שוברים את שוק הויטמינים !

V-Care
 היא פארם וירטואלי, חנות אונליין בה מוכרים מספר רב של ויטמינים ותוספים במחירים נמוכים משמעותית ממחירי רשתות הפארם. מחירים כמו ב V-Care לא תמצאו בשום מקום בארץ! ובנוסף, V-Care מציע מותג בית האיכותי הנמכר במחירים משתלמים עוד יותר! ולא צריך לצאת מהבית בשביל להזמין!
אני הזמנתי את המולטי ויטמין וכורכומין.בדיוק מה שצריך עבורך. כל אחד ואחת מאיתנו שונה, אורח החיים שלנו שונה והצרכים שונים. אבל מולטי ויטמין יתאים לרוב האנשים ןגם כורכומין שזה תוספת בריאה לחיים בריאים.האתר נמצא בכתובת https://vcare.co.il/ ומוכרים בו תוספים של סולגר, אלטמן, ספאטון, אקוסאפ, וכו'. ושמנים אתריים, אבקות שונות, ועוד. הוא מאורגן היטב לפי קטגוריות הצרכנים וניתן גם לבחור לפי שם התוסף. המחירים תחרותיים מאוד ומשלוח זול או חינם: איסוף עצמי הוא בחינם, דואר רשום 14 ש"ח בלבד ושליח עד הבית ב-25 ש"ח. בקניה מעל 250 ש"ח השליחות היא חינם.


כל התוספים החיוניים בפיקוח משרד הבריאות, מחירים של חוץ לארץ ומשלוח עד הבית. ייצור בתקנים קפדניים. אישורי תקנים וכשרות. משלוח מהיר או איסוף עצמי. ויטמינים במשלוח עד הבית. קנייה בטוחה ומאובטחת. סוגים: ויטמינים לספורטאים, ויטמינים לצמחוניים, 40 פלוס, נשים. ועוד. 

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

כבודו כל הפרקים! פרק סיום העונה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!