תורמים בטחון ואומץ לחולות סרטן!

מה הדבר הכי טוב שאת יכולה לעשות עם השיער שלך?


עמותת "זכרון מנחם" והמותג "פנטן" בקמפיין ששם לעצמו למטרה להעניק בחינם פיאות משיער טבעי לחולות סרטן. מיטב הסלבס נרתמות גם הן וקוראות לכולכן לעשות את הדבר הכי נכון עם השיער שלכן!בין התאריכים 25-27.12  - יתקיים פרויקט התרמה ארצי במאות מספרות שיתנדבו לספר נשים, נערות וילדות ללא עלות
מאז החיבור של זכרון מנחם ומותג השיער פנטן סך התרומות עלו
בכ-78%, וייצור מספר הפאות עלה פי 4!  מספר האירועים במוסדות חינוך עלה מ-14 ל-56.  גיל התורמים ירד, מספר התורמות הצעירות עלה במאות תרומות. בתחילת הקמפיין השתתפו כ-200 מספרות, וכיום למעלה מ-400 מספרות לוקחות חלק בכך


נועה אזולאי, בת שמונה עשרה וחצי, אשר מחלימה מסרטן העצמות, תוביל השנה את הקמפייןBeautiful Lengths  של מותג השיער פנטן ועמותת שזכרון מנחם. שיתוף פעולה בין השניים החל לפני חמש שנים, במטרה להעלות מודעות לתרומות שיער עבור חולות סרטן. מתחילת הקמפיין לפני 5 שנים, עלתה כמות התרומות באופן משמעותי מאוד, כ-78%.

ביום שישי הקרוב, יוצב שלט במגדלי עזריאלי ובו תיראה אזולאי, בת שמונה עשרה וחצי, מירושלים שמחלימה ממחלת סרטן העצמות. בשילוט היא נראית כשהיא קירחת ולצידה הכיתוב העוצמתי: "בלי פאה אני מרגישה כמו שלט חוצות לסרטן". המטרה הינה להעלות את המודעות לחשיבות שיש לכל תרומת שיער שבסופו של דבר מגיעות לנשים, נערות ואף ילדות חולות סרטן בישראל.
 

נועה אזולאי, בת 18.5 מירושלים, פרזנטורית קמפיין המודעות של PANTENE ועמותת זכרון מנחם לרגל 5 שנים לתחילת השת"פ: לפני כשנה גילו אצלי את מחלת סרטן העצמות בברך. עברתי ניתוחים, ביניהם ניתוח משמר גפה, שבו הוציאו לי חלק מהעצם והחליפו בתותב ברזל. כמה ימים לאחר שהתחלתי בטיפול הכימותרפי הראשון, שיערי החל לנשור , כמעט בין לילה. זו הייתה חוויה קשה מאוד עבורי, נערה בכיתה י"ב, המראה הקירח והחשוף היה לי קשה והרגשתי תחושת דיכאון עמוקה. פניתי לעמותת "זכרון מנחם", הגשתי את הטפסים שצריך, ובתוך חודש קיבלתי כבר את הפאה שלי. הדבר הציל אותי לגמרי. עזר לי לקבל את המראה החדש שלי בהדרגה, בזמן שלי, ולזהות את עצמי שוב במראה. הפסקתי לבכות וחזרתי יותר לחייך. המקום הזה של לקחת כמובן מאליו ולראות את הדמות שלך במראה, מראה שמשתנה ביום אחד כמעט, הוא קשה מנשוא. זה החזיר לי מאוד את הביטחון העצמי, עד כדי כך שכיום אני לא משתמשת בפאה כלל וגאה מאוד בקרחת שלי. הפאה נתנה לי את הזמן לעכל, את השליטה והבחירה מה לחשוף ומתי. אני מודה לעמותת זכרון ממנחם שאפשרו לי זאת ובמהירות, וקוראת לכל מי שיכולה להגיע ולתרום. בשבילנו זה המון".

את הקמפיין של פנטן וזכרון מנחם תוביל גם אמילי דוברובינסקי, בת 10, מבאר שבע, חולה בלוקימיה. בנוסף, דוברובינסקי אלופת הדרום בהתעמלות אמנותית.

בזכות קמפיין המודעות של מותג השיער פנטן וזכרון מנחם, עלו תרומות השיער באופן משמעותי, וכיום כל אישה חולת סרטן בישראל יכולה לקבל פאה משיער טבעי. . בנוסף, עוזר המותג פנטן במימון תהליך הכנת הפאות, על ידי תרומה ממכירותיו.  כל בקבוק = תרומה.

אופיר גוטמן, מנכ"ל פרוקטר & גמבל ישראל, יצרנית מותג טיפוח השיער PANTENE: אנו גאים ונרגשים לשתף פעולה עם עמותת זכרון מנחם זו השנה החמישית. מבחינתנו למותגים יש משימה גדולה יותר ומשמעותית הרבה יותר מאשר רק לתת מוצר טוב לצרכנים. מאז שהתחלנו בקמפיין המשותף לפני 5 שנים, עלו כמויות תרומות השיער בקרוב ל-80% כל זאת בשאיפה שלכל אישה, נערה או ילדה חולת סרטן בישראל, תהיה האפשרות לקבל ללא עלות פאה.

חיים ארנטל, מייסד ומנכ"ל עמותת זכרון מנחם, אומר כי מבצע תרומת השיער הוא אחד מאבני הדרך החשובים בפעילות של "זכרון מנחם": זו שנה מרגשת במיוחד כי היא השנה ה-5 שאנו ממשיכים את השת"פ עם מותג השיער פנטן. מהשנים בה אנו משתפים פעולה עם מותג השיער פנטן, ניתן לראות בבירור כי מכסת התרומות עלתה מאוד, כתוצאה מכך, המודעות גברה משנה לשנה. אנו שמחים כי ניתנת לנו האפשרות להעניק חינם, לצעירות ולנשים המתמודדות עם מחלת הסרטן, פאה איכותית משיער טבעי ובריא, שהינה בעלת ערך בל יתואר עבור החולות, מבחינה נפשית וחיצונית. אנחנו נפעמים מחדש בכל שנה להיענות של תורמות להגיע ולהירתם למטרה כה חשובה, גם כשמדובר על שיער שהאריכו זמן רב, לעיתים כל חייהן".

הפאות, המוענקות על ידי עמותת זכרון מנחם ופנטן, הן משיער טבעי ואיכותי, ומותאמות אישית לכל אישה לפי האורך, הצבע וסוג השיער הנדרשים. תהליך ההכנה של כל פאה משיער טבעי הוא יקר וארוך ונדרשות לו כ-8 תרומות שיער, מהן ממיינים את השיער הבריא לפי צבע, סוג שיער ואורך. לכן קיימת חשיבות רבה לאיכות ובריאות השיער הנתרם. את השיער הממוין שוזרת פאנית מקצועית שאמונה על הכנת פאה, הדומה במראה ככל הניתן לשיער המקורי של האישה או הילדה.

אנו קוראים לנערות ונשים לטפח את שיערן שיהיה בריא ואיכותי ומתאים לתרומה ולעזור לכל אישה שזקוקה לכך בישראל. בין התאריכים 25-27.12 - יתקיים פרויקט התרמה ארצי במאות מספרות שיתנדבו לספר נשים, נערות וילדות ללא עלות.

התנאים הנדרשים לתרומת שיער: שיער בריא ומטופל, באורך 30 ס"מ לפחות, שלא עבר טיפולים כימיים ורובו ללא שיער שיבה.

(לרשימת המספרות שמשתתפות בימי ההתרמה ויספרו ללא עלות בימי ההתרמה 25-27.12):הבת של חברה שלי ילדה קטנה בכיתה א עשתה זאת היתה לה צמה ארוכה והחליטה לתרום שיער ממש להתגאות בילדה כזו!

 לפני ואחרי  

במסגרת מבצע תרומות השיער של פנטן ועמותת זכרון מנחם Zichron Menachem, כל בקבוק שווה תרומה.
אם אינך יכולה לתרום את שיערך אך עדיין מעוניינת להרתם למען נשים וילדות חולות סרטן, כדאי שתדעי שעל כל רכישה של בקבוק פנטן ברשתות השיווק השונות, תרומה מועברת לעמותת זכרון מנחם. 


תורמים בטחון ואומץ לחולות סרטן


בשתוף חברת פנטן
חשבת פעם על המקום שלוקח השיער במראה שלך? בזהות שלך, בחייך?

סרטן היא מחלה מסכנת חיים. לחולה יש די כאב, דאגות ופחדים. דווקא תופעת הלוואי – אובדן השיער – היא זו שמסבה הכי הרבה צער וייאוש. נשירת השיער כתוצאה מהטיפולים הכימותרפיים, גוזלת מהחולה את זהותה, את בטחונה ואת הכוח הנפשי שלה להתמודד ולהרפא. החולות שלנו מספרות כי אובדן השיער הוא הנושא האמיתי ששובר אותן בתקופת המחלה.

בשתוף פעולה עם חברת פנטן החלטנו לתת לבנות החולות את המענה שיביא רפואה לליבן - פאות טבעיות ויפות. אנחנו מממנים את עלויות הייצור היקרות, אבל בחלק של חומר הגלם האנושי, השיער - פה אנחנו זקוקים לך. רוצה לתרום משהו מעצמך ומגופך כדי לחזק ולשמח חולת סרטן?

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!

כבודו כל הפרקים! פרק סיום העונה