יום שלישי, 28 במרץ 2017

תערכו ותארחו איך לארגן את שולחן החג!

לבחירת הצבעים משמעות רבה. צבעי השולחן משפיעים על החושים טרם הגשת המזון. בחרו צבעים נעימים המשתלבים יחד כגון לבן חאקי וירוק בהיר. תנו את הדעת לגבי סוג המזון המוגש: דג סלמון ורוד, לדוגמא, מתאים על צלחת לבנה או שקופה.

נוכל לשלב כמה סטים שיש בבית ולערוך את השולחן לפי עיקרון MATCH &MIX, למראה חדש ומרענן. הימנעו מסידור כל הצלחות הלבנות יחד ולידן כל 'האחרות'. שלבו בין כל הסוגים בסימטריה מסוימת. למראה אחיד, אפשר לקשור סרט בד סביב כל הכוסות או להניח סידור פרחים אישי קטן על כל הצלחות.
סגנון עיצוב קלאסי, נוצר בשילוב צבעי שמנת, לבן, כסף וזהב. כסו את השולחן במפה לבנה, הוסיפו עליה בד אורגנזה בצבע שמנת, הניחו פמוטי זהב או כסף וקשרו סרטי סאטן מבריקים כחובקי מפיות. לא כדאי להשתולל בצבעים, אחרת ייווצר מראה מגובב המבלבל את העין. נסו לא לשלב יותר מ-4 גוונים על שולחן אחד. גם כך, אחרי שיגיע האוכל יצטרפו הרבה צבעים חדשים.

חזרה על אבזור מספר פעמים לאורך השולחן יוצרת רושם חזק ומרשים, גם אם הפריט החוזר על עצמו הינו פשוט כמו שורת נרות או סידורי פרחים קטנים.
סגנון אביבי פרחוני, יכול להיות מורכב ממפת שולחן לבנה שמגיעה עד הרצפה כבסיס, ועליה בד אורגנזה בירוק תפוח. הכלים, המפיות והאביזרים יכולים לשלב ביניהם גוונים של ורוד פוקסיה וכתום.
פרחים מעניקים תחושה חגיגית. ניתן להשתמש גם בפרחים מלאכותיים שנשארים לאורך זמן.
מוצרי טקסטיל כגון מפה, מפיות וכריות מושב, מרככים את האווירה. בנוסף למוצרים אלו לעיטור השולחן ניתן להיות יצירתיים ולהניח וילון בתור מפה או לשלב בין השניים, היות ושכבות תמיד יוצרות מראה עשיר ומעניין יותר.

בחירת אביזרים מקוריים לעיטור שולחן החג יוצרים עניין, כמו חבק מפית מטבעות לתליית וילון, מצע מיוחד לצלחת כגון מראה, קישוט אישי ומסגרת תמונה ובה שם הסועד או תמונתו. גם אבזור בגבהים שונים יוצר רושם רב. היזהרו מאבזור יתר שעלול להפריע לסועדים.
יש לערוך לילדים מקום מושקע, מיוחד ומזמין. עשו זאת בדרך שלא תפגע בעיצוב השולחן הכללי, כמו (עם) כלי פלסטיק חד פעמיים בעיצובים המשתלבים עם סרביס יוקרתי בצורה חיננית, וייחסו חשיבות לגובה מושב כיסא הילדים, ע"י פתרונות יצירתיים כגון בוסטר מהרכב או קופסא הפוכה מרופדת על הכסא הרגיל.
תכננו מרחק סביר בין האורחים כדי שיוכלו לתקשר ולשוחח ביניהם במהלך הארוחה בלי לצעוק. מצד שני אין להושיב בצפיפות רבה מידי אחרת אורחיכם ירגישו כמו במטוס, יותר מאשר כמו ליד שולחן חג.


 "רוזנפלד"- מרכז העיצוב מציע לקראת הפסח מספר אופציות חגיגיות לעריכת שולחן חג.

כל שולחן זוכה לתשומת לב משלו תוך שימת דגש על כל פרט ופרט.
ב"רוזנפלד" מציגים את המראה המושלם למגוון שולחנות חג הכוללים בין השאר, פריטי סטיילינג דוגמת: צמחיה חיה ומלאכותית, היוצרים תחושת רעננות ומשב רוח אביבי בקווים נקיים ומפנקים, אגרטלים בגדלים שונים, פמוטים מהודרים ונרות, ראנרים במרקמים ובצבעים שונים ועוד.

אופציה א- "השולחן מטאלי"

מראה השולחן מתבסס על מערכת אוכל אלגנטית של צלחות לבנות מעוטרות בפס כסף מעודן ,להם הותאמו כוסות יין וכן מגשי הגשה ומגשי מצה כסופים.
לצד הצלחות כדאי להעמיד זוג פמוטי כסף, היוצרים מראה מהודר ודומיננטי במרכז השולחן .
לצד הכלים הלבנים ניתן למקם שלל אגרטלים מגולים ושקופים היוצרים מראה מושלם.
מערכת אוכל הכוללת 18 חלקים -129.90 ש
סט 6 גביעי יין- 29.90 ש
מגש מצה מוכסף- 49.90 ש
מערכת סכ"ום 24 חלקים -79.90 ש

אופציה ב- שולחן " בית הזכוכית"

מראה השולחן הורכב ממערכת אוכל עשויה זכוכית אלגנטית, מעוצבת ומעודנת כשלצידה מוקמו גביעי שמפניה שקופים.
על השולחן "נזרעו" שלל עציצים בגווני ירוק ואפור ליצירת מראה עליז ולרוחבו של השולחן הונח "ראנר" אפור- כסוף לשבירת מראה השולחן הארוך.
בשולחן מוקמו כלים לבנים ופמוטים עם נרות באפור, ליצירת הרמוניה טוטאלית.
מחירים :
מערכת אוכל אריזונה -18 חלקים- 129.90 ש
מערכת סכו"ם – 24 חלקים – 79.90 ש
אגרטל זכוכית עגול- 35.90 ש{ ניתן להשיג במיגוון8 גדלים}
מגוון נרות לאירוח לדוגמא רביעיית נרות שחורים- 10 ש {ניתן להשיג במגוון צבעים }.

אופציה ג- "פסטל"
מראה אביבי עליז במיוחד שנוצר בשולחן החג באמצעות שילוב של צלחות זכוכית ומגשי עוגה שמשמשים כ"פלייסמנט" מתחת לצלחות האוכל .
לצד הצלחות הותאמו סכינים באדום, בשילוב מדהים של ורוד ואדום הרווח גם בפריטי האופנה .
את השולחן מעטרים מגשים דו קומתיים ושלל עציצים בגווני אפור, ירוק וורוד.
כמו מוצעים על השולחן עציצים בכנים לבנים.
השילוב של הורוד עם הירוק כשברקע בוהק הלבן יוצר מחזה ויזואלי מפנק ומרהיב כשמעל הכול מדיפים ריח של אביב מנרותצ דקורטיביים

מערכת אוכל- 18 חלקים- 129.90 ש
מערכת סכו"ם אדומה-24 חלקים – 59.90 ש { ניתן להשיג גם בצבעים נוספים}
מבחר כלי הגשה "פלורל "החל מ-49.90 ש
מגש דו קומתי- 59.90 ש
מגש עוגה קוטר 30 ס"מ – 59.90 ש ליחידה.
נרות ריחניים שלישיה- 39.90 ש
אגרטלים מעוצבים נמוכים החל מ-69.90 ש
עציצי נוי גדולים- 50 ש

ניתן להזמין הפריטים באתר :

כתובת הסניף רוזנפלד, הרב פינטו 20, סגולה פתח תקווה