LEGO SPACE PARK 2019!


להיות אסטרונאוטים באטרקציית הקיץ הגדולה
LEGO SPACE PARK 2019

 


'לגו ספייס פארק' בשיתוף המותגLEGO  העולמי הרשמי חוזר לת"א לגני התערוכה: מעל 5 מיליון קוביות לגו ירכיבו את עולם החלל המהפנט וייקחו את המשפחה למסע בין הגלקסיות בשיתוף SpaceIL ותעשייה אווירית

האטרקציה המהנה בקיץ תהיה לראשונה השנה בסימן החלל עם מיצג נדיר של חללית בראשית מלגו ועם מתחמים ואתגרים חווייתיים חדשים: רובי לייזר, פלנטריום, אומגה בחלל, קיר טיפוס אקסטרים, פעילויות פארק המדע

'לגו ספייס פארק ת"א' יוצא למסע בין כוכבים בפארק ממוזג, ומזמין את ילדי ישראל לבנות חלליות לגו ולהנחיתן על הירח. 3000 מ"ר עם מיליוני אבני לגו צבעוניות יקשטו ויעסיקו בחופש הגדול את ילדיכם באירוע הקיץ הגדול. במהלך יולי אוגוסט (26.7-31.8) בביתן 1 בגני התערוכה אקספו ת"א תתקיים האטרקציה הגדולה של הקיץ בשיתוףLEGO  העולמי ובהשראת עולם החלל, כשהילדים יהפכו לסוכני חלל תוך כדי משחק בלגו המפתח דמיון ויצירתיות. חוויה מעולם אחר לכל המשפחה.
נושא החלל שזכה להתעניינות בינלאומית, נבחר על ידי LEGO העולמית לשנת 2019 במטרה לעודד ילדים וילדים בנפשם להעז ולחלום להגיע למרחבי החלל. לגו פארק, האטרקציה המובילה והוותיקה של הקיץ, ממשיך לחדש, להפתיע ולרגש לכלל חוויה המשלבת יצירה, דמיון, הנאה ולמידה במתחם אינטראקטיבי אחד. השאיפה להגיע לכוכבי לכת חדשים מאז ומעולם הייתה החלום של האנושות והשנה ילדי ישראל ישחקו כל הדרך לחלל בפארק חווייתי, מלמד, מעשיר ומהנה לכל המשפחה.
האטרקציות הבולטות בלגו ספייס פארק
ç    בונים את חללית העתיד של ישראל – במתחם מרכזי בפארק יוקם בגובה של 2 מ' מיצג חלל ייחודי עם קרקעית ירח עליה תוצג בגאווה חללית בראשית בגודל עצום שעשויה כולה מלגו ומעליה יוצב כדור הארץ תלוי. המיצג הנדיר של בראשית שכמעט ומגיע לירח בגודלו הורכב על ידי אמן הלגו יובל דבורין במשך מספר שבועות ממאה אלף אלפי קוביות לגו. גודלה של מיצג בראשית הוא כגודלה של חללית בראשית המקורית שנשלחה לירח, גובהה 1.5 מטר, 1.5 מ' קוטר. למרגלות המתחם משטחי עבודה פעילים עם מאות אלפי קוביות לגו יאפשרו לילדים להרכיב את חללית העתיד ולהנחיתה בירח. במתחם יהיו עלוני הדרכה עם דגמי חלליות שונות לעזר.
ç    פארק המדע- מנגישים את עולם החלל במתחם מהנה ומלמד עם מגוון פעילויות חינוכיות בנושאי החלל בשיתוף SpaceIL, סוכנות החלל הישראלית ותעשייה אווירית.
ç    מתחם לייזר– מתחם אינטראקטיבי ומהנה שיקיים תחרות עם רובי לייזר Lego Star Wars בחלל מעוצב.
ç    מתחם אקסטרים- קיר טיפוס של ספיידרמן, אליו יטפסו הילדים באמצעות חבלים.
ç    חדר חושך פלנטריום - בכיפה גאודזית שתבנה על גבי רצפת ירח רכה ייחודית, ישבו הילדים להתרשם בחושך מחוויה אור קולית ייחודית בה ישודרו מערכות הכוכבים.
ç    מיני סופרמרקט של שופרסל מכוכב אחר עם פעילות אינטראקטיבית- קופות, עגלות, מוצרים ומזון מפלסטיק ישמשו את הילדים בסופרמרקט כייפי.
ç    מתחם ג'ימבורי- בהשראת החלל (מגיל שנתיים).
ç    מתחם אומגה– אסטרונאוטים יעופפו באומגה בחלל.
ç    מתחם מולטימדיה- מתחם קונסולות עם כל משחקי גיבורי-על המובילים בעולם מבית LEGO.
ç    מתחם LEGO Friends & Just Dance - מתחם לגו מעוצב עם אביזרים ועמדת ריקוד  בהתאם לשירי JUST DANCE.
ç    בובות של גיבורי לגו – דמויות LEGO בגודל אנושי יסתובבו בין המבקרים ויצטלמו איתם למזכרת בלתי נשכחת.
ç    חנות של המותג LEGO המקורי עם ערכות לגו החדשות ביותר.
מזה שש שנים ברציפות לגו פארק בשיתוף המותג העולמי LEGO המקורי שנוסד לפני 90 שנה, מאפשרים לילדים ומשפחות לחוות את ה'צעצוע של המאה' באטרקציה מהנה המפתחת יצירתיות ודמיון. לגו פארק מחדש מידיי קיץ עם אטרקציות מעניינות ומקדם נושאים חשובים על סדר היום דוגמת עולם החלל ובשנה שעברה לגו והעצמה נשית, זאת במסגרת תערוכה נדירה מסוגה בעולם 'נשים מבעד לקובייה' שהציגה פורטרטים של נשים ישראליות משפיעות שנוצרו מעשרות אלפי קוביות לגו.

מחיר: חברי מועדון שופרסל יוכלו ליהנות מכרטיס במחיר 49 ₪, ובעלי כרטיס אשראי שופרסל במחיר 44 ₪ לכרטיס. בכל סניפי הרשת ובאתר האון ליין של שופרסל.
מחיר במכירה מוקדמת: 99 שקלים, מחיר מלא: 119 שקלים.
מבצעים בחברות האשראי וועדי עובדים
'לגו ספייס פארק תל אביב' http://familypark.co.il/
יתקיים בין התאריכים 26.7-31.8.2019 , ביתן 1 אקספו תל אביב
גילאי שנתיים עד 12 ומשפחות

לרכישה: Ticket Master *9964

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!

כבודו כל הפרקים! פרק סיום העונה