אולווייז מציגה את Always Radiant!


נכון שאביב לא כאן אבל כולנו אוהבים פרחים אז   
Always- המותג המוביל בתחום התחבושות ההיגייניות חשבו על כך 
 והוציאו תחבושות היגייניות לצעירות במראה פרחוני להרגשת נוחות מירבית, ביטחון והגנה בנראות מגניבה
  
Always- המותג המוביל בתחום התחבושות ההיגייניות בארץ ובעולם, משיקה בישראל את  תחבושות הפרימיום Always Radiant, המיועדות לנשים צעירות, נועזות, ומאוד פעילות, המחפשות נוחות וביטחון ללא פשרות, על ידי שימוש בתחבושות בלתי נראות ובלתי מורגשות לימי המחזור.
תחבושות Always Radiant עוצבו בסגנון פרחוני, קליל וקייצי, המתאים לצעירות, עיטור הפרחים מופיע על האריזה האישית ועל הפד עצמו.
Always Radiant בעלת פיתוח ייחודי בטכנולוגיית –SmartFoam משטח עשוי קצף עם בועות הכולאות את הנוזל בפנים ומאפשרות ספיגה של עד פי 10 ממשקל התחבושת, ובכך, מאפשרות תחושת הגנה של עד 10 שעות.
התחבושות פותחו במיוחד עבור נערות צעירות, בעלות זרימה בינונית עד גבוהה,  אשר מעוניינות בתחושת נוחות, רצון לעסוק בכל פעילות וללבוש כל דבר שהן רוצות בזמן המחזור.
יתרונות תחבושות Always Radiant:
·         הגנה מירבית: 100% הגנה מדליפות בעזרת טכנולוגיית SmartFoam הקולעת את הנוזל בתחבושת
·         ספיגה עוצמתית: סופגות פי 10 ממשקלן ועדיין נשארות קלילות ובלתי מורגשות
·         תחושת ביטחון לאורך כל היום: תחבושת אלסטית בעלת מבנה המותאם לצורת הגוף המאפשרת ללבוש גם בגדים צמודים ולעסוק בכל פעילות, וכנפיים נדבקות שאינן מאפשרות לתחבושת לזוז ממקומה
·         תחושת רעננות: בעלות ניחוח קליל של פרחים
·         עיצוב פרחוני, צעיר וזוהר

תחבושות Always Radiant יושקו ברשת הסופרפארם החל מספטמבר 2017, במחיר ממוצע לצרכן שיעמוד על 29.9 שקלים לאריזת חסכון (24 יחידות במידת הנורמל).


תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!

כבודו כל הפרקים! פרק סיום העונה