הספורט שלי וכבר בדרכי הביתה הייתי מסודרת וכפות רגליי התפנקו עם מדרסים חדשים נוחים. ואני נועלת כבר כמה ימים וממש כייף מרגישה נוח איתם. ובגלל שאין לי שום בעיה בכפות רגלי. אני נועלת כדי לשמור על באלנס , ללכת זקוף יותר ולשמור על רגלי לשנים טובות של בריאות איתנה. מצב רגלי כרגע שאני לא זקוקה למדרסים בכלל. ואתם יודעים למה כי אני כל חיי בתור ילדה הייתי הולכת יחפה,ושמעתי בהרצאה שזה ממש מצוין ללכת יחפים, זה שומר על רגליים בריאות יותר אז תתחילו להסתובב יחפים. עם מדרסי footbalance אני בבלאנס!

FootBalance הפינית החליפה את בעלי הזכיינות בישראל
למעלה מ - 500,000 מדרסים של החברה נמכרים ברחבי העולם בכל חודש
בימים אלה, נפתחות נקודות מכירה חדשות בכל הארץ

חברת FootBalanc eהפינית, המייצרת ומשווקת את המדרסים הביו דינמיים בעלי הפטנט הבלעדי בעולם, החליפה לאחרונה את בעלי הזכיינות בישראל, ובחרה בחברת סטפ טו טופ בע"מ (מנכ"ל: יוליה צפריר). מדרסי FootBalance הם היחידים בארץ הנמצאים תחת נהלי רגולציה בינלאומית, כשבישראל לא קיימת בכלל רגולציה בנושא, וכיום מדובר בתחום פרוץ לחלוטין בשוק הישראלי, כשחזון החברה הוא להנגיש ללקוחות מוצר חדשני ואיכותי, במחיר שווה לכל נפש. החברה מייצרת באירופה ומשווקת את מדרסי FootBalance כבר מעל 10 שנים ב-50 מדינות על פני 6 יבשות בעולם, ועם מיליוני לקוחות מרוצים, כשלמעלה מ 500,000 מדרסים נמכרים ברחבי העולם בכל חודש. בעולם החברה פרוסה ברשתות רבות, בין השאר: אינטרספורט , ספורטפדיה ועוד, ובימים אלה, נפתחות נקודות מכירה חדשות בכל הארץ.
המדרסים פותחו בשנת 2003 בהלסינקי (פינלנד), לאחר שנים של מחקרים והשקעה של למעלה מ 9 מיליון אירו בפיתוח הטכנולוגי.


הטכנולוגיה החדשנית שפותחה ע"י החברה מאפשרת אבחון מקיף של כף הרגל בעזרת פודוסקופ, המכשיר המהפכני מאבחן את מאפייני הרגליים במנחים שונים ובדיוק רב, תוך סריקת כף הרגל, צילום ואבחנה. האבחון והכנת המדרסים מתבצעים בפגישה אחת, הכוללת התאמה מקצועית של המדרס על כף הרגל, על מנת לקבל 100% התאמה לרגלי המטופל. המדרסים הביו-דינמיים של footbalance הם הראשונים והיחידים בעולם אשר הוכחו מחקרית כמדרסים המסייעים בשיקום כף הרגל וטיפול אקטיבי בבעיות שנוצרו עקב פציעה או שחיקה לאורך השנים, ולא רק כמספקים תמיכה אורתופדית. כחלק מתפיסת השקיפות של FootBalance, בסיום הליך האבחון המטופל מקבל למייל את תוצאות הסריקה והאבחון, כדי לעקוב אחר תהליך השיקום של הגוף בביקור הבא, לאחר כשנה וחצי בממוצע .

אחד היתרונות הבולטים של המדרס הינו שהוא ניתן להתאמה מחודשת לאורך זמן
 ללא צורך ברכישת מדרסים חדשים, שירות הניתן בחינם לכל אורך חיי המדרס. כמו כן , אין צורך לרכוש נעל במידה גדולה יותר כיוון שהמדרס מתאים לכל נעל, מחליף את הספידה, וניתן להעבירו מנעל לנעל.
מחיר המדרסים נע בין: 590 ₪-790 ₪ . www.footbalance.co.ilבפייסבוק:
   - www.facebook.com/footbalance.co.il


תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!

כבודו כל הפרקים! פרק סיום העונה