שלושה ספרי ילדים חדשים!

 סבתא מירהלה נעמי הנדל 


אני לפני שלוש שנים איבדתי את אימי היקרה לי מכל . היא נפטרה מהמחלה הארורה הזו . עברנו טלטלה רצינית ככה פתאום באמצע החיים. המחלה טרפה את כל הקלפים. והותירה אותנו המומים וכואבים. בספר זה למדתי שהחיים יכולים להפתיע . גם לרעה. אבל צריך להסתכל על זה גם לטובה תוך חודש ימים . הלכה לעולמה טוב שהסבל לא היה נמשך לעוד זמן. שמחתי להקריא לנכדיי שהכירו את סבתא רבא הדסה ז"ל. כי הספר מספר על סבתא שהחלימה מהסרטן. כי לפעמים יש אנשים שמצליחים לגרש אותו . וסבתא בעקשנותה גירשה אותו לתמיד . ואהבנו שיש סוף כזה טוב. בריאות והחלמה לכולם.

״סָבְתָא מִירָה'לֶה יָשְׁבָה וְהִבִּיטָה בְּגַאֲוָה, 

הַנְּכָדִים הֵסֵבּוּ לָהּ שַׁלְוָה. 
לְפֶתַע הִרְגִּישָׁה מְשִׁיכָה בִּקְצֵה הַמִּכְנָסַיִם 
וְהִבִּיטָה מַטָּה לְעֵבֶר כַּפּוֹת הָרַגְלַיִם. 
הַפְלֵא וָפֶלֶא! סַרְטָן קָטָן, עִם שֵׁשׁ רַגְלַיִם...״ 
מַחֲלַת הַסַּרְטָן פּוֹגֶשֶׁת רַבִּים מֵאִתָּנוּ בְּדֶרֶךְ זוֹ אוֹ אַחֶרֶת. 
הַמִּלָּה סַרְטָן מַפְחִידָה, אַךְ לְעִתִּים, כְּדֵי לְהִתְמוֹדֵד 
עִם הַדְּבָרִים שֶׁמַּפְחִידִים אוֹתָנוּ, 

פָּשׁוּט צָרִיךְ לְהִסְתַּכֵּל עַלֵיהֶם מִנְקֻדַּת מַבָּט אַחֶרֶת. 

לרכישה ליחצו כאן

יש גם סרטון יוטיוב בו היא מספרת על חייה כנסו 

https://www.youtube.com/watch?v=bbyMqTFSRSw

לרכישה ליחצו כאן


סבתא שושטויות מאת שוש בר חןאָלֶכְּסַנְדֶּר, יַנְשׁוּף חָכָם וְיַדְעָן שֶׁמִּתְגּוֹרֵר בְּגַן הַחַיּוֹת, מְשַׁתֵּף אֶת הַקּוֹרְאִים בְּמָה שֶׁמִּתְרַחֵשׁ בְּגַן הַחַיּוֹת אַחֲרֵי שֶׁכָּל הַמְּבַקְּרִים חָזְרוּ לְבֵיתָם: פַּעַם בִּשְׁבוּעַיִם נִפְגָּשׁוֹת כָּל הַחַיּוֹת וְחוֹלְקוֹת דֵּעוֹת וּמַחְשָׁבוֹת. בְּאַחַד הַמִּפְגָּשִׁים כְּשֶׁעוֹלֶה נוֹשֵׂא הַפְּחָדִים, כָּל חַיָּה מְשַׁתֶּפֶת אֶת חַבְרוֹתֶיהָ בַּפַּחַד שֶׁלָּהּ, וְאִלּוּ הַחַיּוֹת הָאֲחֵרוֹת מַקְשִׁיבוֹת לָהּ וְנוֹתְנוֹת עֵצוֹת שֶׁמְּסַיְּעוֹת לָהֶן.

בְּחֵן, בְּהוּמוֹר וּבַחֲרִיזָה מְשֻׁבַּחַת רוֹקֶמֶת הַמְּחַבֶּרֶת עֲלִילָה נוֹגַעַת לַלֵּב, שֶׁבָּהּ גַּם אֲרָיוֹת פּוֹחֲדִים מֵרוֹפְאֵי שִׁנַּיִם וְגַם דֻּבִּים פּוֹחֲדִים מֵהַחֹשֶׁךְ. הַסִּפּוּר מַעֲמִיק בְּנוֹשֵׂא הַפַּחַד, מְעוֹרֵר הִזְדַּהוּת רַבָּה וְאַף נוֹתֵן כֵּלִים רַבִּים לְהִתְמוֹדֵד אִתּוֹ, אִם כִּי נִרְאֶה שֶׁהַכְּלִי הֶחָשׁוּב בְּיוֹתֵר הוּא זֶה שֶׁל הַחֲבֵרוּת, הָאִכְפָּתִיּוּת וְהַהַקְשָׁבָה.

שׁוֹשׁ בַּר-חֵן, סָבְתָא לִשְׁלוֹשָׁה, קְצִינַת מִשְׁטָרָה בְּגִמְלָאוֹת. 
זֶה סִפְרָהּ הַשֵּׁנִי בְּסִדְרַת "סָבְתָא שׁוֹשְׁטוּיוֹת". 
סִפְרָהּ הָרִאשׁוֹן הוּא "סָבְתָא שׁוֹשְׁטוּיוֹת שִׁירִים וַחֲוָיוֹת".

לרכישה ליחצו כאן


סודה של הדובה מאת סימה קלינבורדבארץ רחוקה, על הר גבוה, שכן כפר קטן שהיה מוקף ביער עבות. בקצה הכפר, על שפת הנחל שזרם לאורכו, התגוררו אבא אנאדי, אימא בהולה, אפו הבן הבכור וקולדה הבן הצעיר. זקני הכפר סיפרו שבמעבה היער חיים דובים, אך אף אחד לא ראה דוב מעולם. יום אחד, בעוד הכבשים רועות באחו, נדהם אבא אנאדי לראות דובה בין עצי היער ועל גבה כלבה לבנה.

מנין הגיע הזוג המוזר? וכיצד פוענחה התעלומה?

כל זאת ועוד בסיפור אפוף מסתורין וקסם, על חברות אמיצה, חמלה ואהבה.

לרכישה ליחצו כאן
תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!

כבודו כל הפרקים! פרק סיום העונה