כתום עולה זה " השחר"!

לכבוד החורף חברת "השחר העולה" משיקה מוצר חדש במהדורה מיוחדת:
ממרח "השחר העולה" בטעם תפוז בשפופרת לחיצה
בעקבות הצלחת ממרח "השחר העולה" בשפופרת שהושק לפני כשנה, יוצאת החברה במהדורת חורף מיוחדת ומוציאה לראשונה ממרח בטעם חדש: השחר העולה בטעם תפוז.
ייחודיות הממרח היא הן בטעם "השחר העולה" -תפוז החדש והייחודי שזכה לציונים גבוהים במבחני טעימה, והן באריזת השפופרת העומדת על הראש- ומבטיחה ניצול מקסימאלי של הממרח האהוב בדרך חדשה ונוחה במיוחד.


ניסיתי וטעמתי .בקבוק נוח לחיצה אחת ויצא הממרח גם.טעים. ריח התפוז הזכיר לי בונבונייה בטעם תפוז.של פעם. החיסרון כשזה נגמר קשה להגיע לסוף ללקק את מה שנשאר כמו בקופסא..
ממרח "השחר העולה" בשפופרת מתאים לחובבי האפייה והעוגות, שפופרת הממרח הופכת את חווית הזילוף לנעימה וקלה יותר, וטעם ממרח השחר תפוז העדין משדרג בקלות מנות ביתיות כמו פנקייק, גלידה, וופל בלגי ועוד והופך אותן לטעימות הרבה יותר.
טיפ אפשר לקשט עוגיות בסמיילי . או מאפינס. ממש לצייר על עוגות כאילו היה זה מכחול. הילדים אהבו לנסות ולצייר על הכריכים שלהם.

השפופרת מצטרפת אל ליין המוצרים של "השחר העולה": ממרח השחר העולה חלבי, ממרח השחר העולה בשפופרת, ממרח חלבי בד"צ, פרווה, ממרח נוגט חלב, ממרח אגוזים, ממרח נוגט אגוזים, ממרח אגוזים ונוגט אגוזים ומוצרים לבישול ואפייה: קקאו, נוגט וצימקאו.


השפופרת הלחיצה מגיעה במשקל של 330 גרם.
כשרות: הרבנות הראשית חיפה.
ניתן להשיג בכל רשתות השיווק והחנויות המובחרות.


אודות השחר העולה:

מפעל "השחר העולה" הוקם בשנת 1948 בחיפה על ידי חמשת האחים למשפחת וידברג. תחילה היה זה בית מלאכה קטן לייצור ממתקים, וופלים, ריבות, טחינה וחלבה. האחים קראו לו "השחר" משום שסברו כי רגעי זריחת השמש הם חלק היפה והמרגש ביותר ביום. בתחילת שנות 60 עם הצטרפות משפחת לבקוביץ' התרחב המפעל ושונה השם ל"השחר העולה". במפעל חיפשו להתמקד במוצר ייחודי שחסר בשוק ישראלי והחלו לייצור קרם מובחר למריחה. לאחר כמה חודשים גילו את הנוסחה הסודית שנמכרת בהצלחה עד היום מזה שלושה דורות בארץ.תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!

טבחה בחצילים טריפולטאי!