גם משחקים וגם לומדים לדבר אנגלית!

מתנה מקורית לחג – גם משחקים וגם לומדים לדבר אנגלית
משחקי קופסא חדשים ללימוד אנגלית שנוצרו כמתנה מאמא לבת וכעת זמינים לכל הילדים

מחקרים מאז ומתמיד הוכיחו לכולנו שתכנים המועברים כלמידה רב חושית ועל ידי משחק הם השיטה הטובה ביותר ללמד אנגלית לילדים. משחק הוא חלק מתהליך הלמידה בכל גיל, הוא מאפשר להעז, לאתגר, לאלתר, ליצור פתרונות ולקחת סיכונים מבלי לחשוש מהתוצאות.
סיגל כהן-סקאלי אמא לילדה בת 10 שאוהבת אתגרים וחשיבה מחוץ לקופסא, פיתחה בשנה האחרונה, בעקבות הצורך של בתה לגיוון ואתגר בתהליך הלמידה, משחקי קופסא תחת המותג CATS&BOXES שיעניקו לילדכם עולם שלם של אנגלית.

מדובר בסדרות של משחקי קופסא ללימוד אנגלית המתאימות גם לילדים עם קשיי למידה, בהם שולטת דמות מרכזית שנקראת CAT BADOO  (החתול בדו) , חתול מאויר המעודד את הילדים לשחק את משחק הזיכרון שכולם אוהבים ומשחק הרביעיות ללימוד קריאה לפי תנועה וצליל ובכך לומדים הילדים באמצעות חווית המשחק קריאה ואת אותיות ה- ABC.
קאט-באדו הוא הגיבור של סדרת המשחקים החדשה שמטרתם לסייע לילדי הגנים ובית הספר היסודי ללמוד אנגלית. בליווי איורים מקוריים של סיטואציות יומיומיות משעשעות, קאט-באדו מתווך לילדים את נבכי השפה, הילדים משחקים ונחשפים לאותיות ה-ABC , רוכשים אוצר מילים ראשוני ומתרגלים את הקריאה והכתיבה. כעת המשחקים מוצעים לילדי גן וילדי בית ספר יסודי עם משלוח לכל רחבי הארץ. 


 ביניהם תוכלו למצוא:


משחק זיכרון אותיות ABC
המשחק מסייע בהטמעה ושינון של אותיות ה ABC הגדולות והקטנות. המשחק מקצר את תהליך השינון ולמידת אותיות ה ABC והוא גם מציע לילדים אוצר מילים ראשוני באיורים מקוריים מקסימים. המשחק מיועד לילדים סקרנים בגילאי הגן המעוניינים ללמוד את השפה ולילדי בתי ספר יסודי הנפגשים לראשונה עם אותיות ה ABCמחיר משחקי הקופסא :  59 ₪ - 79 ₪
משחק הרביעיות – קוראים אנגלית לפי תנועה וצליל


המשחק מסייע ללמוד ולהטמיע את צלילי השפה השונים ובכך לשפר את יכולת הקריאה. משחק הרביעיות מתוכנן על פי התנועות והצלילים והוא מאפשר תרגול ויישום של הקריאה של מילים שונות, על פי צליליהן. וכל זאת – בליווי האיורים המקסימים של קאט-באדו, הנתקל בסיטואציות משעשעות בחיי היומיום. במקביל לתרגול הקריאה על פי הצלילים, הילדים גם מרחיבים את אוצר המילים וגם נהנים ממשחק מהנה ומותח.  


מחיר משחקי הקופסא :  59 ₪ - 79 ₪
את משחק הזיכרון ומשחק הרביעיות תוכלו להשיג באתר
www.catsandboxes.co.il קאטס אנ'בוקסז, טלפון 054-6681772

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!

טבחה בחצילים טריפולטאי!