על המדף שמן אמבט בלנאום

בלנאום, שמן האמבט המומלץ ביותר על ידי רופאי הילדים והעור מציג:
בלנאום בייבי – סדרת שמני האמבט לטיפול ולמניעת עור יבש בקרב תינוקות וילדים

את מוצרי בלנאום אני מכירה עוד מלפני שנים כשילדי היו קטנים ושמחתי לחזור שוב עם הנכדים זהו שמן מוצלח מאוד נעים במרקמו ומתאים לתינוק שנולד עם ריח טוב דרך אגב גם אני משתמשת בו לפנק את רגליי במים חמים בחורףמוסיפה שמן לגיגית ורואה טלויזיה שכפות רגליי טבלות בשמן הנעים כך גם רגליי מתפנקות כמו תינוק.


עורו העדין והדק של התינוק נחשף לאחר הלידה להשפעות של טמפרטורה, מזג אוויר, כימיקלים המצויים בסבון, חומרי כביסה, משחות וכו' ולכן נוטה להיות יבש ומגורה בקלות. גם עונת האביב אינה מקלה עליו והדבר בא לידי ביטוי ביובש ובהרגשת אי נוחות.


שמני האמבט של בלנאום, המשווקים בארץ על ידי חברת ניאופרם ישראל, פותחו לאחר שנים רבות של מחקר, על ידי חברת התרופות אלמירל-הרמל והם משמשים לטיפול ולמניעת עור יבש במצב קל וקשה כאחד, בקרב פעוטות ומבוגרים.


מס' 1 בהמלצת רופאים
בסקר שנערך בקרב רופאי עור ורופאי ילדים נמצא כי "בלנאום", הוא שמן הרחצה המומלץ ביותר. שמן הרחצה בלנאום מבוסס על מחקר וניסיון בן עשרות שנים לטיפול, סיוע ומניעת מצבי עור יבש בקרב פעוטות ומבוגרים.


שומרים על עור התינוק
סדרת שמני האמבט - בלנאום בייבי, מכילים שמנים ממקור צמחי המחזירים לעורם של תינוקות וילדים את שכבת ההגנה, מזינים אותו ומותירים אותו רך ונעים. השמנים של בלנאום בייבי למעשה שומרים על עור התינוק העדין, מחדשים את תפקוד העור כמחסום ומעניקים הגנה יומיומית מפני גורמים חיצוניים המייבשים ומגרים אותו. בלנאום בייבי מבוסס על רכיבים צמחיים ואינו מכיל SLS, חומרים משמרים (פראבנים), חומרי הקצפה או חומרי צבע. כמות קטנה במי האמבט על בסיס יומי, מסייעת לנקות לכלוך, שאריות משחה, מרגיעה, עוטפת ושומרת על לחות העור ללא תחושת שמנוניות.


*97% מהילדים חוו שיפור במצב העור
במחקר שנערך בקרב כ- 3,500 ילדים בגילאי 2-4 שנים, אשר סבלו מיובש קיצוני עקב מחלות עור שונות, נמצא כי השימוש בבלנאום פלוס על בסיס יומי במשך 42 יום, שיפר את מצב עורם של 97% מהמטופלים.


סדרת שמני האמבט בלנאום בייבי לתינוקות וילדים:
בלנאום בייבי בייסיק- שמן אמבט המכיל 100% שמנים ממקור צמחי, לשמירה על לחות העור ולשימוש יומיומי.
בלנאום בייבי פורטה- שמן אמבט המכיל שמנים ממקור צמחי, לטיפול ומניעת עור יבש.
בלנאום פלוס- שמן רחצה המכיל שמנים ממקור צמחי ותוספת של פולידוקנול לטיפול מסייע במחלות עור המלוות ביובש, גרד וגירוי.


מחיר מומלץ לצרכן: 54.90 ₪ (לאריזת 200 מ"ל)  99.90 ₪ (לאריזת 500 מ"ל).

את מוצרי בלנאום ניתן להשיג ברשתות הפארם, בבתי המרקחת של קופות החולים ובפרפומריות המובחרות ברחבי הארץ

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!

כבודו כל הפרקים! פרק סיום העונה