מה הקשר בין טאבלט לסרט? .... בירה נשר!

נשר מאלט ממשיך לתמוך בהפקות מקור ישראליות וייתן חסות ראשית ללהיט הקיץ בקולנוע "האוצר מעבר לנהר"
אוהבים בירה שחורה? אז תשתו בירה שחורה ותצטלמו ואולי תזכו באייפד

בנוסף, יחלק טאבלט והקרנה פרטית של הסרט לכל החבר'ה במסגרת פעילות דיגיטלית


נשר מאלט יוצא בשיתוף פעולה עם הסרט הישראלי הגדול של הקיץ "האוצר מעבר לנהר" בהשקעה של1 מליון ₪. זו השנה השנייה שהמותג הישראלי נשר מאלט תומך בהפקות מקור ישראליות לכל המשפחה. בשנה שעברה היה זה הסרט גויאבות.

הסרט "האוצר מעבר לנהר" הינו סרט לכל המשפחה ומשתתפים בו מבחר כוכבי ילדים ונוער ביניהם: אודי ואביעד, יובל המבולבל, נאיה, פדרמן, רבקה מיכאלי, שון גיטלמן ועוד.
הסרט צפוי להיות שובר הקופות של הקיץ ויעלה לאקרנים בתחילת חודש אוגוסט.

בנוסף, תתקיים פעילות דיגיטלית במסגרתה מזמין נשר מאלט להיכנס לעמוד הפייסבוק או האינסטגרם, לשלוח תמונה שלכם שותים נשר מאלט עם החבר'ה ואולי לזכות בטאבלט אישי וכניסה לכל החברים להקרנה פרטית של הסרט "האוצר מעבר לנהר" עם הרבה פינוקים.

מולי באלי, מנהל מותג נשר מאלט בטמפו, מציין כי שיתוף פעולה זה הנו חלק מפעילות המותג נשר מאלט לחבור לקהל יעד צעיר באמצעות השת"פ אנו מעודדים את קהל היעד לצרוך משקאות בריאים ויחד עם זאת להעניק טעם ייחודי".
 


אודות נשר מאלט: המשקה המוכר והאהוב מבית טמפו, מכיל 5 רכיבים בלבד, ללא חומרים  מלאכותיים,  ללא צבעי מאכל וללא חומרים משמרים. המוצר מכיל לתת שעורה העשירה בנוגדי חימצון וויטמינים מקבוצת B. שילוב הרכיבים והטעם הייחודי המוכר והאהוב הם סוד ההצלחה של המותג נשר מאלט.


תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ברכת השחר עדות המזרח!

כבודו כל הפרקים! פרק סיום העונה

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!