שלא יסבנו אתכם!

כן נולד לכם תינוק מזל טוב. אני אוהבת את ג"ל הכביסה לבגדי הבית, ועכשיו שמחתי לגלות שיש גם לתינוקות והאמת התאהבתי בריח נראה לי שאשתמש לכל בני ביתי.

מכבסת, תולה: האם חייבים אבקת כביסה לתינוק?

בראש פסגת מטלות הבית שמתווספות אחרי לידה, מקבלת הכביסה מקום של כבוד. מילוי מכונה של אינספור בגדים קטנטנים לוקח שעות, שלא נדבר על ההשקעה הכספית במוצרי הכביסה המיוחדים לתינוק. עד מתי תצטרכו להפריד בין הכביסה שלכם ושלו . אני לא מפרידה ואני שמחה לכבס באריאל ג"ל בייבי .את כל הכביסה של בני הבית.

המותג אריאל נכנס לשוק התינוקות בישראל

אריאל, מותג הכביסה המוביל באירופה, משיק את אריאל בייבי, מוצר הכביסה הראשון בישראל שקיבל אישור דרמטולוגי של Skin Health Alliance, ארגון בריאות העור המוביל בעולם


מותג הכביסה אריאל לראשונה נכנס לשוק התינוקות בישראל ומשיק את "אריאל בייביי". לידתו של תינוק חדש היא אירוע משמח הכרוך גם בדאגה רבה, מה שגורם להורים להשתוקק לידיעה שהקן המשפחתי אכן מוכן לקבל את התוספת החדשה למשפחה. אריאל בייבי מבין את צורכיהם של הורים חדשים ויודע כיצד לאפשר להם ליצור את הקן המשפחתי הרך והמחבק ביותר עבור האוצר החדש.

עורם העדין של תינוקות הוא האיבר הראשון שבא במגע עם העולם. לכן, יש לגונן גם על הגרביים, הבגדים והשמיכות המגוננים על התינוקות שלנו. אימהות רוצות שבגדי התינוקות שלהם יהיו נקיים, אבל גם עדינים ורכים במגעם עם העור הענוג של התינוק.

זו הסיבה שאריאל בייבי מספק את הניקיון המנצח של אריאל בפורמולה עדינה שנועדה לשמר את המרקם הרך של הבגדים שבאים במגע עם עור התינוק.

הודות לשילוב ייחודי של חומרים, אריאל בייבי מסיר כתמים בעומק הבד אך גם משמר את המגע הרך של בגד חדש. אריאל בייבי מכיל חומרי סיכה לסיבי הבד אשר במהלך הכביסה פועלים לצמצום ההיווצרות של מעטה נוקשה על האריג. בנוסף, המוצר הינו בעל ניחוח הניקיון העדין של אריאל.

אריאל בייבי הוא כעת מוצר הכביסה הראשון בישראל שקיבל אישור דרמטולוגי של ה- 
Skin Health Alliance (SHA), ארגון בריאות העור המוביל בעולם. ה- Skin Health Alliance עובד עם רופאי עור, חוקרים, מדענים והתעשייה ברחבי העולם במטרה לקדם את נושא בריאות העור.
המוצר החדש יעלה למדף בחודש יולי 2017, בכל רשתות השיווק, בגודל 2.275 ליטר.  צפי מחיר ממוצע לצרכן:  29.0 ₪.

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!

כבודו כל הפרקים! פרק סיום העונה