בא לי לחדש!

בא לי לחדש את המטבח . אז מה חשוב ברכישת מיטבח?........

תהליך עיצוב הבית הוא תהליך מורכב, שכולל הרבה מרכיבים ואלמנטים שצריכים להשתלב יחד, החל מחומרים, גוונים ופרופורציות ועד ללוחות זמנים ותקציבים. המטבח, בין החללים המרכזיים והחשובים ביותר בבית, הוא כנראה גם המורכב ביותר לתכנון, וכרוכה בו השקעה כספית משמעותית. כדי להוציא את מטבח חלומותיכם מהכוח אל הפועל יש לעבור דרך לא קצרה, שכוללת מעבר דרך חברות המטבחים, שילוו אתכם לאורך התהליך משלב התכנון ועד ההרכבה בבית. כמו בכל השקעה גדולה, אל חברות המטבחים כדאי להגיע מוכנים, לקרוא היטב את האותיות הקטנות ולשאול מראש את כל השאלות הנכונות. במטבחי ארט אין. תקבלו את המוצר המוגמר מהתחלה ועד הסוף. הם עובדים עם חומרים אכותיים, פרזול של "בלום" ברזי "חמת". וכל המדפים מעץ סנדוויץ, בקיצור מטבחים מושלמים במחיר שווה לכל כיס.

בחודש הבא תחגוג חברת ארט-אין 20 להיווסדה, עם השנים הפך מותג art in  לשם דבר בקהילת האדריכלים המעצבים והלקוחות הפרטיים בזכות שרות אדיב, מוצרים איכותיים, ומחירים הוגנים.
בארט איו מפתחים, מעצבים, ומייצרים מטבחים במפעלים שבבעלות החברה, תוך שאיפה ללא פשרות למצוינות בכל הקשור לטכנולוגיה, עיצוב, וחדשנות.


art in - ארט-שואפים תמיד למצוינות, נמצאים תמיד עם יד על הדופק בכל הקשור בטרנדים בינלאומיים, והתאמת המוצר לעידן הפוסט מודרני של עיצוב מטבחים וארונות אמבטיה. נותנים 7 שנות אחריות.
צוותart in  ארט-אין כולל מעצבים ומתכננים מקצועיים ומנוסים, כשהמטבחים מיוצרים במפעלים אולטרה מודרניים, הכוללים מערך צביעה ממוחשב העומד בסטנדרטים בינלאומיים.
חברת art in  ארט-אין מביאה לידי ביטוי את תפיסת היצור האולטימטיבי בכל תהליך הייצור, תפיסה המיושמת במפעלי החברה. המפעל כולל מפעל למטבחים ולארונות אמבט, ומפעל לעיבוד שיש בו מייצרים מטבחים, חיפויים, כיורים ומבוצעות עבודות מיוחדות וייחודיות לבתים עם סגנון וטאץ' אישי. גמישות טכנולוגית במפעל, מאפשרת שליטה מלאה בכל תהליך היצור, תוך התאמת פריטי הריהוט לקו העיצובי של הבית, וביצוע מושלם של פרויקטים בלעדיים.
אפשרויות העיצוב בart in art in ארט-אין הן בלתי מוגבלות, הדבר בא לידי ביטוי בחומרים, בתכנון וביצירות, תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים על-מנת להבטיח את איכות המוצר המוגמר.


בחברת  art in ארט-אין קיימת מערכת פקוח ובקרת איכות מוצר לאורך כל השלבים, משלב התכנון, דרך היצור, האריזה, ועד להובלה והרכבת המוצר בבית הלקוח לשביעות רצונו המלאה.
התגובות הנלהבות של הלקוחות לאורך השנים, מעודדות את החברה להמשיך ולייצר מטבחים וארונות אמבטיה מושלמים. בחברה מטפחים את תחום שירות הלקוחות ומעניקים לו דגש ורגישות רבה. הקו המנחה הוא שביעות רצון הלקוח שנמצא במוקד העשייה.מטבחי ארט אין


 בעל המקום הוא אשרף אלשייך, 38, הבעלים של ארט-אין, נולד וגדל בכפר בידו, אלשייך נשוי ואב ל-4 ילדים ומתגורר בכפר עין נקובה. את הערכים לחינוך, מצוינות ודו-קיום ספג משורשיו בישראל. בגיל 16 עזב את הכפר והחל ללמוד עברית, ובגיל  18 פתח מפעל לשיש כשבמקביל הקים את חברת  art in ארט-אין מטבחים המעסיק כיום כ-40 עובדים. בימים אלה מסיים אלשייך לימודי משפטים.
לקוחות פרטיים, וצמרת המעצבים והאדריכלים בארץ עובדים עם ארט-אין, בזכות השרות האיכות והמחירים המצוינים.


לפרטים
ארט אין מטבחים בע״מ  
1700-500-388 | 02-5332858
  
מטבחי ארט אין


עין נקובה, רח המסגר 3. מיקוד 90847

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!

כבודו כל הפרקים! פרק סיום העונה