קבלו את הרך הנולד חיתול חדש מבית סופר פארם!

 מאת פנינה מנצור

קיבלתי להתנסות בחיתולים של לייף בייביז, והאמת חשבתי שבגלל שזה לא מותג אם שם גדול ולא מוכר, אמרתי מענין אם הם טובים, אז קודם אני שמחה לבשר להורים. שהחיתול  הוא דק  נוח  וסופג נתנו לילדה בת שנתיים לישון כל הלילה קמה יבשה . אנחנו מרוצים מהחיתול החדש.


סופר פראם השיקה חיתולים במחירים סבירים שכן למי שיש  כרטיס של לייף סטייל מרויח על הדרך המון מבצעים והטבות וגם קופוני הנחה שמיועדים לחברי מועדון, אז זה ממש כיף שיש תחרות בשוק כך כולם מרויחים גם הלקוח וגם הרשתות שיש מבצעים כולם קונים תחי רשת הסופר פארם  ושיהיה לה בהצלחה בעידוד מותגים לילדים ולהשקות חדשות בתחום התינוקות שיהיו עוד ועוד מוצרים על המדף עם מותג של לייף כך זה מוזיל עליות ואנשים רבים שאין ביכולתם לרכוש את המותגים הגדולים שכבשו את השוק תשיג ידם לרכוש מוצר טוב אכותי לא פחות במחיר סביר בהחלט.סופר-פארם משנה את שוק החיתולים בישראל: משיקה את חיתולי Life Baby's – חיתולים איכותיים שיימכרו במחיר אטרקטיבי לאורך כל השנה. סופר-פארם תשקיע במהלך השקת Life Baby's 8 מיליון שקל.

את Life Baby's מייצרת חברת Ontex, חברה בינלאומית שבסיסה בבלגיה, והיא היצרנית המובילה בעולם של מוצרי היגיינה חד פעמיים ויצרנית החיתולים השנייה בגודלה באירופה אחרי פרוקטר אנד גמבל.

מבין החיתולים שמייצרת אונטקס נבחר עבור Life Baby's החיתול ברמה הגבוהה ביותר, עם דגש על רמת ספיגה ויובש הגבוהים ביותר. זאת בהתאם לדרישות שלקוחות סופר-פארם הציגו במחקרים השונים שהחברה ערכה. חיתולי Life Baby's עברו את בדיקת מכון התקנים בציונים גבוהים בפרמטרים של ספיגה לעומת המתחרים בשוק ובראשם האגיס ופמפרס.

גם בבדיקה שנערכה בחודש אפריל 2014 על ידי "המכון למדע פורנזי", המתמחה בבדיקות מעבדה שונות והיחיד שמבצע בדיקות מעבדה בחיתולים פרט למכון התקנים הישראלי, קיבלו חיתולי לייף את הציונים הגבוהים ביותר בספיגה מול המתחרים. עוד ציין המכון לטובה כי בארבעת החיתולים שנבדקו התקבלו ציונים דומים, דבר המעיד על תנאי ייצור מבוקרים היטב.

סדרת חיתולי Life Baby's כוללת את כל המידות: החל מ-NB (New Born) ועד מידה 5 או משקל של 25 ק"ג. בהמשך תתרחב הסדרה גם לחיתולי מעבר ולבגדי ים לתינוקות.
מספר חיתולים באריזה לפי מידות -Life Baby's
1
2
3
4
4+
5
NB
מיני
מידי
מקסי
מקסי פלוס
ג'וניור
33
72
62
52
48
44

לקוחות סופר-פארם מעדיפים חיתולי פרימיום
חיתולי Life Baby's משווקים במחיר מדף של 42.90 שקל לחבילה ויוצעו במסגרת מבצעים רבים לאורך השנה, כאשר סופר-פארם מתחייבת תמיד למחיר הנמוך ברשת בקרב מותגי הפרימיום, האגיס ופמפרס.

לדברי ניצן לביא, מנכ"ל סופר-פארם: "חיתולים הם אחת ההוצאות המשמעותיות עבור המשפחה הישראלית הצעירה ואנחנו גאים להביא בשורה אמיתית לצרכנים - אלטרנטיבה איכותית למותגי הפרימיום במחיר משתלם כל השנה. לקוחות סופר-פארם מעדיפים את מותגי הפרימיום, כאשר כ-95% מהחיתולים הנמכרים בסופר-פארם הם האגיס או פמפרס לעומת כ-65% בכלל השוק. כיום מחירי האגיס ופמפרס נעים בין 45 ₪ לחבילה במבצע ל-59.90 ₪ - חיתולי Life Baby's יוצעו ללקוחות סופר-פארם במחיר מדף הנמוך יותר בכ-30% מהאגיס ופמפרס וגם במצבעים יהיו תמיד במחיר נמוך משני המותגים הללו".

סופר-פארם היא הרשת הראשונה בישראל להשיק חיתולים תחת מותג פרטי בישראל. "סופר-פארם שמה דגש על חדשנות, וכפי שהיינו הראשונים להשיק מותג פרטי איכותי ב-1994, כך גם עכשיו עם השקת החיתולים", אומר לביא. "לקוחות סופר-פארם סומכים ובוחרים בלייף גם במוצרי התינוקות, בו נתח המותג עומד על כ-30% אחוז ואנו מאמינים, כי ישמחו להתנסות ולהשתמש בחיתול Life Baby's. המטרה שלנו היא להגיע ל-10% ממכירות החיתולים בסופר-פארם עד סוף 2014. במערב אירופה נתח השוק של מותגים פרטיים בחיתולים עומד על 30% והוא גדל כל שנה". 

דני לוזון, משנה למנכ"ל סופר-פארם מסביר, כי סופר-פארם חיפשה אחר שותף מתאים להשקת חיתולים: "בחנו יצרנים שונים בארץ ובעולם ובחרנו באונטקס הבלגית בזכות ההשקעה הרבה שלה במחקר ופיתוח והטכנולוגיות המתקדמות בהן היא משתמשת. על-פי מחקרים, שני הפרמטרים החשובים ביותר לאימהות ישראליות הם איכות החיתול בדגש על כושר הספיגה ומניעת דליפות אל מול מחירו. על-מנת שהלקוחות שלנו לא יצטרכו לבחור בין השניים, הקפדנו על מוצר פרימיום, שמיוצר על-ידי אחת החברות המובילות בעולם, בתמחור נמוך משמעותית ממוצרי הפרימיום האחרים".


תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!

כבודו כל הפרקים! פרק סיום העונה