ים, שמש, מרינה ו...שלג?


קיץ קיץ כמה קר?.......איזה כיף לברוח מהחום למקום שיש בו שלג? אז לא צריך לטוס לחו"ל. בשביל ללבוש פוטר כובע וצעיף ולהרגיש קור בואו להנות ממתחם כיפי ממוזג והמון שלג
"האיגלו בארנה" - מתחם שלג חווייתי לילדים בארנה הרצליה
"האיגלו בארנה" יפתח למבקרים החל מה- 14 באוגוסט 2019
ויפעל עד תקופת החגים
במקביל תפעל במתחם הארנה משחקייה הכוללת מתנפחי ענק, שולחנות משחק, הפעלות, מתחם מולטימדיה ועוד
כשבחוץ שורר חום כבד ונותרו רק שבועות ספורים לתום החופש הגדול, ארנה הרצליה תשיק את פרויקט הקיץ הייחודי - "האיגלו בארנה"- מתחם שלג חווייתי רחב ידיים לילדים, לצעירים ולצעירים ברוחם.
האיגלו ימוקם  תחת כיפת השמיים, אל מול מעגן היאכטות והסירות של מרינה הרצליה, ויורכב משתי כיפות קונסטרוקציה ענקיות שהובאו לארץ במיוחד, וממכונות ייצור שלג חדשניות. בכיפת המבואה אשר קוטרה 10 מטרים למבקרים יוקרן סרט קצר בכיכובם של כוכבי הילדים אודי ואביעד שיעסוק בתהליך היווצרותו של השלג ובמשמעות האקולוגית של השלג לעולמנו. בסיום הסרט, יעברו המבקרים לכיפה הגדולה, המתנשאת לגובה של 6 מטרים, שם  ייהנו מאטרקציות חורפיות: בניית ואבזור בובת שלג, איגלו ועוד; לרשות המבקרים יעמוד מגוון אביזרים למשחק חופשי בשלג וכמובן תינתן האפשרות לנהל מלחמת שלג מצננת באמצע אוגוסט. מפעם לפעם יומטר על המבקרים שלג לחוויית שלג מושלמת
הביקור במתחם האיגלו מוגבל לכ- 45 דקות ומספר המשתתפים בכל מחזור יוגבל ל- 70 מבקרים על מנת לאפשר הנאה מלאה משלג טרי ולהימנע מצפיפות. בין הסבבים יחודש השלג במתחם.הטמפרטורה בכיפה תהיה מבוקרת ותעמוד על כ- 18 מעלות והמשתתפים מתבקשים להצטייד במכנסיים ארוכים, כפפות ונעליים סגורות. אין צורך בציוד תרמי אך מומלץ להצטייד בבגדי החלפה ובשכבה עליונה נוספת.
"האיגלו בארנה" יפתח למבקרים החל מה- 14 באוגוסט 2019 ויפעל עד תקופת החגיםמחירי הכניסה למתחם ינועו בין 20-30 ₪ לאדם. הכניסה לילדים מתחת לגיל שנתיים אינה מומלצת אך לא תחויב בדמי כניסה ושהותם במתחם הינה באחריות הורה מלווה. על מנת לשמור על בטיחות ולהימנע מפציעות כתוצאה מהחלקה יש להישמע להוראות ולגלות ערנות בכל המתחם. שעות פעילות: כל יום בין השעות 10:00-19:00. כניסה למתחם כל שעה עגולה. בערב תשעה באב - ייסגר המתחם בשעה 18:00.
בנוסף, בין ה- 14-31 באוגוסט יפעל במתחם קניון ארנה, הארנהלנד- משחקיית ענק ממוזגת בשטח של 1000 מ"ר וכוללת: מתנפחי ענק, שולחנות משחק, הפעלות, מתחם מולטימדיה, מכוניות על שלט ועוד הפתעות. ברכישת כרטיס כניסה לאיגלו - המשחקיה בעלות מסובסדת של 10 ש"ח בלבד (במקום 20 ש"ח). הכרטיס המוזל תקף ליום הביקור באיגלו בלבד. שעות פעילות המשחקיה בימים א' - ה' ושבת 11:00 - 18:00 (סגירה) ובשישי 11:00 - 15:00 (סגירה).
לדברי רונן שרון, המנכ"ל החדש של מתחם ארנה הרצליה: "מרכזי הקניות כפי שהכרנו הולכים ומשתנים וגם ארנה הרצליה עוברת בימים אלה שינוי. עם המעבר של רבים לקניות ברשת המתחם צריך לספק ערך מוסף לחוויית הקניות. אנחנו מתכוונים להציע הרבה מעבר לקניון - מקום למפגש ופעילויות לכל המשפחה שישלבו תוכן והנאה. "האיגלו בארנה" הוא סנונית ראשונה לתפיסתExperience . מדובר בחוויית קיץ - קרירה ונגישה, גם כלכלית להורים שתאפשר לנצל את היתרון של ארנה כמקום נעים, מול הים להעביר בו שהות מהנה עם המשפחה".
מבצעים לרכישת כרטיסים:
תושבי הרצליה – כרטיס ב 20 בהצגת תעודה מזהה
https://www.eventer.co.il/calendar/arena
לפרטים נוספים והזמנת כרטיסים: https://www.eventer.co.il/calendar/arena
כתובת: השונית 2 הרצליה

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!

כבודו כל הפרקים! פרק סיום העונה