EDUSHAPE מספקת הצצה למגוון צעצועים ומשחקים חדשים!
מה תביאו השנה למי שימצא את האפיקומן????
איזה כיף להיות סבתא . ואיזה כיף לפנק את הנכדים ואת הילדים במתנות .   והנה  אוטוטו פסח זמן מצוין להעניק מתנות למוצאי האפיקומן . נכון שמגיע מתנה אחת למוצא. אבל אצלנו הנכדים קטנים ובשביל שיהיו מרוצים ושלא יריבו על המתנה אני רוכשת מראש לכולם את המתנה עוטפת יפה כי הכי כיף לקבל הפתעה והכי כיף לקרוע את העטיפה. ולראות את האושר מהחיוכים שלהם ברגע פתיחת המתנה. אני מוכנה מה איתכם?..........מ מתנות לילדים שימצאו את האפיקומן בפסח? EDUSHAPE מספקת הצצה מגוון צעצועים ומשחקים חדשים. מבחר ענק של משחקים לילדכם.
Edushape היא אחת החברות המובילות בייצור צעצוע של ילדים איכותיים ומוצרים עבור משחקים חינוכיים, צעצוע ושווקים מיוחדים. החברה פועלת כיום במדינות רבות ברחבי העולם והם תמיד מברכים על הזדמנויות חדשות לשיתוף פעולה , EDUSHAPE בבעלות משפחתית  הוקמה בשנת 1983 משווקת צעצועים לילדים עד גיל חמש. הם רוצים לקדם למידה התפתחותית מוצלחת באמצעות משחק. המשחקים בטוחים ואכותיים לילדים. המשחקים עשויים פלסטיק קשיח ניתן לרחיצה.
הצעצועים השונים מותאמים לילדים מגיל 0 עד גיל 5 . ומעניקים לילד למידה תוך פיתוח הדמיון הקריאטיביות ומיומניות שונות תוך כדי משחק מהנה.

הנה הצצה למבחר משחקים
.שאני רוצה להמליץ עליהם. 

925140 Look & Feel Baby book

ג'ירפה חייכנית, קופיף שובב וזברה עליזה, כל אלו הן דמויות בספר הראשון של תינוקך .
בחיבור פשוט לעריסה הסקרנות המולדת של תינוקך תחל להתפתח.
צד אחד מעוטר בצורות ותבניות בשחור לבן לחודשים הראשונים בהם הראייה מתפתחת,  ובצד השני דמויות חיות חייכניות שיזמינו את התינוק לגעת, לחוש ולחוות פיצ'רים וחומרים שונים מהם הדמויות עשויות.

865001 Gummyball teether
הנשכן האולטימטיבי -  קל לאחיזה, בעל 9  פינים עם טקסטורות שונות  אותם התינוק יכול לנשוך לחוש ולהקל את הכאב המתלווה בצמיחת השיניים,

הצורה הכדורית מעניקה שעות של משחק, התינוק  יכול לסובב ולגלגל, והכל בצורה בטוחה לתינוק.
מגיע בשלושה צבעים לבחירה: כחול אדום ירוק.  925120  Feeling Friend
בובת החבר החדשה של ילדכם, 
איך אמורים להרגיש  כשנשבר בטעות חפץ?  מה אמורים לעשות?  כיצד  לנהוג  כשנהנים?
למדו את ילדכם את התחושות,  וכיצד עליהם לנהוג בסיטואציות שונות,
עיברו עם ילדכם על מנעד הרגשות השונים . מעצב לשמחה מפחד לאושר.
החבר החדש של ילדכם מגיע עם כיס ובו חלקי הפנים השונים להדבקה. ועם סט כרטיסיות המתארים חוויות שונות. 
הבובה משלבת ומזימינה  אינטראקציה חיובית וחינוכית בין ההורה לילד  ושעות של הנאה.

925125  Forest Fun Puzzle
משחק הרכבה מהנה ומאתגר. 
פאזל תלת מימד  בצורת עץ יחד עם חיות היער השונות. לאחר הרכבה מהירה ופשוטה ניתן להתחיל לנסות  לאזן את החיות על הענפים...  בזהירות  שלא ייפלו!!...
החומר הקל צף על פני המים ומאפשר לשחק גם באמבטיה .
824014 Mini stars
בקליק וקלאק ניתן ליצור חיות ומבנים נוספים,  36 כוכבי פלסטיק שמתחברים אחד לשני ויוצרים צירופים מדהימים. הדמיון של הילד יתפתח תוך כדי משחק  אשר יעניק שעות של הנאה. הילד/ה יתאמן וישפר תוך כדי את כישורי המוטוריקה העדינה שלו.  מגיע יחד עם ספרון ובו דוגמאות של הרכבות שונות.749074 my soft world city
מכוניות , רמזורים  בניינים ואנשים.  העיר הגדולה מלאת קסם   – סט מרהיב שכולל 29 חלקים מהם ניתן להרכיב וליצור עיר. הסט כולל קוביות משחק בצורות שונות אשר מפתחות את הדמיון .
החומר הספוגי מאפשר משחק בטוח מהנה וקל עבור הילד/ה.
החומר הקל צף על פני המים ומאפשר לשחק גם באמבטיה .

525005 lady bug sorter
משחק ההתאמה הקלאסי בעיצוב יפייפה של חיפושית פרת משה רבינו . הצורות השונות נכנסות לגב החיפושית בהתאמה ומשפרות את המוטוריקה העדינה והקוגניציה של הילד/ה.
החיפושית מונחת על עלה ירוק אשר צף על המים ומאפשרת משחק תוך כדי אמבטיה.

545300 floating blocks
סט קוביות משחק המגיעות יחד עם משטח  מרובע מחומר קל שצף על פני המים ומאפשר לילדכם  לשחק ולבנות מבנים תוך כדי האמבטיה כך שזמן האמבטיה עובר בצורה מהנה ומלאת דימיון.
547005 magic creation jungle fun
חיות הג'ונגל השונות באות לביקור אצלינו באמבטיה.  ההיפופותם הזברה התוכי וחיות נוספות עשויות מחומר קל ונעים כאשר רטוב נדבק לאריחים. זמן האמבטיה הינו זמן מצויין לפיתוח החשיבה ולמשחק מהנה.
הסט כולל 18 חלקים והינו חלק ממשפחה גדולה של מוצרי אמבטיה בנושאים שונים כמו אופנה, רובוטים, כלי תחבורה ועוד...521010 magic symmetry
משחק מהנה ומתוחכם לילדים המפתח את החשיבה והדמיון תוך שימוש במראות


בעזרת שימוש בכרטיסיות על הילד/ה להרכיב ולסדר צורות שונות ולראות כיצד המראות משלימות את הצורה.
בשלב הראשון על ילדכם ליצור את הצורות אשר מופיעות על הכרטיסיות השונות ולהתבונן כיצד המראות יוצרות צורה גדולה יותר תוך שימוש בחלק שיצר/ה.
בשלב השני על הילד/ה לזהות מהי הצורה אותה עליו להרכיב על מנת לקבל את התמונה אשר על הכרטיס.

את המוצרים שלנו תמצאו בשילב ובטויס אר אס  חג שמח 
 כנסו  לאתר edushapeתגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!

כבודו כל הפרקים! פרק סיום העונה