גם אני מנלרטת


ONE WALL של נירלט

צבע המותאם לצביעת קיר אחד
משנה את החלל בקלות ובמהירות
חושבים על חידוש מראה הבית, אך לא רוצים להיכנס להוצאות כספיות גדולות?
רוצים לרענן את החלל ולהעניק לו מראה מעוצב, מבלי להחליף ריהוט וריצוף?
צביעת קיר אחד תיצור עניין וגירוי לעין ותעניק לחדר מראה מחודש.


חברת הצבעים נירלט משיקה בימים אלה את ONE WALL– פתרון  קל, מהיר, פשוט וזול, לעיצוב חלל  החדר ע"י צביעת קיר אחד, בכמות צבע המספיקה בדיוק למשימה זו.  


ONE WALL מכיל 2 ליטר צבע אקרילי בגימור מט - מהודר, מגיע בשלוש אריזות המציינות קבוצות גוונים שונות: קבוצת גוונים נועזים, גווני ביניים וגוונים בהירים ורגועים.  על גבי כל אריזה מצויינים חמשת הגוונים המומלצים מתוך קולקציית הטרנדים לשנת 2015-2016, אשר מתאימים לקיר מרכזי, שיעשה את שינוי האווירה הרצוי לפי טעמו של הלקוח. 


באמצעות One wall ניתן להדגיש בכל חדר קיר בגוון אחר, שיתאים לאופי הייחודי של אנשי הבית.  עיצוב החלל בצבע, יכול להפוך את החדר לשמח ונועז באמצעות שימוש בגוונים כהים ועזים, או לרגוע ורומנטי אמצעות שימוש בגוונים רכים ועדינים.  


שימוש ב One wall, מאפשר לשנות את האווירה בחלל באופן מהיר וזול ביחס לחלופות עיצוביות אחרות, הוא קל ונוח ליישום עצמי ומפשט את תהליך הצביעה.

לדברי שיר זכאי סמנכ"ל שיווק ופיתוח עיסקי בחברת נירלט: "ממחקרים שערכנו בקרב צרכנים, עלה כי רבים היו שמחים לרענן ולשדרג את החללים בבית או בחדר מסוים, בתדירות גבוהה יותר ממה שהם מבצעים היום. צרכנים מחפשים שינוי עיצובי מהיר, קל לביצוע וזול, שכולל גם  הכוונה מקצועית בבחירת הגוונים, לכן, הכנו מדריך בחלוקה לפי חדרים ובו המלצות על גוונים טרנדיים לכל חלל וטיפים להתאמת גוונים. המוצר החדש מבית נירלט -  ONE WALL הוא פתרון, שעונה בדיוק על הצורך הזה".


מחיר מומלץ לצרכן: 79 ₪
אריזה:  2 ליטר

ניתן להשיג בחנויות צבע מובחרות וברשתות השיווק.

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!

כבודו כל הפרקים! פרק סיום העונה