בואו לבקר את חרמון הסבא גם בקיץ!

כולכם יודעים שאני כבר סבתא. אז הלכתי לבקר  את חרמון הסבא.

כבר 10 שנים לא הייתי בחרמון,הייתי בחורף עם ילדיי. והיום חזרתי עם נכדתי הגדולה. ומאוד הופתעתי להגיע לא בתקופת החורףץ אלא ממש בשיא הקיץ.אז כשהגענו אחרי  נסיעה ארוכה ארוכה. ראינו את איש השלג שעדיין עומד במקום רק לא מכוסא שלג. וההר ממש הפתיע אותי הוא נראה אותו הר כמו כל הר אחר בסביבה. אבל כשנכנסים לאתר מגלים את ההפתעות שמצפות לכל חובב אקסטרים.

אז מה ההבדל מהחורף לקיץ באתר החרמון. אז קודם כל אין פקקים לאתר . אין בעיית חניה. אין בעיית תורים לכל אטרקציה. ממש תענוג גדול ואין את החום הגדול של המרכז והדרום. פה כל יום אביב. בפסגה הגבוהה שעלינו ברכבל ממש עטפנו את גופנו סוודר.ובמעלה הרכבל ראינו למטה את כל החפצים שאנשים עפו להם כובעים צעיפים כפפות ועוד. ממליצה לכם בחום לבוא להכיר את האטרקציה היחידה בארץ .סקיי ריידר.שהובא מגרמניה.

הקיץ כבר כאן ובאתר החרמון תמצאו את הפתרון השפוי למזג האוויר לצד שלל פעילויות לכל המשפחה: סיורים מודרכים לפסגת החרמון, מורשת, תוכן חינוכי, טבע ונופים מרהיבים, לצד נסיעה ברכבל, מזחלות אקסטרים, נהיגה עצמית בקרטינג במסלולי הגלישה וגלישה באבובי קיץ. כמו בכל אתרי הסקי באירופה גם בחרמון מתכננים לכם "הר" של אטרקציות קיץ –מתקן חדש וייחודי, SKY RIDER. אז חברה יש משפט שאומר "אל תשלכני לעת זקנה" בואו לבקר את חרמון הסבא גם בקיץ. ולא רק בחורף.


אתר החרמון הפך לאתר בילוי פעיל בקיץ  ובו שלל אטרקציות לכל המשפחה: רכבי קרטינג יחידים מסוגם בישראל, תלת גלגליים לנהיגה עצמית במסלולים שהוכשרו באתר לתנועת הרכבים. הקרטינג אינו ממונע, אך מצטיין ביכולת עבירות גבוהה בשטח. הנהיגה בקרטינג מגיל 15 ומעלה.
נסיעת שטח מהנה ובטיחותית, מאתגרת ומתאימה לאוהבי האקשן, כ- 850 מ' בירידה. לנקודת היציאה למסלול מגיעים ברכבל ומשם מתגלגלים בכלי החדש חבושים בקסדה. גלישה יבשה באבובי קיץ  היא עוד אטרקציה חווייתית לכל המשפחה , מכירים  את מורדות החרמון בישיבה על אבוב. (מגיל 5).
האתר משתרע על פני שטח של כ- 2,432 דונם, בגובה 1,600 – 2,040 מטר מעל פני הים. בקיץ נהנים המבקרים באתר מעליה ברכבלים לפסגות החרמון,  לגובה 2040 מ' מעל פני הים לתצפית מרהיבה,  אורך הרכבל 1250 מ' ומשך הנסיעה בו אורכת כ 15 דקות לכל כיוון, הרכבל פועל בכל עונות השנה, העלייה מותרת בכל גיל, עד שתי נפשות במושב. (מחיר: 49 ₪ לאדם. מתחם "מזחלות האקסטרים", מתפרש על פני מסלול באורך 1 ק"מ,  המזחלת נעה על מסילה ומגיעה למהירות של עד 45 קמ"ש, הגולש שולט באמצעות בלם יד במהירות. המסלול בנוי מעליות, ירידות וסיבובים מפתיעים בין נופי החרמון הפראיים. השימוש במזחלות מגיל 10 ומעלה (ומגובה 140 ס"מ). ניתן לגלוש במזחלת כבודד או בזוגות ומדובר בחוויה מלאת ריגוש והתלהבות. מחיר: 30 ₪ לאדם. כרטיס משולב לרכבל ולמזחלות: 79 ₪ לאדם.
סיורים מודרכים ללא תשלום מתקיימים, בשיתוף פעולה עם החברה להגנת הטבע. אוהבי הטיולים והלכת יהנו  ממגוון רחב של מסלולי טיול בדרגות קושי שונות. בסיור יסופר על קרב כיבוש מוצב החרמון במלחמת יום הכיפורים, קרב שהפך לסמל ומיתוס, במהלכו זכה החרמון לכינוי "העיניים של המדינה". בחודש אוגוסט הסיורים יתקיימו מידי יום בשעות: 11:00, 13:00, משך הסיור כשעה וחצי, יש להגיע לאתר חצי שעה לפני שעת הסיור. יוצאים מהקפיטריה בתחנה העליונה, יש להגיע עם נעלי הליכה, ולבוש חם.
חדש באתר - מתקן ייחודי, SKY RIDER. מתקן מסילה מעגלי, בסגנון רכבת הרים תלויה מעל הקרקע, יספק חוויה מהנה לכל המשפחה. זוגות, זוגות יעלו המבקרים לסיבוב חוויתי כשהם ישובים וחגורים בבטחה ורגליהם תלויות באוויר. אורך המסלול כ- 320 מ' וזמן הנסיעה אורך כשתי דקות. מדובר במתקן ראשון מסוגו בישראל!המתקן בנוי על עמודים (גובה העמודים בנקודה הגבוהה ביותר הינו 15 מ' מעל פני הקרקע), המתקן ממוקם באזור מזחלות האקסטרים. המתקן יעבוד בכל ימות השנה חורף קיץ.
מחיר: 30 ₪ לסיבוב לאדם. מתאים: לילדים מגיל 6 וגובה 1.20 מ'. ילדים עד גיל 8 חייבים בליווי מבוגר (מעל גיל 14).
ביקור קיץ בחרמון יספק לכם הזדמנות נפלאה לבלות במזג אויר נהדר, בטבע, מול נופי הצפון המרהיבים לצד פעילות חווייתיות לכל המשפחה.
לפרטים והזמנות:1599-550-560 או לחצו כאן >>


תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!

כבודו כל הפרקים! פרק סיום העונה