הדר בסון!
לאהוב את עצמך, בטח שמעת את זה המון. אבל מה אם אומר לך שכדי שתראי טוב יותר את חייבת לאהוב את עצמך?!
עור הפנים עובר שינויים רבים במהלך הזמן,
אם בגלל שינויי מזג האוויר, מצבים נפשיים, גנטיקה ותחזוקה יום יומית.
כל זאת,ועוד מצליחים להזיק או להועיל לו.
חשוב להכיר את סוג העור שלנו ולהתאים תכשירים נכונים אך עם זאת, לא פחות חשוב ואולי אף יותר , להתחשב במצב העור, שהלא הוא מושפע מהתהליכים הסביבתיים והפנימיים אשר הוא חווה.
שילוב נכון של שתיה מרובה עם תכשירים ראויים יצליחו להזין את עור הפנים ולהרוות אותו באופן מועיל שיצליח להביא איתו מראה נכון
אך עם זאת, ויטמינים, תזונה נכונה ואורח חיים בריא, אף הם ישליכו על מראה העור אותו נרצה להשיג.
על כן, צרפתי מספר טיפים המלווים אותי ואף את המטופלים שלי כדי להגיע למראה עור בריא..
הקפידו על עור פנים נקי. קצף ניקוי הינו אחד התכשירים ההכרחיים לכם בכדי לשמור על עור הפנים. הקפידו להוריד איפור לפני השינה ואף לשטוף ולנקות את העור לפני שהנחתם איפור עליו. אך עם זאת, מאוד חשוב שלא לייבש את עור הפנים שהלא ברגע שניבש אותו הוא יכנס ל״ עמדת מגננה״ וייצר שומניות יתר ואז נמצא על עור הפנים פיצעונים לא רצויים וחבל.
הקפידו למרוח מקדם הגנה כחלק משיגרת היום יום שלכם. אומנם השמש יוקדת, רודפת אותנו מדי יום במהלך כל השנה אך על המדף תכשירים שמצליחים למזער נזקים עתידיים. באופן אישי אני מקפידה למרוח מקדם הגנה מדי בוקר כהרגל ואף בצאתי לשמש מחדשת את המריחה על מנת להישמר מתופעות לא רצויות.
הישמרו מהשמש. כובע ומקדם הגנה הינם הכרחיים בצאתכם לשמש. אז נכון שמעט ויטמין d יודע להועיל לעור פנינו, אך כמו כל דבר כשהוא מוגזם יביא איתו תופעות בלתי הפיכות שיצליחו לשים חותם על עור פנינו, כגון כתמי עור, קמטוטים, קמטים ואף נקודות שעלולות מאוחר יותר להתברר כמסוכנות.
שתיית מים מרובה והפחתת קופאין. בתור מי שידועה כחובבת קופאין אני לימדתי את עצמי להפחית ולמזער את שתיית הקפה מתוך ידיעה על היכולות שבו לנזקים בעור. ועם זאת לימדתי את עצמי לשתות מים כחלק משגרת היום.
תזונה נכונה , יש להקפיד על מה שאנו מכניסים לגוף. עור פנינו מצליח להוכיח לנו כי הוא ראי לכל. באופן אישי אני מקפידה על סיבים תזונתיים, פחמימות, שומנים וחלבונים באופן מדוד ויעיל לגוף ולעור הפנים.
רוגע. איך שנתנהג לבפנים שבנו כך הסממנים יופיעו כלפי חוץ. הקפידו על רוגע, על פרופורציות ואהבה עצמית כל זאת יצליחו להשפיע לטובה על עור הפנים.
טיפולי קוסמטיקה הינם הכרחיים כדי לשמר ולשמור על עור פנים נקי. התחזוקה השוטפת בבית , באמצעות תכשירים מתאימים ונכונים יחד עם ביקור אצל הקוסמטיקאית יצליחו להביא את עור הפנים למקום הכי נכון לו.
היכולת של העור ״להקיא״ החוצה את היחס שלנו כלפי עצמנו בא לטובתנו או בעוכרינו .
על כן, יש לנהוג בו נכון . הגוף שלנו הוא הבית שלנו עצמנו אותו לא ניתן להחליף. אל תזלזלו בו, תאהבו אותו ותעריכו אותו, תגלו כי כשתאהבו, תקבלו (:


במרכז הקוסמטיקה החדיש והמתקדם של 'לה גוף' במודיעין, תמצאו חדרי טיפול קוסמטיים אינטימיים ומתחמי טיפול יופי, עם מגוון רחב של טיפולים: פדיקור, מניקור, לייזר, טיפולים רפואיים אסתטיים ע"י רופאה, עיצוב גבות, טיפולי אקנה, טיפולי אנטי אייג'ינג, וטיפולי הבהרה

הדר בסון לגוף מרכז לקוסמטיקה
רחוב יגאל ידין 47 מודיעין
לפרטים לקביעת תור - טלפונים: 077-4242485  052-6574557

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!

כבודו כל הפרקים! פרק סיום העונה