להיות רזה מי לא חולם את החלום הזה אז זהוא שחלום כזה יכול להתגשם

קוראים וקוראות יקרים היום הוזמנתי להתנסות במכשיר חדש שנקרא התנסתי ומדדתי את ההקיף שלי  היום הוא 75 סמטימטר נדווח לכם לאחר שבוע מה קורה


VelaShape III - המכשיר החדש  מבית "סינרון מדיקל"
האולטימטיבי לעיצוב הגוף בטיפול אחד ! על ידי שילוב שלוש פעולות : מיצוק העור, הצרת ההיקפים והעלמת הצלוליט
זכה במקום הראשון בכנס אנטי-אייג'ינג בפריז- בקטגוריית "טכנולוגיה לא פולשנית לחיטוב הגוף"


"סינרון מדיקל" הישראלית, מובילת השוק ואחת החברות הגדולות בעולם למכשור רפואי-אסתטי, פורצת עם פסגת החדשנות הטכנולוגית:    VelaShape III -   מכשיר חדש ומעוצב לעיצוב הגוף בדרך לא פולשנית ובטיפול אחד בלבד.

VelaShape III  מבצע שלוש פעולות: מיצוק העור, הצרת היקפים וטיפול בצלוליט. אלו מציבים את המכשיר בחזית הקדמה ברפואה האסתטית, והופכות אותו למכשיר האולטימטיבי לעיצוב וחיטוב הגוף. 
VelaShape III הוצג לראשונה בכנס האנטי אייג'ינג האירופאי AMEC שנערך בפריז, וזכה במקום הראשון בקטגוריה "טכנולוגיה לא פולשנית לחיטוב הגוף".

הטיפול במכשיר,  משלב  4 טכנולוגיות שונות:  אנרגיית RF( תדרי רדיו), אנרגיית אור (אינפרא - אדום),  אנרגיה מכנית של ואקום,  ועיסוי של הרקמה, לצמצום היקפים ושיפור רקמת השומן.
VelaShape III  עוצמתי במיוחד, ופועל באנרגיות גבוהות, פי - 2.5 יותר מקודמיו, ועל כן מאפשר להניב תוצאות בטיפול אחד בלבד. ניתן לבצע את הטיפול גם כסדרה, לנוחות המטופל והמטפל.
עיצובו  החדשני,  מורכב ממערכת חכמה במיוחד, המיועדת לניטור טמפרטורת הגוף, ממשק משתמש  מהיר ונח וכן  אפליקטור שמגיע בגדלים שונים,  ובכך מניב טיפול ותוצאות אופטימליות, ע"י התאמתם לאזורי הגוף השונים.

הטיפול ב- VelaShape III  פשוט וקל למטפל ולמטופל, אינו פולשני ואינו כרוך בתופעות לוואי כלשהן. VelaShape III מאושר ע"י ה-FDA  וה- CE  כמכשיר המיועד להצרת ההיקפים. יעילותו של המכשיר הוכחה במחקרים קליניים שבוצעו בארה"ב, וכן בהמלצות רופאים ומטופלים כאחד. הטיפול     מניב הצרה מוחשית של ההיקפים באזור הטיפול,  והתוצאה האופטימלית שמתקבלת, ניכרת בהפחתת כמות הצלוליט, והאזור המטופל,  נותר חלק  ומוצק וכל מראה העור, נראה יותר מתוח. הטיפול במכשיר זה, מראה תוצאות  משמעותיות גם בהפחתת היקפים, כבר  לאחר  הטיפול הראשון.  תוצאות מחקר קליני:
מחקרים קליניים רבים בוצעו בארה"ב במטרה להוכיח את יעילותו ובטיחותו של
 VelaShape III, מצא כי הטיפול במכשיר הינו יעיל, בטיחותי ונוח במיוחד.
מחקר יעילות לדוגמא, שבו השתתפו  42 נשים. כל הנשים כולן, עברו  טיפול אחד בלבד,  במכשיר VelaShape III באזור הבטן. לאחר הטיפול, הן נשארו במעקב, ונמדדו שוב לאחר  חודש, לאחר 7 שבועות ולאחר 10 שבועות.  הנבדקות,  צולמו ונמדדו לפני הטיפול הראשון,  ובכל ביקור נוסף שבאו למדידה וביקורת.  התוצאה הייתה חד משמעית, השיפור ניכר  מביקור לביקור .נרשמה ירידה מקסימלית לאחר 10 שבועות של כ-  2.6 ס"מ בהיקף הבטן!!!

ובישראל? גם הישראליות רוצות להיפטר משומן באזור הבטן! תוצאות סקר....
טרם השקת VelaShape III בישראל, ביצעה "סינרון מדיקל" סקר בקרב הנשים בישראל, במטרה לבדוק את שביעות רצון הנשים ממראה גופן, ואת עמדתן באשר לטיפולים בלתי פולשניים.
הסקר בוצע בקרב מדגם ארצי מייצג,  של נשים בגילאי 25-60 (באמצעות חברת הסקרים "מדגם").  
מן הסקר עולה כי:
רק אישה אחת  מכל  10 נשים -  מרוצה עד מרוצה מאוד מגופה.  הישראליות באופן כללי,  אינן מרוצות ממבנה גופן  בעיקר בשל אזור נקודתי בגופן שמעורר בהן את התחושה.
כשני שליש  מהנשאלות,  ציינו כי הן מרגישות  שמבנה גופן, משפיע עליהן באופן ישיר ויום יומי.  
70% מהנשים  ציינו כי אזור הבטן הוא האזור הראשון,  אשר צבר אצלן שומן. לאחר מכן 44% באזור הירכיים, 29% באזור הישבן ו- 36% באזור המותניים.
מבין כל הנשאלות, 70% מהנשים ניסו לטפל בבעיה ולשפר את מראה גופן במהלך השנה האחרונה .
 55% מכלל הנשאלות, ציינו כי הן יעדיפו טיפול בהליכים אסתטיים לא פולשניים  לעיצוב הגוף – כדוגמת המכשור האסתטי של "סינרון מדיקל.  מסתבר כי ככל שהנשאלת סבלה מעודף משקל גבוה יותר, כך עלתה גם העדפתה לטיפול בלתי פולשני לעיצוב הגוף.
42% מהנשים ענו כי הפחתה של 3-6 ס"מ מההיקף באזור המדובר ,או מאידך תוצאה שתתבטא במידת בגדים אחת פחות,  תגרום להן להרגיש שהטיפול היה מוצלח.

מה אומרים הרופאים?
ד"ר גרלד בויי, קנדה - "בארבעה טיפולים בלבד, רוב המטופלים שלי, יכלו לראות את הירידה בהיקף באותם אזורים אשר טופלו במכשיר. בנוסף, המטופלים שלי דיווחו,  על שיפור משמעותי בצלוליט, וכי ניכר לעין, שגופם הפך לחלק יותר מה ששיפר מאוד את ביטחונם העצמי, בשל הטיפול ב VelaShape III ".

ד"ר אינס ורנר, מומחית ברפואת עור העוסקת באסתטיקה,  העומדת בראש מחקר בישראל בנושא הטיפול ב VelaShape IIIומטפלת באמצעותו בקליניקה שלה,  מסבירה כי זהו טיפול לא פולשני יעיל למיצוק והצרת היקפים באזורים הבעייתיים בגוף כגון הבטן, הירכיים והישבן. למכשיר זה עוצמה גבוהה פי שניים וחצי מהדור הקודם שלו, דבר המאפשר להגיע לתוצאות לאחר טיפול אחד ארוך או  שלשה - ארבעה טיפולים קצרים יותר. תוך זמן קצר ניתן לראות מיצוק משמעותי של העור והצרת היקף משמעותית ברב המטופלים, השיפור ממשיך במשך כעשרה שבועות נוספים לאחר סיום הטיפולים.

ד"

דבי וולף, מנהלת המרפאה "דבי וולף" בבני ברק, מוסיפה כי כמכון המתמחה בכל מגוון טיפולי היופי והאסתטיקה מכף רגל ועד ראש, חיפשנו מענה למיצוק וחיטוב הגוף כדי להשלים את המראה והתחושה הכללית. מה התועלת בהסרת שיער והזרקת בטוקוס אם המראה הכללי עדיין אינו משביע רצון?
לשמחתנו, התוודענו למכשיר ה- VelaShape IIIשל חברת סינרון ובעזרתו אנו מעלים את רמת השירות בקליניקה בעוד דרגה לשביעות רצון כל המטופלות.

VelaShape III נמצא בשימוש במרפאות מומחים לכירורגיה פלסטית ורפואת עור וכן במכוני אסתטיקה בפיקוח רפואי.
ד"ר אינס ורנר – מומחית לרפואת עור.
ד"ר טלי פרידמן – מומחה לכירורגיה פלסטית.
דבי וולף – המרכז לאסתטיקה רפואית ולייזר – בני ברק.
לבירור מיקום מרפאות ברחבי הארץ: סינרון קנדלה: 1-800-800-121.
 זהוא מכון היופי של דביי וולף בבני ברק איזה שלווה רוגע  מקום אסטתי  מאוד אהבתי את המקום


 כיבדו אותנו מאוד יפה ואוכל טעים

 אפילו חדר על שמי נו איזה מיסטיקה

 זה המכשיר

אני ודבי בעלת המכון

לפני טיפול


זה המדד שלי כרגע


תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!

כבודו כל הפרקים! פרק סיום העונה