מהדורה מיוחדת מי אוהב ספא?...........מי אוהב חמאת שיאה?..........

 לא מסתפק באריזה אחת

 לקח את כל האריזות  מרוב שהן נהדרות התאהב בריח המיוחד של חמאת השיאה
מי לא אוהב מהדורות מיוחדות?האגיס שמחים להציג: מהדורה חדשה בסדרת מגבוני בייבי ספא של האגיס
מגבונים לחים בתוספת תמצית חמאת שיאה לשמירה על הלחות הטבעית של העור, אצלכם על שידת ההחתלה, לפני כולם!

חברת חוגלה קימברלי מממשיכה לחדש ומשיקה מוצר חדש תחת סדרת המהדורות המוגבלות של מגבוני האגיס – "האגיס בייבי ספא". והפעם – מגבוני האגיס בייבי ספא בתוספת תמצית חמאת שיאה לשמירה על הלחות הטבעית של העור.

בהאגיס החליטו השנה לערב את הלקוחות בדרך יצירתית, בבחירת המהדורה המיוחדת של המגבונים.  הבחירה בחמאת שיאה נקבעה לאחר סקר בעמוד הפייסבוק של האגיס. בסקר ניתנה לחברי האגיס האפשרות לבחור את מהדורת מגבוני האגיס בייבי ספא הבאה שתושק לשוק, מבין שתי אפשרויות: שיבולת שועל או חמאת שיאה. מעל 70% מהמשיבים בחרו בחמאת שיאה ברוב קולות.

חמאת השיאה היא חומר אורגני הידוע ביכולת הזנה מוגברת ובשמירת הלחות הטבעית של העור, היא מלאה בוויטמינים ומינרלים המעניקים לעור איזון מושלם. הסגולות הרפואיות של חמאת השיאה הן רבות, החמאה עשירה במיוחד בוויטמינים E.F.A,  היא מלאה במינרלים ובלחות ומעניקה לעור את כל המרכיבים החיוניים הנחוצים לו לאיזון מושלם.

סדרת המגבונים "האגיס בייבי ספא" הינה סדרת מהדורות מוגבלות של מגבונים לחים בתוספת תמצית של צמחים בעלי סגולות לטיפוח העור. המוצרים הקודמים בסדרה – האגיס בייבי ספא בתוספת קנדולה ומלפפונים, והאגיס בייבי ספא בתוספת לבנדר – זכו להצלחה רבה ולתגובות צרכנים נלהבות.
מחיר מומלץ לצרכן: 29.9 ₪ למארז הכולל 4 אריזות מגבונים


תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!

כבודו כל הפרקים! פרק סיום העונה