מתנות לחג החנוכה מבית הנסיך הקטן!

Little Live Pets     
סט חד קרן וטרינרי - לחיית מחמד אינטראקטיבית
ריינגלו חד-קרן הקסום שלך שיכול לפעמים להרגיש לא טוב. השתמשו בערכת הווטרינר הקסומה כדי לגרום לה להרגיש טוב יותר! הבעתה של ריינגלו משתנה כשאתם  מתייחסים אליה וגורמים  לה להרגיש טוב יותר!
קרן חד הקרן הקסומה של ריינגלו נדלקת ומשתנה באורח קסם ככל שהרגשתה  משתפרת!
ערכת הווטרינרים של חד קרן ראינגלו כוללת 5 אביזרים קסומים כדי להפוך את חד הקרן שלך לבריא ושמח יותר. לריינגלו שני מצבי משחק - מצב הקשת כאשר חד-הקרן שלך שמח ובריא. מצב וטרינרי קסום - התייחסו אליה כדי שתרגיש טוב יותר! ריינגלו היא כל כך אינטראקטיבית! עם מעל 40 צלילים ותגובה!בצק Crayola מבית "הנסיך הקטן"
בצק Crayola הוא חומר רך, חלק ולא רעיל שפותח ליישומי למידה מוקדמים. מתאים לפעילות יצירתית לידים קטנות. (גילאי 3+) ארוז בדלי אחסון אטום ששומר על רכותו. לא רעיל.
צרו: דינוזאורים, פרצופים, אוכל או יצורים פנטסטיים בעזרת בצק הקריולה הרך. הוא מגיע בכל צבע שאפשר להעלות על הדעת. חברת "הנסיך הקטן" מציעה מגוון רחב של ערכות בצק בגדלים וצבעים שונים וכן ערכות מאובזרות בינהן:  ערכות להכנת גלידות, מזון מהיר, עיר קטנה ועוד.
  • קריולה ערכת משחק עיירה קטנה, הכוללת אביזרים ו-4 יחידות של בצק בגודל 1 אינץ'. מחיר מומלץ 24.90 ₪ (מק"ט 20665)
  • קריולה ערכת משחק קטנה להכנה של גלידות עם גביע ושלגונים. מחיר מומלץ 24.90 ₪ (מק"ט 20870)
המותג האהוב    CAT   CATERPILLAR מבית "הנסיך הקטן"
צעצועים איכותיים מתוצרת קטרפילר
סדרת הצעצועים החדשה במותג CATERPILLAR מבית "הנסיך הקטן" מעניקה חוויה של פעילות באתר בניה עם כלים תואמים לכל עבודות הבניה. כלי רכב המופעלים ע"י דחיפה קלה, כובע להגנה על הראש בדיוק כמו באתר בניה וכלים לעזרה ופעילות באתר בניה. מוצרי הסדרה עמידים, באיכות גבוה, מתאימים לפעילות בבית או בחוץ. לגילאי שנתיים ומעלה.
  • בולדוזר מתוחכם. טרקטור בולדוזר אינטראקטיבי בגודל 12 אינץ'. ניתן להפעיל בלחיצת כפתור. מדליק אורות ומשמיע צלילים. מחיר מומלץ: 159.90 ₪. מק"ט 82268
  • סט בניית מעמיס הנדסי. ערכת בניה הכוללת רכב ודמות יחד עם מברג. צעצוע להרכבת החלקים, שיפור מיומניו וכישורים מוטוריים. מחיר מומלץ לצרכן: 99.90 ₪. מק"ט 80905
  • ערכת עבודות עפר מעמיס. כוללת מעמיס הנדסי, קסדת מנהל עבודה. ניתן להפעיל ולהזיז את המוצר באמצעות דחיפה, להרים ולהוריד את כף המעמיס. מחיר: 119.90 ₪. מק"ט 82063
רום וראמבל מבית "הנסיך הקטן"
סדרת אנימציה לילדים סינית-קנדית בהפקה משותפת של DHX (בוב הבנאיסמי הכבאיו-Alpha Group (מטוסי על). הסדרה עלתה לשידור בדיבוב לעברית בערוץ הופ! בשנת 2019. הצטרפו לרב בן
ה -8 ולחברו הטוב ביותר, רמבל - משאית מעוצבת ורבת עוצמה עם אישיות. הם יוצאים להרפתקאות בעיר הולדתם פנדר בנד, שבה כלי רכב ואנשים חיים זה לצד זה. לכל אחד בעיר נמצא חבר מיוחד עם ארבעה גלגלים משלו. אבל Rev ו- Rumble הם הצמד האולטימטיבי. כל יום מביא הרפתקה חדשה, אתגר חדש ומשהו חדש שאפשר ללמוד במהלך הדרך, בין אם הם עוזרים למשפחתו של רב בחווה שלהם, מסתובבים ברחבי העיר או שואגים במדבר שמסביב. יחד עם הנסיעה עומדים אייברי וסמטת הטרקטורונים החתולית שלה, אוון ומכונית המירוץ הדמויית הצפרדעים שלו קראש, לורי והטנדר החזק שלה דמוי סוס, ובו והכביש הכבאי הפיל והביישני שלו שפריצר. קבוצת החברים האנרגטית הזו נמצאת תמיד בתנועה. הצטרפו להנאה - בואו להתגלגל.
דגם מיני: מחיר מומלץ 36.90 ₪. דגם מתכת: מחיר מומלץ 75.90 ₪. דגם רגיל: 92.90 ₪.

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!

כבודו כל הפרקים! פרק סיום העונה