הכפכפים שיעשו לנו את הקיץ ועכשיו גם קולקציית ילדים !

 קולקציית כפכפי באמפרס לקיץ 2021

חברת כפכפי באמפרס  מציגה  לקיץ 2021 קולקציה חדשה של הכפכפים המוכרים בשל הבליטות המיוחדות.

כפכפי באמפרס מעוצבים בצבעים עזים, חלקים או בשילוב שניים ויותר צבעים ומתאימים עצמם למצב הרוח. 

כפכפי באמפרס לנשים עוצבו עם רצועות צרות לנוחות מקסימאלית וליצירת מראה אופנתי ונכון. שילובי הצבעים כוללים בין היתר תכלת ושחור, אפור וכחול עז, ורוד ואפור או צבעים חלקים של חום מפנק, אפור כסוף, אדום עז  ואחרים. 

לכפכפי הגברים הותאמו רצועות נוחות במיוחד במספר עוביים ובשילובים דרמטיים של פסיפס שחור לבן או פסיפס בגווני ירוק, שילובי חום מיוחד עם לבן, כחול דרמטי חלק ועוד.

כפכפי הילדים במידות 23 ועד 34 זוכים לאותם העיצובים כמו המבוגרים , חלקם עם רצועות מאחור, לאחיזה נוחה ובטוחה יותר.

כעת הילדים יכולים לנעול את אותם הכפכפים כמו של הגדולים , אותה ססגוניות ואותו הסטייל.בזמן ההליכה כפכפי באמפרס מגרים נקודות רפלקסולוגיות בכף הרגל אשר מחוברות לכל הרקמות ואיברי הגוף. גירוי זה מסייע בהפגת מתחים, עייפות, הגברה של זרימת הדם והגברת האנרגיה בכף הרגל.

לאחר נעילת הנעל, מבנה הכפכף רוכש את טביעת הרגל ומספק תמיכה מלאה לקשת בכף הרגל ויציבה מושלמת. בנוסף מבנה הסוליה מספק אחיזה טובה בקרקע בין אם יבשה או רטובה. מבנה הבליטות  הייחודי מסייע באוורור כף הרגל בעת ההליכה.

הכפכפים קלי משקל, בעלי רצועות חזקות ועשויים מחומרים טבעיים וממוחזרים בלבד.

עמידות הכפכפים נבחנת בהתאם לסטנדרטים אירופאיים מהמחמירים ביותר.

הסיפור של כפכפי באמפרס מתחיל בטיול של אחרי צבא בסרי לנקה כאשר שני חיילים משוחררים, יוצאי יחידה קרבית רוכשים לעצמם בסקי לנקה כפכפים מיוחדים  עם בליטות בסוליה, לאחר שנעלו ונהנו הם  מחליטים לקחת את הנושא צעד אחד קדימה ולעצב קולקציות כפכפים ייחודיות ואופנתיות שמתאימות לקהל מערבי.

בכל שנה יוצאת קולקציה חדשה ובעיצוב הכפכפים הם רואים שליחות בעזרה לאילו הסובלים מבעיות וכאבים יומיומיים בכפות הרגליים ובגב.


טיפים לנעילת הכפכפים: היות והכפכפים מבצעים מעין מסאז', מומלץ לנעול את הכפכפים לפי הקצב האישי, עד שכף הרגל מסתגלת. חשוב להעלות את משך הנעילה בהדרגה. צפוי שתוך יומיים שלושה נקודות הלחץ ישתחררו  והכפכפים יפעלו בדומה למסאז' מפנק ותמידי


מחירים: כפכפי נשים גברים, ילדים- 69 ₪ כעת מבצע שני זוגות ב-120 ₪ 

את הכפכפים ניתן למצוא בשלל חנויות מובחרות ברחבי הארץ, ברשת טבע קסטל וקסם הטבע ובאתר החברה: bumpersisrael.com
תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!

כבודו כל הפרקים! פרק סיום העונה