טובול CERAMICS &DESIGN


חדש ב "טובול CERAMICS &DESIGN ": סדרת הברזים ואביזרי האמבטיה היוקרתית של watermark

*watermark מאפשרת עיצוב והתאמה אישית של כל

 ברז בייצורה

*הברזים ואביזרי האמבטיה של watermark נמצאים במלון ריץ' קרלטון שנחאי, מגדלי טראמפ בניו-יורק ועודחדש באולם התצוגה "טובול design  & ceramics " : סדרת הברזים ואביזרי האמבטיה היוקרתית מבית watermark האמריקאי.

חברת watermark, נחשבת למובילה בתחומה ומתמחה בעיצוב וייצור של ברזים ואביזרי אמבטיה איכותיים ויוקרתיים, בעלי אסתטיקה נקייה, בגוונים ייחודיים ובגימורים אלגנטיים. היות והיא מחויבת לשימור הסביבה ,היא מקפידה על ייצור ידידותי לסביבה תוך שימת דגש על עיצוב  התורם לשימוש יעיל במים.

בנוסף, החברה המייצרת למעלה מ- 300 פריטים, מקבלת את ההשראה לעיצוב, היישר מכוך ההיתוך התרבותי והיצירתי המתקיים בברוקלין שבניו-יורק. הברזים ואביזרי האמבטיה של החברה מצויים במספר פרויקטים ידועים ברחבי העולם כמו מלון  ריץ' קרלטון שנחאי, מגדלי טראמפ בניו-יורק ועוד.

סדרת  הברזים ואביזרי האמבטיה של Watermark שיוצגו ויימכרו באולם התצוגה של "טובול design  & ceramics " תכלול מגוון רחב של סוגי ברזים ואביזרי אמבט  במחירים החל מ- 2000 ש , לברז.

"טובול design  & ceramics "  נפתח לפני כחצי שנה במרכז עינב מודיעין, והוא משתייך לקבוצת "טובול" הפועלת בתחום הנדל"ן על כל נגזרותיו.

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!

כבודו כל הפרקים! פרק סיום העונה