מחפשים אתגר חדש ומסקרן?
"טלית תקשורת" משיקה בישראל את האפליקציה החינמית "מילים ראשונות", בהמשך להצלחת "המופע של בייבי" על מסך הטלוויזיה


האפליקציה "מילים ראשונות", זוכה לפופולאריות בעולם בקרב הורים וקטנטנים שהתאהבו בקסמה, ומציגה לפעוטות בצורה ידידותית למשתמש הצעיר, למעלה מ-200 מילים חדשות, בשעה שהם משחקים במשחקי התאמה, מיון וניחוש חווייתיים ומעוררי סקרנות


***
לאחר שזכתה להצלחה בעולם, הושקה היום על ידי "טלית תקשורת" הגרסה הישראלית של אפליקציית "מילים ראשונות". האפל' החדשה מעניקה לקטנטנים חוויית מאתגרת ומעשירה ומשתפת אותם בלמעלה מ-200 מילים חדשות באמצעות משחקי התאמה, מיון וניחוש. כך, למשל, יכולים הדעתנים הצעירים לשחק במשחק "יוצא דופן", משחק זיכרון, התאמת זוגות, "ניחוש הקלף הבא בתור" והתאמת אובייקט לצללית.


בכל אחד מהמשחקים, קיימים מאות צירופים אפשריים, שמציגים 9 קטגוריות: בעלי חיים, לבוש, פֵּרות וירקות, אוכל, כלי נגינה, צורות, צעצועים, תחבורה ומספרים. על מנת להעשיר ולתבל את חוויית המשחק,  כוללת האפליקציה גם 8 סרטונים מפתיעים, המשלהבים את הדמיון. מבין הסרטונים: הזמנה לפוצץ בלונים עם החבר הג'ירף, להפיל לבנים ולגלות כבשה מרקדת, להאכיל פיל רעב, לרקוד רוקנ'רול עם סנאי שובב, ולסייע לארנבון לאכול גזר. ניתן להוריד את האפליקציה ב-    Google Play  ו-iOS.


האפליקציה מתכתבת עם סדרת הטלוויזיה החדשה "המופע של בייבי" שעלתה לאוויר בחודש אפריל בערוץ "בייבי". "המופע של בייבי" נועדה לבדר את הקטנטנים ולסייע להם לפתח מיומנויות חשובות, בזכות למעלה מ-200 מילים ראשונות ועשרות משחקי ניחוש והתאמה. בסדרה זו מגלם לראשונה "בייבי הפרפר" את הדמות המרכזית, והיא כוללת 30 פרקים בנושאים שונים, כאשר בכל פרק מתבקשים הצופים הצעירים (מאוד) לגלות ולנחש מה מסתתר בקלפים של בייבי הפרפר, בהתאם לרמזים שניתנו להם. כמו בכל הסדרות של ערוץ בייבי, גם בסדרה זו הושקעו משאבים רבים על מנת להעביר חוויית צפייה ותוכן מעשירים.


רון אייזיק, מנהל התוכן של ערוץ בייבי:
"כערוץ המוביל בעולם בפיתוח סדרות ואפליקציות בסטנדרטים הגבוהים ביותר עבור קהל התינוקות, אנו משיקים היום בישראל אפליקציה מהנה הזוכה לפופולאריות רבה מעבר לים. כבכל האפליקציות של "בייבי", גם תהליך הפיתוח של 'מילים ראשונות' נעשה בליווי צמוד של פסיכולוגית ילדים, כך שנוסף להיותה מהנה ומאתגרת, היא מסייעת לקטנטנים לפתח מיומנויות מגוונות החשובות להם בגילם הצעיר. אנו נמשיך לפתח ולהביא לקהל הקטנטנים את התכנים הכי איכותיים והכי חדשניים, כדי שיוכלו ליהנות מהם בבית מול הטלוויזיה או בכל מקום אחר באמצעות המכשירים החכמים".     

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!

טבחה בחצילים טריפולטאי!