יום חמישי, 16 במרץ 2017

המזרנים היקרים ביותר בעולם הגיעו לישראל!חברת הולנדיה קיבלה את הזיכיון לשיווק והפצה של מותג המזרנים היוקרתי הבריטי- VISPRING, המזרנים שעליהם ישנים המלכה אליזבת, המלכה אליזבת, הדוכס והדוכסית של קיימברידג'(וויליאם וקייט), מלך ומלכת של ירדן, ג'ואן קולינס (שחקנית), דייויד וויקטוריה בקהאם (כדורגלן וזמרת- אייקון אופנה), קיילי מינוג (זמרת), גווינת פלטרו (שחקנית), בריאן אדמס (מוזיקאי), אל מקפירסון (דוגמנית), נואל גלאגר (מוזיקאי), אלטון ג'ון (מוזיקאי), פול מקרטני (מוסיקאי) ועוד רבים אחרים.


ארוע ההשקה עמד בסימן בריטי אותנטי, בהשתתפות שגריר בריטניה בישראלמר דיוויד קווריי ששיבח את שיתוף הפעולה בין הולנדיה ל-VISPRING וקנה את הקהל כשסיים את נאומו במספר מילות ברכה בעברית.
 Vispring ידוע כמותג המזרונים היוקרתי בעולם. מדובר במזרנים הנתפרים בתפירה אישי ולפי מידה. עם רכישתם ניתנת עליהם אחריות לכל החיים, מה שהופך אותם ברבות השנים לנכס משפחתי, כזה שעובר בירושה מדור לדור. בהתחשב בעובדה שעלות מזרן יכולה להגיע ל-60,000 פאונד – אין פלא בכך.
 במהלך אירוע ההשקה שהתקיים בסניף הולנדיה בדן דיזיין סנטר בבני ברק, ציין אבי ברססט מנכ"ל הולנדיה, כי יש כבר לקוחות ישראליים שהזמינו מזרני Vispring. לדבריו יותר ויותר לקוחות מבינים את חשיבות השינה על מזרן איכותי, לחיים תקינים ובריאים לאורכו של יום ומוכנים להשקיע במזרן טוב, עליו ישנים כ- 1/3 משעות היממה, יותר מאשר במכונית למשל..
 את באי האירוע קיבלו שומרים בלבוש 'משמר המלכה' מארמון בקינגהאם, בר משקאות ובו בירת פאב בריטי, ג'ין, וויסקי ומופע מרהיב של ריקודי פוקסטרוט בריטי מהמאה הקודמת.


באו לפרגן ולנסות את המזרנים: שגריר אל-סבדור- מר ורנר מאטיאס רומרו,  שגרירת פנמה, גב' אדיס אורייטה ווגה, ד"ר איריס טרומן, מומחית למשפט בינלאומי, תרצה ברודי, כוהנת הפילאטיס תרצה ברודי, מוטי כוזהינוב, איש העסקים ומבעלי פרוייקט הנדל"ן בראשית, אורנה נאווי (אשתו של איס העסקים שאול נאווי), מאמן הכדורסל ארז אדלשטיין ועוד רבים אחרים.  

שהיינו ילדים ההורים תמיד חזרו ואמרו לנו, שחשוב שנישן כי בשינה גדלים. הם צדקו. למרות זאת, גם היום, כשכבר גדלנו, שינה טובה היא לא פחות חשובה, משום שהיא המפתח לחיים בריאים יותר ושמחים יותר. אז אם אתם מתקשים להירדם, או ששנת הלילה שלכם לא רציפה, הנה לפניכם 1טיפים שיעזרו לכם לישון טוב ולהיות אנשים הרבה יותר בריאים בגופכם ובנפשכם. שינה מתוקה!
כולם רוצים לישון כמו תינוק. אבל מרוץ החיים לא נותן כי מחשבות על מה צריך לעשות מחר בבקר .לא נותנות מנוחה למח לישון,אז הנה כמה טיפים להרגיע את הנפש ולנסות כבר הלילה לישון טוב.·         שינה טובה מתחילה במזרן טוב – סביר להניח, שאם תצאו לקמפינג ותקימו את האוהל שלכם על אדמה סלעית במיוחד, השינה שלכם לא  תהיה כל כך איכותית. שינה על מזרן שאינו מתאים לצורת הגוף שלכם ולצרכיו, מדמה שינה בשטח כזה בדיוק. מזרון שאינו מספק לגוף שלכם בכלל ולגב שלכם בפרט את התמיכה לה הם זקוקים, יגרום לכם להתעורר מהשינה עם כאבי גב וצוואר ולהרגיש כאילו לא ישנתם. לכן, חשוב מאוד לבחור מזרון איכותי כגון מזרון ויסקו, מזרון לטקס או כל מזרון אורתופדי אחר שיספק תמיכה מלאה לגב שלכם ושיהיה לכם נוח לשכב עליו לאורך זמן.הולנדייה יצאה בהשקת מזרנים חכמים. שמאוד מומלצים. אז לילה טוב.