26 נשיקות!


26 נשיקות

"אני מחליטה שאני שונאת אותו. אותו ואת השיער המושלם שלו, וגם את לסת גיבור-העל שלו ומעיל הקשמיר המטופש שהוא לובש. מי בכלל לובש מעיל כזה כיום ? מה הוא דוכס? האמת שהוא נראה כמו דוכס. אני מוכנה להתערב שהוא מיוחס. אני מוכנה להתערב שיש לו שתים עשרה פילגשים והוא משלם למשרתים שלו בקמצנות ומרביץ לכלב שלו."

הסיפור מזכיר קצת את סינדרלה כמו בעלילה של סינדרלה יש לה אמא חורגת ושני אחיות.מה הקטע עם 26 נשיקות . ומדוע נקרא הספר כך זאת אשאיר לכם קוראים יקרים לקרא ולגלות לבדץ מה קורה בסיפור איך מתגלגלת העלילה. 
קימבר
כרטיס במחלקה הראשונה תמורת מחברת השרטוטים שלי. עסקה הוגנת תמורת ההזדמנות להספיק לראות את אבי לפני מותו, לא?
לרגע מתאו מורטי, האיטלקי היפהפה והשחצן, נראה לי כמו מלאך משמיים, אך הוא מתגלה כשטן בהתגלמותו. כאילו החיים שלי לא מחורבנים מספיק. כשמתאו מציע להחזיר לי את עיצובי השמלות שלי תמורת נשיקות, אין לי ברירה אלא להסכים. זה רק משחק, לא יותר. לעולם לא אתן לעצמי להיכוות שוב.

מתאו
הפה של קימבר דיסנטו, הגישה העוקצנית שלה... משגעים אותי. אני לא רגיל לנשים כמוה והניצוצות שעפים בינינו מטריפים.
אני חייב לכבוש אותה, באותה מידה שבה אני נהנה לעצבן אותה.
היא לא תיכנע לי בקלות, אבל כשאגמור איתה, העסק שלה יהיה שייך לי. אנחנו אויבים, מתחרים, לא יותר מזה. ליבי לא באמת נמצא בסכנה, מגעה לא באמת גורם לו לרקד בשמחה. זו בסך הכול פנטזיה, לא רומן אמיתי.26 נשיקות מאת סופרת רבי המכר ג'יי. טי. גייסינגר, הוא רומן עכשווי המראה שאם פותחים את הלב לאהבה, גם הפנטזיות הפרועות ביותר עשויות להפוך למציאות. גם הספרים מתכון לאסון ורוגבי ואומנות הפיתוי מפרי עטה של הסופרת, כיכבו ברשימות רבי המכר בעולם וזכו להצלחה רבה, וגם הם ראו אור בהוצאת אדל.

כריכה רכה
בהוצאת אדל
מספר עמודים: 377
מחיר: 98 ש"ח
להשיג ברשתות הספרים ובאתר: https://bbooks.co.il/?ref=si

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!

כבודו כל הפרקים! פרק סיום העונה