באנו חושך לגרש או בעקבות המוצץ האבוד

NUK, מותג מוצרי התינוקות מהמובילים בעולם, משיק:מוצצים הזוהרים בחשיכה כמה פעמים אתם קמים בלילה כדי לחפש את המוצצים שהלכו לטייל להם בלילה ולא מוצאים אותם ?
קיבלתי להתנסות וניסיתי על נכדי הקטן  הבאתי אותו לנכדי וזה מה שהבת מספרת מנסיונה "ואני רוצה להגיד לכם שזהו מאז שהבאתי את המוצץ אל פיו שמח למצוץ אותו .וכאשר אבד הוא פשוט זרח לו בלילה כמו כוכב שמנצנץ .וממש כייף אפילו הוא מוצא אותם בלילה במיטתו. תענוג אמיתי חוסך לי שעות שינה בלקום ולחפש את המוצץ האבוד

NUK, מותג מוצרי התינוקות מהמובילים בעולם, הנמכר ומופץ בישראל על ידי קבוצת ניאופרם משיק: מוצצים הזוהרים בחשיכה, המשלבים את כל היתרונות של מוצצי NUK, יחד עם עיצובים חדשים וייחודיים.
פטמת המוצץ של NUK עוצבה בדומה לפטמת האם במהלך ההנקה, להתאמה אופטימלית לפיו של התינוק.
המוצצים החדשים בעלי פטמות מסילקון, מיוצרים בגרמניה, בטוחים לשימוש ואינם מכילים ביספנול A.

להורים המותשים באמצע הלילה
מוצצי NUK עם כפתור שטוח הזוהר בחשיכה, עשוי מחומר בטוח לגמרי עבור תינוקות ובעיצובים ייחודיים המתאימים הן לבנים והן לבנות. המוצצים בעלי עיצוב אורתודונטי ומגן פה ארגונומי ללא ידית, ניתנים לאיתור בקלות ומתאימים במיוחד להורים המותשים, המנסים לאתר באמצע הלילה, את המוצץ הנעלם של תינוקם.

להרגעת התינוק ולהתפתחות בריאה של הפה
המוצץ שלNUK  עונה על הצורך הטבעי של התינוקות ליניקה. צורת המוצץ של NUK מבוססת על צורת פטמת האם במהלך ההנקה ומותאמת באופן ארגונומי ללסת של התינוק. החלק המעוגל של פטמת המוצץ מותאם באופן מושלם לחך התינוק, בעוד שהחלק התחתון השטוח מותיר מקום מספק לתנועת היניקה הטבעית של הלשון. הצורה האנטומית של מגן הפה מבטיחה שהמוצץ לא יכסה את האף ומאפשרת נשימה חופשית.. פטמת המוצץ נשארת רכה וגמישה וזאת הודות למערכת NUK Air System, המאפשרת שחרור אוויר ומותירה מספיק מקום ללשון, מבלי להפעיל לחץ מיותר על הלסת והשיניים. תעלות אוורור מיוחדות מונעות את הצטברות הרוק מתחת למגן הפה. עיצוב זה של מוצצי NUK מאפשר להרגיע את התינוק ומסייע גם להתפתחות הבריאה של הפה ושמירה על בריאותו.

ניתן להשיג: ברשת סופר פארם, ברשת מוצצים ובחנויות המתמחות בתינוקות, או לרכוש ישירות בלינק:  http://www.nukisrael.co.il/shop

זוג מוצצי NUK ב- 24.90₪ בלבד ברשת סופר פארם
בין התאריכים 15/10 עד 28/10

מחיר לצרכן: 39.90 ש"חאודות NUK
המותג 
NUK המתמחה בפיתוח מוצרי תינוקות מהמובילים בעולם, עוסק כבר מעל 60 שנה במציאת פתרונות שיקלו על חייהם של ההורים ויתרמו להתפתחותם הבריאה של ילדיהם, מהלידה ועד גן הילדים. מוצרי NUK  הינם חלק מחיי היומיום של תינוקות, במעל ל- 110 מדינות ברחבי העולם. החברה נעזרת במומחים מתחומים שונים: מיילדות, רופאים, תזונאים והורים, כדי לפתח את מוצריה. פטמת המוצצים והבקבוקים הייחודית של NUK, עוצבה באופן א-סימטרי, בדומה לפטמת האם בזמן ההנקה, כדי להשיג התאמה אופטימלית לפיו של התינוק. מאז היווסדו של המותג, בחנו מדענים את מוצריו והשפעותיהם על התפתחותם של תינוקות. תוצאות מחקריהם מסייעות למותג לשפר את מוצרי החברה ולפתח מוצרים חדשים, תוך שימוש בממצאים המדעיים והעדכניים ביותר, בעיקר מתחומי הרפואה והפסיכולוגיה ההתפתחותית. אתר הייצור של כל המוצצים, הפטמות ובקבוקי ההזנה של NUK מצוי בגרמניה ועומד בדרישות איכות גבוהות ביותר. המוצצים ובקבוקי ההזנה שלNUK בטוחים לשימוש ואינם מכילים ביספנול A.

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

כבודו כל הפרקים! פרק סיום העונה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!