בשורה לחובבי הספורט!


לראשונה בעולם בישראל
סדרת משקאות חלבון חמים
Protein Cup
הסדרה מגיעה בשלושה טעמים: קרמל מלוח, עוגיות חמאה ומוקה ומושקת תחת המותג Fit4Style מבית 'מתוק וקל'

חברת 'מתוק וקל' יצרנית תחליפי הסוכר המפורסמת, משיקה את המותג Fit4Style המתמחה במוצרי מזון המסייעים לעוסקים בספורט בזמן אימון ולאחריו, ומייצרת קטגוריה חדשה של משקאות חלבון חמים Protein Cup בשלושה טעמים: קרמל מלוח, עוגיות חמאה, ומוקה. זאת כמענה לצורך שהביע קהל הספורטאים המחפש מוצרי מזון איכותיים מזינים ונוחים לשימוש.
עד היום התרגלנו לצרוך משקאות חלבון קרים, בכל עונה, חורף או קיץ. כעת, יוצא מוצר שמהווה פריצת דרך בתחום: משקה חלבון חם, פרי פתוח טכנולוגי חדשני, בתחום שלא זכה לחידושים מזה זמן רב. משקה חלבונים חם, של FIT4STYLE  - הופך לדרך נוחה להעניק לגוף את החלבון שהוא צריך אחרי אימון בתצורה של כוס משקה טעים וחם, וקל לשימוש במנה אישית מדודה ומדויקת.
סדרה של משקאות חלבון חם, Protein Cup מגיעה בכוס חד פעמית ומכילה אבקת חלבון עם בוחשן כל שיש לעשות הוא להוסיף מים חמים, לערבב ולשתות בהנאה את המשקה החם. משקה החלבונים טבעוני וללא לקטוז. כל כוס מכילה בין היתר 21 גר' חלבון צמחי, מהם כ-4 גר' BCAA המכילים בתוכן 2.7 גר' לאוצין הנחוצה לתהליך בניית חלבוני השריר בגוף לאחר אימון.

ENERGY SPRAY
תרסיס אנרגיה בטעם מנטה לסיוע ושיפור ביצועים בזמן אימון המכיל רק 5 קלוריות
הסדרה מושקת תחת המותג Fit4Style מבית 'מתוק וקל'


 
 


חברת 'מתוק וקל' יצרנית תחליפי הסוכר המפורסמת, משיקה את המותג Fit4Style המתמחה במוצרי מזון המסייעים לעוסקים בספורט בזמן אימון ולאחריו, ומשיקה תרסיס אנרגיה תחת השם ENERGY SPRAY בשני צבעים: אדום או וכחול.
זאת כמענה למגמת הבריאות המתחזקת בקרב פלח רחב באוכלוסיה של ספורטאים חובבים המתאמנים במתינות או עוסקים בפעילות ספורטיבית קלה.

ENERGY SPRAY פותח בעקבות מחקרים עכשווים, המוכיחים, שלצד חוש הטעם המוכר למתוק, מלוח, חמוץ, חריף ומר מתווסף גם חוש לפחמימות (עמילנים). טעם הפחמימה בפה, מניב בגוף תגובה פיזיולוגית של שחרור מתון של אנרגיה זמינה ובכך משפר ביצועים.

עד היום, ספורטאים שנזקקו לפחמימות בזמן מאמץ גופני, צרכו ג'ל שלעיתים מעיק על מערכת העיכול ואף גורם לבחילות. כעת ניתן לקבל בוסט אנרגטי לעוסקים בפעילות ספורטיבית של עד 90 דקות, שכן מספיקה התזה לחלל הפה המעניקה נוכחות פחמימות בפה, ללא הכבדה קלורית.

Energy Spray בטעם מנטה, מכיל מיצוי מנטה מרענן ואינו מכביד על מערכת העיכול בזמן הפעילות הגופנית. המוצר מכיל רק 5 קלוריות לאריזה ובכל התזה מעניק  1.3 גר' מי פחמימות אשר מצפות את חלל הפה בטעם הפחמימות.

Fit4Style Energy Spray טבעוני, כשר פרווה ומיוצר בישראל. התרסיס קל לשימוש ונוח לנשיאה, או לתליה על הבגד, בכל סוגי האימון.
אריזת ספריי אנרגיה Fit4Style Energy Spray המכילה 3 מילויים  10 מ"ל כל אחד ומעטפת פלסטיק אחת בצבע אדום או כחול בעלות 39 ₪

ניתן להשיג בחדרי הכושר ,ורשתות הפארם ובאתר החברה.

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!

כבודו כל הפרקים! פרק סיום העונה