גם את חוששת לצחוק?.........

אל תתאפקי לצחוק ! תצחקי עד שתתפקעי  always!
למה לחשוש לצחוק או להשתעל? למה לא להרגיש נוח עם עצמך?.... יש תרגילים לחיזוק רצפת האגן. הגענו לגיל שזה יכול להגיע לכל אישה . ולמה לפגוע באיכות החיים, השתמשי בalways  ותרגישי נוח כל היום.

ידעת?


כל אישה שלישית בישראל מתמודדת עם שלפוחית רגישה.
זהו תסמין גיל המעבר שנשים בישראל הכי פוחדות ממנו- הוא גורם לפגיעה באיכות החיים, אם זה בספורט, בשינה, יחסי מין וכו'.
אך הנושא לא רלוונטי רק לגיל המעבר: כל אישה רביעית בין הגילאים 30-50 סובלת מהתופעה.
להלן כמה נתונים מעניינים שעלו מהסקר שנערך בקרב כ- 400 נשים בישראל בתחילת אוקטובר:

·        1 מתוך 3 נשים בישראל (30.6%) מתמודדת עם שלפוחית רגישה
·        רק 1 מ-9 נשים משתמשת במוצרים ייעודיים
·        כמעט מחצית מהנשים דיווחו כי אינן חולקות את הנושא עם בן זוג/ חברה ומרביתן כלל אינן פונות לקבלת ייעוץ רפואי
·        1 מתוך 4 נשים בנות 30-50 דיווחה כי מתמודדת עם התופעה
·        זהו תסמין גיל המעבר שנשים בישראל הכי מפחדות ממנו
·        התופעה גורמת לירידה באיכות החיים- פגיעה בשינה, ביחסי מין, בפעילות ספורטיבית ובצורך לשנות את לבושן כדי להסתיר


 מותג ההגיינה הנשית המוביל Always פותח רשמית בישראל את קטגורית ספיגת השתן ומשיק סדרת מוצרים חדשה עבור נשים המתמודדות עם הבעיה. הסדרה כוללת: מגני תחתון, תחבושות ותחתונים מעוצבים, בפיתוח טכנולוגי ייחודי המאפשר הגנה מרבית (ספיגה פי 4 יותר מתחבושת מחזור ונטרול ריחות עוצמתי) בתחבושת דקה ודיסקרטית ביותר.
קטגוריית ספיגת שתן הינה הקטגוריה הצומחת ביותר בתחום מוצרי ההיגיינה הנשית וצפויה לעבור את קטגוריית המחזור בתוך כעשור. מסקר שנערך ע"י מכון המחקר "מדגם" עבור המותג Always, נמצא כי מדובר בתופעה נפוצה מאוד בקרב נשים בישראל, אך עם זאת, עדיין מהווה גורם מבוכה, שכן נשים רבות אינן חולקות את הנושא עם בן זוגן (47.5%), חברות (48.4%), אינן פונות לקבלת ייעוץ רפואי (62.3%) ואינן משתמשות במוצרים ייעודיים לדליפת שתן.
ע"פ נתוני הסקר עולה כי 1 מתוך 3 נשים בישראל (30.6%) מתמודדת עם שלפוחית רגישה. עם זאת, רק 1 מ-9 נשים משתמשת במוצרים ייעודיים. גם נשים צעירות, במיוחד אחרי לידה, פוגשות בתופעה. 1 מתוך 4 נשים (25.4%) בגילאי 30-50 בישראל דיווחו כי הן מתמודדות עם שלפוחית רגישה. מרבית הנשים למדו אודות התופעה באמצעות קריאה באינטרנט (54.9%), בעוד 28.7% בלבד למדו על התופעה מגורם רפואי. עוד עולה מהסקר כי אובדן שליטה על שלפוחית השתן הוא תסמין גיל המעבר שנשים בישראל הכי מפחדות ממנו (29.8%), אפילו יותר מאלצהיימר, סכרת, שחיקת מפרקים ועוד.
במסגרת הסקר, הנשים המתמודדות עם התופעה, דיווחו כי היא גורמת גם לפגיעה באיכות חייהן. כמעט כל אישה שנייה (44.7%) מדווחת על פגיעה באיכות השינה בעקבות שלפוחית רגישה. כ- 20% מהנשים דיווחו כי התופעה משפיעה על איכות חיי המין שלהן. מעל רבע מהנשים הסובלות מהתופעה נמנעות מפעילות ספורטיבית (26.7%) וכרבע מהנשים דיווחו כי נאלצו לשנות את סגנון לבושן.

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!

כבודו כל הפרקים! פרק סיום העונה