יום ראשון, 19 במרץ 2017

מה תביאו השנה למי שימצא את האפיקומן????

הורים, סבים וסבתות לתשומת ליבכם:

כייף להיות סבתא . ואיזה כייף לפנק את הנכדים במתנות . והנה עוד רגע קט פסח וזה הזמן לרכוש מתנות למוצאי האפיקומן. נכון שמגיע מתנה אחת למוצא.אבל אצלנו הנכדים קטנים ובשביל שיהיו מרוצים ושלא יריבו על המתנה אני רוכשת מראש לכולם מתנה עוטפת יפה כי הכי כיף לקבל הפתעה והכי כיף לקרוע את העטיפה. אני מוכנה מה איתכם?.......... הנכד בן שלוש שלי אוהב מאוד את בוב הבנאי. יש לו תחפושת שהוא אוהב ללבוש כל השנה. וכשהבאתי לו את המקדחה של בוב הבנאי הוא לא הפסיק לחייך ולשחק איתה כל היום. הוא מרגיש גדול כמו אבא ."טופ פליי ישראל" החלה לשווק באמצעות חברת "טרנדי טויס" ערכות צעצועים מרהיבות של כלי עבודה במותג האהוב בוב הבנאי, מתוצרת חברת SMOBY הצרפתית.
בסדרה מגוון רחב של ערכות כלי עבודה למשחק לילדים, באיכות גבוהה ובעיצובים מקסימים שילדים ישמחו לתפעל ולשחק בהם.
בין הצעצועים בסדרה: חגורת כלי עבודה המכילה מגוון כלים – מסור, מפתח שוודי, מברג, פטיש ותג; סט הכולל מברגה, מסור חשמלי ומשייף; מסור עצים חשמלי; מברגה חשמלית; מברגה מכאנית; תיק גב עם מגוון כלי עבודה; ערכת בטיחות וכלי עבודה של בוב הבנאי הכוללת חולצה, קסדה, תג וכלי עבודה; שולחן עבודה מושלם עם מברגה וכלי עבודה.
הערכות מאפשרות לילדים "לשחק" את דמות בוב הבנאי ולהכיר מקרוב את כלי העבודה השונים ושימושיהם, לפתח מוטוריקה עדינה, לפתח דמיון ויצירתיות ולשחק בכיף ובהנאה.
המוצרים מתאימים לילדים מגיל 3 ומעלה.

מחירים: מ-69 ₪ עד 349 ₪ לערכות הגדולות.

דוגמאות למוצרים בסדרה: רחפן מדגם WATER DRONE יכול לטוס בגשם ולצוף על פני המים. (מתאים לילדים מגיל 12).  ג'יפ מדגם SKIMMER מצויד בגלגלים 4x4 והוא מתאים לנסיעה בכל תנאי שטח, כולל בתוך מים ולבצע סיבובים של 360 מעלות. (מתאים לילדים מגיל 8).
מחירים לדוגמא: רחפן  - דגם WATER DRONE – 399 ₪. מחיר ג'יפ SKIMMER 189 ש"ח.  

כל הצעצועים מופעלים בעזרת שלט ידידותי ופשוט להפעלה, כך שהפעוט יכול להסיע אותם ללא עזרה. בצעצועים משולבות גם בובות שאפשר להכניס לכלי התחבורה ולשחק אתן.   כאשר לוחצים על הצעצועים הם משמיעים צלילים וקולות בהתאמה לסוג כלי התחבורה או הבובה. כך הפעוט לומד איזה קולות משמיעים כלי התחבורה השונים, ומתרגל תהליך למידה של פעולה ותוצאה.   
מחירים: 89 -129₪
את צעצועי "טופ פליי ישראל" אפשר להשיג ברשתות: הפיראט האדום, כפר השעשועים, עידן 2000, ביג טויס, הפנינג, וחנויות צעצועים מובילות בארץ.