יום רביעי, 21 ביוני 2017

רמליס התלבשו לי על הבית!

עוברים דירה?

הזדמנות מעולה לעצב מחדש

 אל תלכו לאיבוד משלל ההצעות שיש היום מחברים . מהאינטרנט  מהפיסבוק. מאדריכלים .  לכו למקום שנקרא רמליס  כשאני נכנסתי  לרמליס  ישר התאהבתי כי זה באמת מה שאני אוהבת את  הרטרו והחדש זהו מקום שיש בו הכל מקום שיש בו וילונות ספות כיסאות כריות הכל לעיצוב הבית וחפצים מיוחדים. אבל לפני שגיליתי מה יש כאן חשבתי שהגעתי לחנות   חשבתי שזו עוד חנות שמוכרת דברים שיש בה נוסטלגיה עם רטרו ודברים חדשים ומיוחדים.  רק שהכרתי את רוחה בעלת הגלריה שמעתי מה שיש להם להציע .  אז הבנתי שהגעתי למקום שמלביש את כל הבית. כן עכשיו ממש בא לי להלביש את הבית.  רוחה בעלת החנות שהיא אנרגטית מלאה חיוכים. ויש לה המון להציע לכם. במקום ללכת רק לחנות וילונות או לחפש ספה במקום אחר שתתאים לוילונות שתתאים לספות שהכל יתאים לקירות. פה במקום אחד יש לכם הכל. את כל הבית היא תלביש לכם ,יש אפשרות ליעוץ אצלכם בבית.  וגם בחנות, יחד איתה תשבו ותגיעו לדירת החלומות שלכם.

השבוע יזמה חברת יחסי הציבור לוטן תדמיות סדנת עיצוב פנים והום סטיילינג שהועברה ע"י רוחה תורג'מן, בעלת 'Remelis – הבית להלבשת הבית'. Remelis הוא מרכז המספק ללקוחותיו ייעוץ מקיף ומקצועי בתחומי עיצוב הפנים וההום סטיילינג, ובו מעצבי הבית בונים
קונספט עיצובי שלם עבור כל הבית במקום אחד.

 רוחה היא  המעצבת שתשב איתכם מהפרט הקטן ביותר .תשים לב לפרטים הקטנים. ותגשים לכם חלומות שאתם אפילו לא חשבתם לחלום אותם ולא חשבתם שהם יכולים להתגשם.כן רוחה מגשימה חלומות.
 remelis הופכים את הלבשת הבית לאמנות מה הדבר הכי מפחיד בלעצב מחדש את הבית?כאב הראש! כולנו מוצפים במידע  אינסופי בנושא עד שלא יודעים מאיפה להתחיל. כמות השלבים שנצטרך לעבור, חנויות העיצוב שאיתם נצטרך לעבוד ובעיקר אינסוף התרוצצויות ומפחי הנפש, אלו מוציאים את הרוח מהמפרשים עוד לפני שהתחלנו. אז מתברר שאפשר גם אחרת....זה הסלון שלי בבית   

Remelis  הבית להלבשת הבית מכיל תחת קורת גג אחת את כל תחומי הלבשת הבית, ומציע ללקוחותיו מגוון רחב ביותר של מוצרי טקסטיל, פריטי עיצוב ייחודיים ואביזרים משלימים, המותאמים באופן אישי לצרכיו ולחלומותיו של הלקוח.  Remelis הוא הרבה מעבר לחנות פריטי עיצוב, הוא מרכז המספק ללקוחותיו ייעוץ מקיף בתחום עיצוב הפנים וההום סטיילינג,  ומציע קונספט עיצובי כולל עבור כל הבית במקום אחד, על ידי מעצבים מיומנים שהאהבה לתחום העיצוב והלבשת הבית זורמת בדמם. תהליך עיצוב הבית מתבצע תוך התאמה מדויקת לאופיו של החלל (כולל ביקור בבית הלקוח ועבודה על פי סקיצות ושרטוטים מדויקים של חלל הבית) ובהתאמה לעיצוב הבית כולו,  מתוך חשיבה קונספטואלית כוללת של צבעים, טקסטורות וחומרים.  הספה, הווילון, הטפט, כרית הנוי ואף צבע הקירות, מותאמים זה לזה ויוצרים הרמוניה עיצובית המתאימה לצרכיו ולחלומו של כל לקוח, באופן חכם ויצירתי ותוך חשיבה מחוץ לקופסא.'מלבישת הבתים' רוחה תורג'מן היא מעצבת פנים מובילה, מאחוריה ניסיון עשיר ורב שנים בעיצוב פנים ובהום סטיילינג, כמרצה בתחום העיצוב בשנקר ובאוניברסיטה הפתוחה, המשמשת כמעצבת הבית של חברת Remelis, המתמחה בהלבשת בתים, עיצוב פנים והום סטיילינג. רוחה מעניקה ללקוחותיה ייעוץ והכוונה מקצועיים, ומלווה אותם יד ביד לאורך כל הפרויקט, כמעצבת מובילה הבקיאה בחידושים, בטרנדים ובאסכולות עיצוביות אותם ספגה באקדמיה כמרצה, ודרך ביקוריה התכופים בכנסים ותערוכות בארץ ובעולם. לאורך השנים משמשת רוחה ת'ורגמן ככתובת מקצועית עבור מאות אדריכלים ומעצבי פנים הפוקדים את Remelis, להרצאות, הדרכות וסדנאות המועברות על ידה, כדי לחוות באופן מעשי את תחום ההום סטיילינג והלבשת הבית. בנוסף, מקיימת תורג'מן הרצאות והדרכות מגוונות לסטודנטים מבתי הספר לעיצוב המובילים בארץ. בימים אלו החלה לגבש סדנא נוספת לעיצוב פנים והום סטיילינג המיועדת לקהל הרחב. אני התאהבתי גם ברוחה וגם בחנות. 


  אתר החברה :


פייסבוק:לפרטים נוספים והזמנות : 03-6812045