"מתנה שהיא גם מהנה וגם מפתחת"

משחקי חשיבה וצעצועים – אקספלור toys

הורים, סבים וסבתות לתשומת ליבכם:

כייף להיות סבתא . ואיזה כייף לפנק את הנכדים במתנות . והנה עוד רגע קט פסח וזה הזמן לרכוש מתנות למוצאי האפיקומן. נכון שמגיע מתנה אחת למוצא.אבל אצלנו הנכדים קטנים ובשביל שיהיו מרוצים ושלא יריבו על המתנה אני רוכשת מראש לכולם מתנה עוטפת יפה כי הכי כיף לקבל הפתעה והכי כיף לקרוע את העטיפה. . הנכדים והאחיינים שלי כבר מסודרים עם מתנות האפיקומן.אני מוכנה מה איתכם?..........

לקראת החגים והקיץ הקרוב חברת אקספלור toys- מקבוצת חגים נחלים, יבואנית משחקי חשיבה ויצירה לילדים, מציגה את משחקי הקופסא והצעצועים המומלצים ל- 2017.

אבודים בחלל (Lunar Landing) - מבית THINKFUN
משחק מבוך מדליק, עזרו למעבורת להיכנס מחדש לספינת האם !  משחק המבוך אבודים בחלל, מסדרת המבוכים של ,Think Fun תורם לפיתוח התפיסה המרחבית , לכישורי התכנון ופתרון בעיות.

המשימה העומדת בפני השחקן הינה לבחור כרטיס אתגר ולמקם את "החוקרים" (פינים) על משטח הנחיתה בהתאם למופיע בכרטיס. עכשיו עליו להזיז אחד מששת החוקרים לאחד הצדדים (למעלה, למטה, שמאלה או ימינה, לא באלכסון) עד שחוקר אחר חוסם את נתיבו. כאשר המעבורת מגיעה לכניסת החירום שבמרכז לוח המשחק ניצחתם.
במשחק עומדים בפני השחקנים  40 אתגרי חלל ברמות קושי עולות ומתאים לגילאי – 8+
מחיר מומלץ לצרכן : 89.90 ₪.
ניתן להשיג בפריסה ארצית ברשתות השיווק ובחנויות המובחרות.כדור לתינוקות  - Bolli  מבית הוגו ספורט
כדור פיתוח חושי חדש לתינוקות, עשוי מחומר רך וגמיש. נוח לאחיזה ומקל על התינוקות בבקיעת שיניים. עשוי 100% סיליקון מחומרים שאינם רעילים, BPA . הכדור תורם לפיתוח המוטוריקה עדינה, חקר צורה, אחיזה ותיאום קשר עין-יד. בעיצוב משושים מדליק. מגיע במגוון צבעים.
הכדור ניתן לשטיפה במדיח כלים.
מחיר מומלץ לצרכן : 29.90  ₪.
ניתן להשיג בפריסה ארצית ברשתות השיווק ובחנויות המובחרות.

ליין משחקי מים לקיץ, מבית MonkeyBusinessSports
משחקי מים שהופכים את הבילוי בים או בבריכה לחוויה יוצאת דופן. צעצועים שמחזירים את המבוגרים לילדות ולילדים מבטיחים כיף והנאה. משחקי מים שישאירו את הילדים פעילים, יגרמו להם לשתף פעולה עם אחרים וכמובן המון כיף של משחקים מסורתיים. משחיק מים של MonkeyBusinessSports הם חוד החנית של חדשנות במשחקי מים, משחקים איכותיים ובעלי סגנון ייחודי. קיים מגוון רחב של משחקים למים, ביניהם: בומרנג, רוגטקה כדורי ספוג, שני חצי קרב אצבע למים, חץ וקשת למים-קטן, חץ קרב ארוך למים, חץ וקשת למים-גדול, אלת קרב למים ועוד.
מחיר מומלץ לצרכן : מ- 39.90 – 129.90 ₪.
ניתן להשיג בפריסה ארצית ברשתות השיווק ובחנויות המובחרות.

ארוזיפ דיסק יחיד מבית הוגו ספורט
ארוזיפ דיסק יחיד מאפשר לכם לבצע זריקות לטווח ארוך בקלות. המתקן נועל את הדיסק בזווית המושלמת כדי לבצע זריקה לטווח ארוך ובאופן ישיר. עם מעט מאמץ ודיוק מדהים, זורקים את הדיסק למרחק של עד כ-60 מטר. דיסק האירו זיפ אוירודינמי, מחליק באויר ומהווה משחק מהנה לכל המשפחה. מחיר מומלץ לצרכן : 69.90 ₪.

ניתן להשיג בפריסה ארצית ברשתות השיווק ובחנויות המובחרות.

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

כבודו כל הפרקים! פרק סיום העונה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!