חדש על המדף!

 

תבואות" משיקה "רסק עגבניות אורגני" מאיטליה, ללא תוספת סוכר, מלח או חומרים משמרים


חדש על המדף: חברת "תבואות", המתמחה במוצרי מזון אורגניים וטבעיים, משיקה "רסק עגבניות אורגני" מאיטליה – ללא תוספת סוכר, מלח או חומרים משמרים. הרסק מתאים להעשרה ולשדרוג של מגוון מאכלים ורטבים ובהם שקשוקה, רוטב לפיצה או לפסטה, ממולאים, קטניות, מרקים ועוד.

לאחר שהתנסיתי ברסק עגבניות אורגני, האיכותי והנהדר של חברת תבואות, מאוד אהבתי את הסמיכות הטעם והמרקם, אני משתמשת רבות ברסק עגבניות למגוון תבשילים, מאוד נוח להחזיק קבוע במזווה, החיסרון הוא  שהם ממש קטנים . אצלנו קופסאות הרסק נגמרות מהר כל האוכל הטריפוליטאי מבוסס על רסק ופפריקה, הכמיות מטורפות ולכן לסיר בישול אחד השתמשתי בשני קופסאות קטנות. בקניה הבאה אחפש קופסאות גדולות יותר של רסק זה מאוד טעים, וגם יותר בריא.

הרסק של "תבואות" מיוצר באיטליה מעגבניות אורגניות, אשר גודלו ללא חומרי הדברה, דשנים כימיים או הנדסה גנטית. הרסק מוצע בקופסה קומפקטית ונוחה לשימוש במשקל 70 גרם – כך שרוב הסיכויים הם שלא תצטרכו לאחסן שארית במקרר.
רסק (או רכז) עגבניות מיוצר מעגבניות בשלות ועם זאת קשות, והוא משמש כמרכיב במתכונים שונים. מדובר במעין משחה סמיכה בצבע אדום כהה, המיוצרת בשתי רמות של ריכוז – 22°BX ו- 28°BX (BX הוא קיצור המילה בריקס, שמשמעה אחוז החומר היבש/מוצקי העגבנייה בנוזל). באופן כללי, הרסק המרוכז יותר מתאים יותר למרקים ולקדירות, ואילו המרוכז פחות מתאים לרטבים ולבישול קצר יותר. הרסק האורגני של תבואות בריכוז 22°BX.
כשרות: פרווה, בד"צ מהדרין מילאנו ובאישור הרבנות הראשית לישראל.
מחיר: 2.5 ש"ח לקופסה במשקל 70 גרם.
להשיג ברשתות השיווק, בתי הטבע ובחנויות מובחרות ברחבי הארץ.
.

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!

כבודו כל הפרקים! פרק סיום העונה