בקבוקי אוונט נטורל באיורים חדשים של פלמינגו ולוויתנים


בקבוקי "אוונט נטורל", הושקו לראשונה לפני כשלוש שנים ונחלו הצלחה הגדולה בקרב הורים.
הבקבוקים מעוצבים באופן הדומה ככל האפשר למבנה השד האימהי ועל כן מאפשרים לתינוקות חווית האכלה הקרובה ביותר להנקה.
לאור הצלחת הסידרה מושקים כעת הבקבוקים במהדורה מיוחדת עם איורים חדשים ומתוקים. 
קיבלתי להתנסות בבקבוק ואיך שהגשתי לנועם הקטן , ישר הסתכל בציורים שיחק עם הבקבוק  ושתה ממנו עד שנרדם.הבקבוקים מאוד מיוחדים עם הציורים היפים והשמחים , 

 אני אוהבת את אוונטי כל הבקבוקים אצלנו זה אוונט זה האוסף הפרטי שלי כן גם מוצצים רק אוונט
 

הכי טבעי, הכי קרוב להנקה
מבנהו הטבעי של הבקבוק מאפשר יניקה נוחה ומקל על שילוב ההזנה מבקבוק עם הנקה מהשד. בכך מסייע הבקבוק לאימהות להמשיך להניק במשך תקופה ארוכה יותר ולהעניק לילדיהם את ההתחלה הטובה ביותר בחיים.
בקבוק אוונט נטורל מעניק ביטחון גם לאימהות החוששות מפני המעבר מהנקה להזנה מבקבוק  - בזכות פטמת הסיליקון הרכה המעוצבת כפטמת שד ובעלת "עלי כותרת" בחלקה בפנימי להגברת הגמישות ולמניעת קריסת הפטמה. כך, גם אימהות שאינן יכולות להניק בעצמן, יכולות להאכיל את תינוקן בבקבוק טבעי המכיל חלב  אם שאוב ולהיות סמוכות ובטוחות שהתינוק מקבל את כל היתרונות שבחלב אם להתפתחות תקינה.

הקץ לגזים
בדומה לבקבוקי אוונט הקלאסיים שהוכחו קלינית כמפחיתים כאבי גזים, בקבוק אוונט נטורל מציג טכנולוגיה פורצת דרך נגד כאבי גזים – בזכות 2 שסתומים מובנים בגוף הפטמה. שסתומים אלו מאפשרים הכנסת אוויר לתוך הבקבוק במקום לבטנו של התינוק, ומבטיחים בכך הזנה רצופה של התינוק מבלי שיבלע אוויר.

שימושי וארגונומי
על מנת להפוך את הזנת התינוק לקלה ופשוטה עוד יותר, הבקבוק מורכב מ-3 חלקים בלבד והוא קל במיוחד לפירוק, הרכבה וניקוי. בקבוק אוונט נטורל תואם לכל מגוון משאבות ההנקה של Philips Avent ופטמות הבקבוק ניתנות להחלפה ונמכרות במספר מהירויות זרימה, החל מפטמה בעלת חור דקיק לתינוקות בני יומם ועד לפטמה בעלת פתח רחב לדייסות.

בקבוקי אוונט נטורל עשויים מפוליפרופילן, הנחשב למתקדם ולבטוח ביותר לשימוש בבקבוקים לתינוקות. פוליפרופילן אינו מכיל ביספינול A (BPA) ומשמש כסטנדרט עולמי בתחום מוצרי התינוקות בכלל ובקבוקי האכלה בפרט.

בקבוקי אוונט נטורל באיורים החדשים זמינים בגודל 260 מ"ל. כמו כן ניתן להשיג פטמות תואמות בקצבי זרימה משתנים.מחיר מומלץ לצרכן: מומלץ לצרכן: 54.90  ש"ח ניתן להשיג ברשת שילב.


תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!

כבודו כל הפרקים! פרק סיום העונה