יום ראשון, 24 ביולי 2016

חי ודק שניי חברי החדשים!

חי ודק 
מלמדים את הילדים על בריאות הפה וחשיבות צחצוח השיניים.
כשילדי היו קטנים היתה תוכנית פרפר נחמד שלמדו תוכנית שלמה על ניקיון השניים והכינו הצגה עלשני חיידקים בשם קריוס ובקטוס.   וילדי נהנו לראות ולשמוע על חיידקי הפה .והיום נכדי זוכים לקריוס ובקטוס  בשם חדש .הנכדה  שלי שספרתי לה על חיידקי הפה. שאלה אותי סבתא "אם החיידקים בפה. ואוכלים לי את המתוק של הסוכריה שנשאר לי בפה  אז למה אני לא שומעת אותם מדברים? כמו בהצגה?". לטובת ילדיכם קחו אותם להצגה.

·       הצגה מבית היוצר של 'התיאטרון שלנו' המלווה בייעוץ מקצועי של רשת מרפאות "כללית סמייל"
·       לחן ופזמונים: סמדר שיר ומשה דץ
·       ההצגה מתמודדת על פרס הצגת השנה לגיל הרך ב'פרס הבמה לילדים ונוער 2016'

'חי ודק' הצגה  מקורית והומוריסטית לילדים ולהורים העוסקת בנושא בריאות הפה וחשיבות צחצוח השיניים, מבית היוצר של "התיאטרון שלנו" ובעקבות הקלטת המצליחה "חידק וצ'פצ'ולה" של משה דץ וסמדר שיר. ההצגה המעבירה תכנים חינוכיים מלווה ביעוץ מקצועי של ד"ר חגי סלוצקי, רופא ראשי ברשת מרפאות "כללית סמייל".      בחודש אוגוסט הקרוב, ההצגה 'חי ודק' תתמודד בתחרות 'פרס הבמה לילדים ונוער 2016, תחת הקטגוריה הצגת השנה לגיל הרך, מתוך 35 הצגות ילדים.
עלילת ההצגה- בלילה, כשהילדים מתכרבלים במיטתם, מתעוררים לעבודתם שני יצורים קטנטנים - חי ודק - שני חיידקים חובבי ממתקים שאוהבים לחפור בשיני הילדים וליצור בהן מנהרות וחורים. אם אינכם מאמינים, תוכלו לשאול את עדי. היא פגשה אותם... עדי היא ילדה חמודה שלא מקפידה על הצחצוח, עד שהיא מבינה כי עליה לגשת בדחיפות לד"ר שין, רופאת השיניים שלה. הרופאה החביבה מסייעת לעדי להילחם בחיידקים ולשמור על היגיינת הפה ועל בריאות השיניים. לאחר שעדי נפרדת לשלום מצמד החיידקים, הם מחפשים לעצמם קורבן חדש. מי לא מצחצח שיניים כראוי? חי ודק בדרך אליך!
חי ודק הינה הצגה מקסימה ומלאת הומור מתאימה לגילאי 3-9, עם הרבה שירים מקוריים ועיבודים מוזיקליים חדשים וסוחפים בבימויו של רונן גולדפרב, לחן ופזמונים: סמדר שיר ומשה דץ. משך ההצגה כ 50 דקות.
לוח הצגות :
28/07/2016 יום חמישי בשעה 16:30 מוזיאון תל אביב, להזמנות: 03-6091212