שוקולד מסביב לעולם!

בתקופה בה אי אפשר לנסוע לטעום עולם, מותג שוקולד הפרימיום ריטר ספורט (Ritter Sport) מביא את טעמי העולם אלינו ומשיק מהדורת קיץ מיוחדת ומוגבלת: "מסביב לעולם" – 3 טעמים חדשים, אקזוטיים, מרעננים ונהדרים:


Hula Hulaשוקולד חלב מעולה במילוי קרם קוקוס, וופל פריך במילוי קרם קוקוס, בהשראת חופי הוואי.
:Buenos D'ias שוקולד לבן מעולה במילוי קרם פסיפלורה מנגו ושבבי פסיפלורה ומנגו, בהשראת יערות קוסטה ריקה.
Marhabaשוקולד חלב מעולה במילוי קרם בטעם יוגורט, שברי אגוזי לוז ושבבי דבש קריספיים, בהשראת מדבריות מרוקו.

השוקולדים החדשים במהדורת הקיץ המוגבלת "מסביב לעולם" של ריטר ספורט מצטרפים לסדרות המיוחדות והמגוונות של המותג הידוע בעיצובו המיוחד – טבלאות מרובעות באריזות צבעוניות ובקולקציה המשובחת המונה מספר סדרות:
הסדרה הצבעונית: שוקולד מריר מעולה ממולא מרציפן, שוקולד חלב מעולה עם שברי אגוזים, שוקולד חלב מעולה עם צימוקים ואגוזי לוז, שוקולד חלב מעולה ממולא קרם פרלין, שוקולד חלב מעולה ממולא מוס קקאו, שוקולד חלב מעולה ממולא קרם קוקוס וחלב, שוקולד חלב מעולה ממולא קרם קרמל, שוקולד חלב מעולה ממלא קרם קקאו פתיתי אורז וופל פריך ושוקולד מריר מעולה ממלא בשקדים ותפוז.
סדרת האגוזים השלמיםשוקולד חלב מעולה עם אגוזי לוז שלמים, שוקולד מריר מעוולה עם אגוזי לוז שלמים ושוקולד חלב מעולה עם שקדים שלמים.
סדרת הקקאו שעשויה מפולי קקאו בר קיימא: שוקולד חלב מריר 55% מוצקי קקאו, שוקולד מריר עדין 61% מוצקי קקאו ושוקולד מריר מעולה 74% מוצקי קקאו.

מחיר והיכן ניתן להשיג: את 3 הטעמים החדשים בסדרת "מסביב לעולם" של שוקולד הפרימיום ריטר ספורט כמו גם את כל הטעמים הוותיקים של המותג, ניתן להשיג ברשתות השיווק והחנויות הפרטיות במחיר של 8.9 ₪.

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!

כבודו כל הפרקים! פרק סיום העונה