מגרד! עוקץ! מתנפח! אדום ושורף...

סימנים של קיץ:
מגרד! עוקץ! מתנפח! אדום ושורף...
"טופיק- מדיס" - תחליב טבעי להרגעת עקיצות

חברת "קמדיס" פיתחה תחליב מיוחד שכל מטרתו היא אחת- לעזור לנו להתמודד עם קרבות היתושים בקיץ. האקלים בישראל די מתקרב עם השנים לאקלים כמעט טרופי, קהילת המעופפים הולכת ומשתדרגת משנה לשנה, ונדמה כי יש כל קיץ אנו מתעמתים  עם הכלאה חדשה המוגדרת יתוש. וזה נכון, הם גדולים, לא נעימים, ובעיקר מציקים.

אין סיבה לעצור את הטיולים בטבע, או להישאר בבית בחלונות מוגפים, אך הפתרון הוא ברור- כדאי לצאת מצוידים לדרך! "טופיק-מדיס" תחליב מרגיע לטיפול מקומי בעור מגורה ולהרגעת עקיצות, הוא מוצר חובה בכל בית ובכל תיק טיולים.
"טופיק מדיס" תחליב מרגיע הוא מוצר טבעי שנועד לטפל בעור אדמומי ומגורה כתוצאה מעקיצת חרק, יתוש או אפילו פריחה משיח הסרפד. הוא מתאים לשימוש לתינוקות מגיל חצי שנה ואילך, לילדים ואף מבוגרים, ובקיצור לכל מי שמצטרף לטיול בחיק הטבע. התחליב מרגיע את העור ומעניק הקלה לאזור המגורה גם כאשר הגירוי הוא אטופיק דרמטיטיס, אקזמה או פריחה כתוצאה של אלרגיות שונות בעור.
הקיץ הזה יוצאים מוגנים לטייל בטבע! כל המשפחה תחת תכשיר אחד !

אופן השימוש: יש למרוח על האזורים המגורים ולעסות. מומלץ  לחזור על הפעולה לאחר 10-15 דקות.  לשימוש פעם אחת ביום לתינוקות מגיל חצי שנה עד 3. ניתן לשימוש בכול אזורי הגוף.

ניתן להשיג בקופת חולים מכבי, קופת חולים מאוחדת. ברשתות: "סופר-פארם", ניו-פארם", "עדן טבע מרקט",  טבע קסטל, בתי המרקחת של שופרסל, אניס, אורגניק מרקט, בתי מרקחת פרטיים, ובתי טבע נבחרים ברחבי הארץ. לבירור נקודת מכירה: 1800-350-320. בפייסבוק kamedis. www.kamedis.com

מחיר לצרכן: 59.9 שקל (50 מ"ל).

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!

כבודו כל הפרקים! פרק סיום העונה