רואה לך בעיניים !

מותג המשקפיים שיוצא מחוץ למסגרת

כולם מכירים את המותג "קרויצברג קינדר" Kreuzberg Kinder מותג צעיר וחצוף, אורבני, קליל ואנרגטי, שמתחדש כל עונה עם עיצובי משקפיים מתריסים, ובלתי קונבנציונליים בעליל, עיצובים שהם הכי מחוץ למסגרת. 

סיפורו של מותג

הכל קרה במקרה. אחיו של אחד מאנשי הרכש העובדים בחברת "דיוק" - היבואנית מספר 1 של מותגי משקפיים יוקרתיים, איכותיים ומיוחדים, שהוא צלם אופנה ידוע ומוכר בברלין, היה זקוק למשקפיים "משוגעים" לצילומי אופנה למגזין חשוב. חיפש ולא מצב. הוא פנה לאחיו שגייס במיידי את הצוות הקריאטיבי של החברה וביחד ייצרו קולקציה להתעלף. התוצאה הייתה כל כך טובה ומוצלחת עד שכל המשקפיים נחטפו ונמכרו לאנשי צוות הצילום. ראו כי טוב, פיתחו את המותג שהפך למוביל ומוכר, ונמכר בכל בירות אירופה, ארה"ב ובישראל כמובן. 

איזה מן שם זה Kreuzberg Kinder? 

שם המותג נקרא על שם השכונה הכי "אינית" בברלין. שכונה היפסטרית של אמנים ואנשי מוסיקה כמו פלורנטין והסוהו בניו יורק. הקונספט של מעצבי "קרויצברג קינדר" הוא לייצר עיצובים שאין לאחרים. הכי אדג'יים ומיוחדים, צבעוניים, ססגוניים שפונים לקהל אופנתי בכל הגילאים והמגדרים. והמחירים? הכי נגיש שניתן, עד 150 יורו.

מה תמצאו בקולקציה החדשה לאביב קיץ 2021


שום קורונה לא עצרה את היצירתיות של המעצבים. כשתראו את הקולקציות שבימים אלו נכנסות לחנויות, תרצו לרכוש את הכול.

הדגמים הם ללא ספק, בעלי נוכחות עוצמתית. כשתרכיבו אותם לא ניתן יהיה להתעלם מכם. מסגרות אצטט עבות, או מסגרות מתכת דקות. משקפיים גדולים שמכסים כמעט חצי פנים. משקפיים שמשתלבים נהדר עם המסכות שחובה לעטות, ויוצרים טרנד ואופנה חדשים של "מסכה ומשקפיים". הקיץ הזה, הגודל כן קובע.

אין דגם עיצובי אחד מוביל. בקיץ הזה הכול מתאים והכל אופנתי. החל מדגם מסכה כמו משקפי סקי, משקפיים עגולים, מרובעים או מלבניים, בעיצוב חתולי, או עם "טוויסט" מעניין. משקפיים גדולים מעניינים ומיוחדים. 

ומה עם הצבעוניות?

כמו בכל קולקציה, גם ב"קרויצברג קינדר" תוכלו למצוא מסגרות בצבעים קלאסיים של שחור וחום לגווניו, אבל בעונה הקרובה אתם מוזמנים להשתולל לא רק בגודל כי אם גם בצבעוניות עשירה ובעיקר עם הצבע האדום.

כל שנשאר לכם הוא רק לבחור, כל אחד את הדגם המועדף עליו. עם המשקפיים הקוליים של המותג "קינדר קרויצברג", לא יוכלו להסיר ממכם את העיניים, ותרגישו הכי "מחוץ למסגרת".


להשיג בחנויות האופטיקה המובחרות בכל רחבי הארץ

אתר :  https://www.kreuzbergkinder.com
פייסבוק  https://www.facebook.com/KreuzbergKinder 


תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!

כבודו כל הפרקים! פרק סיום העונה