אהבה בשחקים!

אל תשאלו ! באתי להכין צהריים לנכדים שלי. וגיליתי שאין גז. ניגמר הגז ושכחתי להזמין .גם הבלון השני ניגמר..והנכדים שלי שואלים מה אוכלים היום? עניתי להם שהיום רגיש להם אהבה בשחקים .הנכדה שואלת. אותי מה זה שחקים. אמרתי לה שזה שמיים. אז היא שואלת .אותי מה סבתא אוכלים מטוס?. אמרתי לה נכון שסבתא אוהבת אתכם עד השמיים. אז היום אני יגיד לכם המון אהבה תחכו להפתעתה .והם יושבים ממתינים בסבלנות. ואז הגשתי להם את המנות החדשות של עוף .טוב. הם חייכו .נהנו. וממש אהבו .ואצלי תמיד יש עוף טוב במקפיא לכל מיני מקרי חירום שהנכדים באים .והם רעבים ואין זמן לבשל .או כמו במקרה אצלי שניגמר הגז .בתאבון לכם.


"עוף טוב"  מביאה את הכיף והשמחה לשולחן האוכל הביתי ולצלחות של הילדים. החברה מרחיבה את סדרת השניצלים לילדים ומשיקה את המוצר הרביעי בסדרה – שניצל עוף אהבה בשחקים, שניצל בצורות של לב, ירח וכוכבים. 

השניצלים של "עוף טוב" בסדרת הילדים הופכים כל ארוחה למגוונת, מזינה ושמחה – פשוט כיף לאכול אותם, גם בשל טעמם הנהדר וגם בשל הצורות הנחמדות שתמיד משמחות את הילדים ומעודדות אותם לאכול בכיף יותר עוף. עם השקת שניצל עוף אהבה בשחקים, מונה סדרת השניצלים לילדים של "עוף טוב" 4  מוצרים, בהם גם: מיני דינוזאור, מיני דובונים ושניצלונים.


שניצל נחשב לאחד המאכלים האהובים ביותר במטבח הישראלי ובפרט אצל ילדים. לצד סלט ירקות, צ'יפס או פירה, עם קטשופ או בלי כלום – שניצל עוף הוא בהחלט ממלכי המטבח בארץ. האיכות הגבוהה של המוצרים בסדרת השניצלים לילדים של "עוף טוב" והפיקוח המוקפדעל כל שלב בתהליך ההכנה מוודאים כי כל מוצר שיוצא מהמפעלים של "עוף טוב" מגיע לצלחת כשהוא  איכותי, טעים ומזין.


כמו כל סדרת השניצלים לילדים של "עוף טוב", כך גם שניצל אהבה בשחקים  עשוי מעוף שגדל ללא אנטיביוטיקה, מ-100% רכיבים טבעיים, ללא תופסת הורמונים, ללא תוספת פוספטים, ללא צבעי מאכל, ללא חומרים משמרים וללא תוספת מונוסודיום גלוטומאט.

שניצל עוף אהבה בשחקים, מוצע במחיר של 38 ₪ לאריזת 600 גרם. ניתן להשיגו בכל רשתות השיווק המובחרות ובחנויות המזון הגדולות. המוצר בכשרות אוירבך מהדרין.


 

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ברכת השחר עדות המזרח!

כבודו כל הפרקים! פרק סיום העונה

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!