צעצוע של סיפור!


מותג הצעצועים האמריקאי מגיע לישראל
בטאט BTAT צעצועים עושים באהבה או שלא עושים בכלל 
 מותג לצעצועים התפתחותיים לקטנטנים, צעצועי מחשבה ודימיון לגדולים יותר
כל הצעצועים בעיצוב ייחודי ובצבעוניות מפתיעה
שמחתי לראות צעצועים שילדי שיחקו בהם כמו גיטרה מנגנת ולראות איך השנים עושות טוב למשחקים ואיך הם משדרגים להם והופכים לצעצועי להיט. וגם איך אפשר לנצל משחקים שמתאימים לגדולים יותר איך אפשר להנות מהם גם לגיל נמוך יותר . כמו למשל משחק הפופקורן שנכון שזקוקים ללחוץ עליו ולהפעיל כוח. אבל אם תניחו לילד קטן כמו ארבעה חמישה חודשים להסתכל על הכדורים הקופצים  מבטיחה לכם שיהנה מכך,

בטאט היא חברה משפחתית  אמריקאית אשר הוקמה לפני 114 שנים! במהלך 40 השנים האחרונות החברה מפתחת ומייצרת צעצועים. הצעצועים של בטאט הם צעצועים התפתחותיים לקטנטנים, או צעצועי דמיון לגדולים יותר, אשר כולם תמיד מעוצבים עם קריצה ובצבעוניות מפתיעה.

בקלות ניתן להבחין כי הצעצועים של בטאט נראים מעט שונה ממה שאנחנו מכירים. האריזות אינן שגרתיות, הן בצבעוניות שלהן והן במינימליסטיות שלהן, מפני שכולן עשויות נייר ממוחזר לשמירה על איכות הסביבה.
זהו אחד הערכים של בטאט – שמירה על כדור הארץ ועל הילדים החיים בו.
ו... הפתעה נוספת: כל צעצוע של בטאט שנמכר, חלק יחסי מהמכירות שלו הולך כתרומה ישירה ל: "Free The Children". ארגון אשר הוקם בשנת 1995 ומטרתו להוכיח כי ילדים אשר תורמים ועוזרים לילדים אחרים, יכולים לעשות שינוי גדול. הארגון דואג לבניית בתי ספר ולחינוכם והשכלתם של יותר מ 55,000 ילדים בשכונות מצוקה ברחבי העולם. בטאט פועלים בשיתוף פעולה עם הארגון החל משנת 2009.

כל הצעצועים מתוכננים ומעוצבים עם המון מחשבה, שמחה, שובבות וכמובן אהבה.
בטאט הוא יותר ממותג צעצועים רגיל: בטאט הוא "הקול" עבור הילדים שרוצים להיות סקרנים, מהורהרים, רעשנים, שמחים או לפעמים גם עצובים, ילדים נדיבים, פוחדים, שקטים, פראיים, רציניים, חכמים.... בטאט עבור כל ילדי העולם.


הצעצועים במגוון: כרגע רק בשילב הצעצועים ישווקו לקראת פסח
אורגן חתול לגיל שנתיים+
זוהי אורגנית משוכללת בעיצוב של חתול, עם מגוון גדול כפתורים ואפשרות להקליט מנגינות או לשיר ברמקול!  האורגנית כוללת:
 • 5 כפתורים של כלי נגינה שונים שמאפשרים לנגן עם אפקטים של: פעמונים, אורגן, פסנתר, בנג'ו ויללות חתול.
 • 20 שירים מוכרים + 7 צלילי 'מיאו'.
 • מיקרופון שמאפשר לשיר בקול.
 • כפתור הקלטה שמאפשר לנגן ולהקליט את המנגינות.
 • 5 כפתורים של סגנונות מוזיקליים שונים: רוק, בלוז, סמבה, טכנו ודיסקו
 • כפתור מקצב וכפתור מהירות.
 • כפתור לשליטה על עוצמת הקול.
 • האף של החתול הוא כפתור on/off.
 • דרושות 2 סוללות מסוג AA (כלולות)
מחיר 239.90 ₪ 

גיטרה כלב  לגיל שנתיים+
גיטרה מעוצבת ככלבלב חביב. מספקת לפעוט תחושה של נגינה על גיטרה אמיתית – עם מיתרים  מנגנים, שירים מוקלטים, אפקטים ועוד.
הגיטרה כוללת:
 • 3 כפתורים לבחירת צליל הגיטרה: אקוסטית, אלקטרונית או נביחות של כלב.
 • 8 כפתורים שמנגנים את צלילי הדו-רה-מי. אוקטבה שלמה.
 • 20 שירים מוקלטים מראש.
 • 9 שירים בעיבוד מיוחד עם נביחות כלב.
 • 4 מיתרים שמשמיעים צלילי פריטה כשפורטים עליהם.
 • עצם – כשמותחים אותה מוסיפה אפקטים צליליים מדליקים למנגינות.
 • אף הכלב הוא כפתור on  ו-off
 • כפתור ווליום.
 • הכלב משתתק והסוללות כבות אחרי 2 דקות ללא שימוש.
 • דרושות 3 סוללות מסוג AA  (כלולות).


מחיר 239.90 ₪

לבני בנייה  מגיל שנתיים+
סוג של סברס מאד איכותי! יש בו 68 חלקים מגוונים וחלקים מיוחדים מסתובבים. יש כמובן דמויות וחוברת דגמים. שימו לב למיכל (הקופסה) האיכותי.
המשחק מפתח:  עלות התפתחותיות:

- מיומנויות של מוטוריקה עדינה ותאום עין-יד.
- דמיון והיצירתיות.
- מעודד יכולת תכנון והתארגנות (כשבונים דגמים מורכבים יותר).
מחיר 159.90 ₪

ערכת רופא לגילאי שנתיים+
ערכת רופא לילדים, שמאפשרת להם לשחק במשחקי דמיון בנושא האהוב של רופא-חולה. הערכה כוללת 14 חלקים, ביניהם סטטוסקופ שמשמיע פעימות לב, ביפר אלקטרוני שמשמיע צלילים ואורות, מדחום, מד לחץ ועוד. דרושות 2 סוללות AAA.
מחיר 169.90 ₪


סט מטאטא ויעה לגילאי שנתיים+
מטאטא-תוכי, מברשת-טווס ויעה – שלושה כלי ניקוי אמיתיים שמותאמים לפעוטות, מאפשרים להם להצטרף ולהשתלב בניקיון החדר שלהם. פעוטות מחקים את ההורים בכל, וכך גם אוהבים להצטרף לנקיונות הבית (אחר כך זה עובר להם...). שימו לב שאפשר להצמיד את המברשת ליעה.
מחיר 129.90 ₪

פעלולון פופקורן  לגילאי 4-5 ח' ומעלה
לוחצים על ראש הדמות – והכדורים הצבעוניים מתחילים לקפוץ, משמיעים צלילים אטרקטיביים. לתינוק ששוכב על הבטן – לוחצים עבור התינוק ונותנים לו להתבונן בהתרחשויות. לתינוק שיושב – מעודדים אותו ללחוץ בעצמו. שימו לב – קצב הלחיצות על הדמות קובעת את קצב ומהירות קפיצות הכדורים.
הצעצוע מפתח את החושים (בעיקר ראיה ושמיעה), שליטה של מוטוריקה עדינה ותאום עין-יד וכן הבנת הקשר בין פעולה-לתוצאה.
מחיר 99.90 ₪ האריזות המתכלות  אין צורך לעטוף את המתנה כי האריזה בעצמה נראית עטופה כמו מתנה 


קוביות רכות  קבוצות גיל: 6 ח' ו-12 ח'
10 קוביות רכות עם בליטות של חיות, ספרות וכמויות מ- 1-10. אפשר לשחק בדרכים רבות: לבנות מגדל, לחקור כל אחת ביד ובפה, ללחוץ, ולשחק באמבטיה (הקוביות צפות באמבטיה).
הצעצוע מפתח את החושים, תאום עין יד (לבנות מגדל), ובהמשך – מושגים כמו גובה, כמויות. הכרות עם חיות.
מחיר 89.90 ₪

כדורי משחק  לגילאי 4-5 ח' ומעלה
כדור גדול ו- 5 כדורים קטנים, רכים ונעימים למגע. 4 מפלסטיק רך ואחד מבד. לכל כדור צבע וטקסטורה שונה שמספקת גירוי תחושתי שונה. אפשר להכניס ולהוציא את הכדורים או לשחק בנפרד.
שימו לב: כשמכניסים את הכדורים הקטנים לכדור הגדול – נוצרת תנועה שונה של הכדור הגדול. כך גם אם יש בכדור הגדול רק 2 כדורים זה יהיה קצת שונה מאם יהיו 4 או 5 כדורים...
מחיר 149.90 ₪

כדורי תחושות קטנים  לגילאי 4-5 חודשים ומעלה

כדורי תחושות קטנים מאיכות מעולה וצבעוניות מעניינת. לכל אחד צבע שונה ועוד יותר חשוב – טקסטורה (מרקם) שונה. וכך, התינוק מחזיק כדור אחד עם שתי ידיים, מכניס לפה לחקירה, מעביר מיד ליד... בהמשך זורק אותם ומתבונן כיצד הם קופצים ומתגלגלים. הכדורים האלה מפתחים את החושים, בעיקר חוש המישוש וכן שליטה מוטורית (לאחוז, להעביר מיד ליד, לזרוק....).
מחיר 99.90 ₪

מגדל טבעות  לגילאי 9 חודשים ומעלהעיצוב מעניין למגדל הטבעות הבסיסי: בסיס עם מוט בעל צורה מיוחדת, 5 טבעות בצורות ובצבעים שונים שמספקות תחושות שונות בעיצוב קצת כמו של סלעים, וכדור שסוגר את המגדל ומאפשר לו ניידות בלי שיתפרק.
מבנה המוט – אפשר להשחיל את הטבעות באיזה סדר שרוצים, לאו דווקא לפי הגודל של הטבעת, וכך אפשר לקבל צורה שונה בכל פעם.
לכל טבעת מרקם קצת שונה, מה שהופך את הטבעות למאד מעניינות לחקירה ביד ובפה.
מחיר 69.90 ₪
משחק כדורים לעגלה לגילאי 3 חודשים ומעלה
צעצוע שמורכב מ- 4 כדורים עם טבעת שמאפשר לתלות אותו בעגלה/סל קל. כל כדור מספק תחושה אחרת וצליל אחר ואטרקטיבי לאחוז בידיים ולחקור דרך היד והפה.
כדור פלסטיק חצי שקוף מרשרש, 2 כדורים מבדים שונים אחד מרשרש לשני צליל פעמון וכדור פלסטיק רך עם בליטות שאפשר ללחוץ עליו.
מחיר 69.90 ₪

סט משחק ראשון לגילאי 4-5 חודשים ומעלה
קופסה עם מגוון צעצועים בסיסיים אטרקטיביים. הצעצועים השונים עשויים חומרים שונים, ומספקים מגוון של תחושות וצלילים לחקירה ביד ובפה.
 • 3 קוביות רכות ומצפצפות + טבעת עם 3 נשכנים
 • 2 כדורי פלסטיק שקופים מרשרשים
 • ג'ירפה פעמון רוח מבד + קופסת אחסון איכותית.
הקופסה אטרקטיבית כחלק מהמשחק, לא רק כמקום אחסון: ילדים אוהבים לפתוח ולסגור קופסאות, אוהבים למלא ולרוקן אותה. כך שהיא חלק בלתי נפרד מהערכה.
מחיר 149.90 ₪

כוסות משחק לאמבטיה לגילאי 8-9 חודשים ומעלה
זוהי גרסה מוקטנת של מגדל הכוסות הקלאסי אבל עם טוויסט קטן: : סט של 3 כוסות מדליקות עם שוליים בולטים שמתאימים לחקירה דרך הפה ומקלים על הבניה. יש להם צבעים יחודיים ועיטורים מדליקים. הכוסות מתאימות  למשחק בחול, באמבטיה ומחוץ לאמבטיה.
מחיר מבצע 19.90 ₪ במקום 29.90 ₪

צעצוע מפתחות עם שלט לרכב  לגילאי 9 חודשים ומעלה ממש כמו אמיתי שהנכד הקטן שלי נורא אוהב מפתחות ותמיד היינו נותנים לו את הפלסטיק הוא לא רצה אותם השום אופו רק אמיתי ושמחתי שסוף סוף זה נראה כמו אמיתי,
מעוצב כמו שלט אמיתי לרכב: בשלט יש 4 כפתורים שמשמיעים צלילים הקשורים לעולם הרכב + אורות מהבהבים, ומחוברים אליו 3 מפתחות שנראים כמו אמיתיים. המפתחות בטוחים לחקירה ביד ובפה.
מחיר 79.90 ₪  


צעצוע טלפון לגילאי 9 חודשים ומעלה
טלפון נייד שאפשר לדבר ולהקליט משפטים. וכן יש בו מגוון צלילים ושירים מוקלטים מראש. כך אפשר להקליט מסרים לילד ולתת לו לשמוע, ובהמשך – יוכל להקליט בעצמו.
מחיר 89.90 ₪


הך פטיש מתגלגל קבוצת גיל: 12 ח'+צעצוע יפהפה, גם כאן מדובר בצעצוע קלאסי אבל עם טוויסט של צבעוניות הכדורים והמראה: כשהכדורים מתגלגלים - הם יוצרים אפקטים מעניינים שמרתקים את התינוק.
זהו צעצוע שמרתק את הפעוטות, שמוקסמים מהמסלול שהכדורים עוברים מלמעלה ועד למטה: איך הם מתגלגלים בדרך למטה, משתקפים במראה, נעלמים במנהרה ומופיעים שוב. ואז שוב מניחים אותם במקום – מכים בפטיש וחו"ח.
שימו לב:
היכולת להכות עם הפטיש על הכדור מתפתחת בגיל 1.3 חודשים לערך. כיוון שאחיזת הפטיש גורמת ל'הארכת' היד ומקשה על השליטה בקצה הפטיש. הפעוטות מוצאים פתרון זמני בכך שהם לוחצים ישירות על הכדורים
הצעצוע מפתח תאום עין-יד, שליטה על מוטוריקה עדינה והוצאת אנרגיה בדרך חיובית.
תחתית הטופס
תועלות התפתחותיות: גירוי החושים: ראיה ושמיעה'הבנת הקשר פעולה תוצאה ותרגול 'קביעות האובייקט': התמונות נעלמות ומופיעות, מעין משחק ב"קוקו".
מחיר 149.90 ₪

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!

כבודו כל הפרקים! פרק סיום העונה