רשת סטודיו קרמיקה רותמת לטובתה את הטכנולוגיה!הטכנולוגיה  מציעה כלים חדשניים לעיצוב הבית, בקלות יתרהבחירת חומרי הגמר לבית היא אחת הפעולות המורכבות ביותר שדורשת  הרבה שלבים, עד לתהליך קבלת ההחלטות.

כדי להקל על מעצבי הבית,אדריכלים והקבלנים    רתמה רשת סטודיו קרמיקה לעיצוב ולייבוא חומרי גמר, טכנולוגיה מתקדמת לטובתה – מהפכת השירות הדגיטלית  שמאפשרת את האופציות הבאות :

 הדמיית  תלת מימדיות  לעיצוב הבית שמוצגות על גבי המסך ומציגות שלל אופציות במסגרת החומרים והמוצרים שנבחרו.

 מערכת  לניהול הזמנות מתקדמת באמצעותה ניתן לעקוב אחרי ההזמנה , בכל רגע נתון.

 ממשק אונליין לניהול פרויקט "דיור למשתכן" .
הדמיות תלת מימד:

כשהתוכנית האדריכלית מוזנת למערכת היא הופכת למודל תלת מימדי  ושם נחשף כל התכנון העיצובי החל מריצוף מועדף דרך  אריחים, ברזים ושאר כלי הסניטריה. מתקבלת הדמיית פוטו ריאליזם מלאה , בהתאמה אישית לחלל המיועד  ואז המערכת גם יכולה לשלוף את רשימת כל החומרים והמוצרים שנכללו בהדמיה.

המערכת  מייצרת , לדוגמא, את פריסת האריחים על הרצפה או על גבי הקיר , כולל מידות מדויקות , דבר שמביא  לכך שאנשי המקצוע יכולים לדייק במאת האחוזים, בעבודתם.

אפליקציית ההזמנות:

עם הבחירה הסופית , האפליקציה מאפשרת קבלת גישה להזמנה ולכל סעיף וסעיף על מנת לראות באיזה שלב נמצא כל מוצר ומתי מגיע מועד האספקה.

דיור למשתכן ממשק הניהול:

את ממשק ניהול הפרויקטים ל"דיור למשתכן "יכיר כל דייר שמצטרף  לפרויקט. הוא יקבל לינק ייחודי שיאפשר לו לבחור לעצמו את החיפויים, הברזים ושאר המוצרים מתוך הסדרות המוצעות.

חווית השירות זוכה לשדרוג  לכל הנוגעים בדבר כמו הלקוח, מעצב, קבלן. הלקוח נחשף לשלל מותגי החברה כולל המותג האיטלקי המיוחד והבלעדי  FIORNESE והבחירה נעשיית מדויקת יותר .

אתר החברה:

https://studio4.co.il/


תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!

כבודו כל הפרקים! פרק סיום העונה