מוזיאון ידידי ישראל בשילוב פטיסרי חדש ❤️


הפטיסרי הצרפתי 'גורמנדיז' פותח בית קפה פופ אפ במוזיאון ידידי ישראלהחל מה-21.11 עד אמצע דצמבר

מוזיאון ידידי ישראל הממוקם בנחלת שבעה מרכז ירושלים מתחדש בפופ אפ מיוחד של קונדיטוריית בוטיק חלבית צרפתית גורמנדיז. קונדיטורית הבוטיק שעשתה עליה מצרפת מייצרת בעצמה מגוון מאפים, לחמים וקינוחים ממש כמו בפריז והמבקרים במקום מוזמנים להנות מקפיצה קטנה לחו"ל מבלי להחתים דרכון.


הפופ אפ שיפעל בשלושת השבועות הקרובים מציע מגוון קינוחים מתוקים כמו: מאפי שמרים כרוכים, קרואסוני חמאה ושקדים, מקרונים בצבעים, עוגת נפוליאון, אקלרים ממולאים במגוון קרמים ועוד.

כמו

בן חנוכה בפתח ואיך אפשר בלי קולקציית סופגניות טריות בשלל טעמים, כמו: פיסטוק וורדים, קרמל מלוח, קרם ברולה, קרם ערמונים, ליצ'י ותות, רושה, לימון מרנג ועוד. 

הפטיסרי פתוח לקהל הרחב (אין חובה להזמין סיור במוזיאון) .

גורמנדיז פטיסרי הוקם על ידי שף קונדיטור יואל אפריאט ואשתו ליבנת, עולים חדשים מצרפת, שהגיעו לארץ מתוך ציונות ושליחות לתת למדינה שהם כל כך אוהבים טעם של פריז. בית הקפה הייחודי הגיע למוזיאון ידידי ישראל,  ומעוצב ממש לפי הכללים של קונדיטוריה צרפתית ברחוב קטן באירופה, הכניסה למקום אפופה ריחות ומראות של לחמים טריים, ויטרינת קינוחים יפהפיה עמוסה במתוקים צבעוניים.


מוזיאון ידידי ישראל הוא מרכז היסטורי חווייתי בנושא ציונות, הנותן במה לסיפורי הגבורה והחסד של לא יהודים אשר חרטו על דגלם לפעול בכל דרך שרק יכלו, מול תלאות וקשיים אישיים, מתוך אמונה, להשבת העם היהודי לארצו המיועדת בציון, ושגשוגו, לאורך כל השנים החל מההבטחה התנכ"ית, דרך תקופות שונות, ועד ימינו אנו. המרכז מספק למבקר חוויה ויזואלית ורגשית ומוביל אותו אל מסע בעקבות ההיסטוריה, דרך 7 מיצגי מולטימדיה אור קוליים מתקדמים המשלבים עיצוב, טכנולוגיה ואפקטים שלא נראו קודם בארץ. הביקור במוזיאון מומלץ לילדים/ות מגילאי 7 ומעלה.


כתובת: יוסף ריבלין 20 ירושלים. טלפון של הפטיסרי: 02-5667222 או במיילנקודת אור על כף היד שלי .מייצגת איש או אישה שניצלו  בשורה על ידי נוצרים שהיו אנושיים לשמור ולהציל יהודים בתקופת השואה .מרגש מאוד 

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!

כבודו כל הפרקים! פרק סיום העונה