חדש מטייני לאב!

טייני לאב יצאה במהדורה של חיות הגונגל. וכמו בשמיכת הפעילות ככה משיכים החיות להופיע מין המשך של משחק מופיעות החיות גם בטרמפולינה. אפשר לשחק ולהמציא סיפורים על החיות. הילד מכיר ומזהה את החיות . אם זה בסלקל בטרמפולינה אפשר לפרק ולשנות מיקום  של הבובות ויש כרית להרמת הראש . משעוזר להתפתחות המוטורית של התינוק. 
כל המוצרים של Tiny Love מפותחים בארץ, על ידי צוות מקצועי רחב של פסיכולוגים ומעצבי מוצר, המתאימים את הצעצועים בצורה מדויקת לצרכי התינוק, הנמכרים בכ-50 מדינות בעולם.

ג'ימיני אי הקופים 299.90 ₪ במקום 409.90 ₪ 
- ג'ימיני אי הקופים מציג גורי חיות מבלים ומשתעשעים על חוף הים. יש בו פעילויות מגוונות, ודגש על עידוד התינוק לשכב על בטנו ולתרגל הרמת ראש: כרית, בובת קוף אלקטרונית ומראה.
- 3 צעצועים תלויים: פעמון רוח אריה, לוויתן נמתח, ונשכן - הצעצועים מחוברים לקשתות עם 'סליידרים' שמאפשרים להזיז אותם לאורך הקשת ולהביא אותם ישירות ובנוחות לידיו של התינוק.
- בובת קוף אלקטרונית - כשחובטים עליה היא משמיעה מוזיקה וצלילים שונים (3 מנגינות) והאורות על הבטן מהבהבים. אפשר לתלות אותה על הקשתות, להניח על המשטח או לקחת לכל מקום.
- כרית רכה - לתמיכה מתחת לחזה התינוק, לעודד לשכב על הבטן.
- מראה גדולה - מעודדת את התינוק השוכב על בטנו להתבונן בפניו המשתקפות.
- מגוון פעילויות על השמיכה: רשרוש, עלה "קוקו", צפצפה ועוד.
- מידות השמיכה: 88 ס"מ על 78 ס"מ
- לכביסה - מנתקים את הקשתות ומכבסים את השמיכה בלבד


טייני לאב החברה המובילה בפיתוח ועיצוב מוביילים התפתחותיים לתינוק. המוביילים ידועים בשילוב גירויים ויזואליים : בובות, צבעים, צורות ועוד. יחד עם גירויים מוסקליים המעניקים לתינוק יכולת פיתוח של קשר בין 2 חושים : ראיה ושמיעה. המוביילים נעים בכיוונים שונים ומעודדים מעקב אחרי הצורה ובכך מרגיעים את התינוק לאוריך זמן.
 מובייל לילה קסום – רק ב 339.90 ₪ במקום 429.90 ₪ טייני לאב החברה המובילה בפיתוח ועיצוב מוביילים התפתחותיים לתינוק. המוביילים ידועים בשילוב גירויים ויזואליים : בובות, צבעים, צורות ועוד. יחד עם גירויים מוסקליים המעניקים לתינוק יכולת פיתוח של קשר בין 2 חושים : ראיה ושמיעה. המוביילים נעים בכיוונים שונים ומעודדים מעקב אחרי הצורה ובכך מרגיעים את התינוק לאוריך זמן.
 מובייל לילה קסום – רק ב 339.90 ₪ במקום 429.90 
חודש טייני לאב בשילב -  
עד 40% הנחה על מגוון צעצועי טייני לאב, לחברי מועדון שילב
7 האלמנטים שמובילים את טייני לאב:
ם – רק ב 339.90 ₪ במקום 429.90 ₪


לאחרונה הוזמנתי עם אמהות מובילות דעת נוספות, למשרדי טיני לאב לכבוד השקת מוצרים ועכשיו אני שמחה  להראות לכם את המוצר החדש והמדליק קשת לידיים וגם לרגליים הילד יכול לשחק ולהזיז בתנועת הרגליים או דחיפה של הרגל המשחק ינוע וישמיע קולות .ממש שמחה להיות חלק ממשפחת שילב.

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!

טבחה בחצילים טריפולטאי!