יום ראשון, 7 במאי 2017

לקראת שבועות אסם משיקה ברוסקטה איטלקית תחת סדרה קריספי


חג השבועות מתקרב וגם הטעמים של האורגנו והבזילקום מתפשט במטיבח החלבי שלי לכבוד החג. כמעט בכל מוצר חלבי אני מוסיפה את האורגנו והבזיליקום ושמחתי לטעום את הבוקקטות החדשים עם הטעמים הללו שמשדרג כל ביס . וגם לאכול אותם כך ללא שום תוספת ממש כמו ביגלה  טעימים שאי אפשר להפסיק!


לקראת חג השבועות אסם מרחיבה את סדרת קריספי ומשיקה ברוסקטה איטלקית בשני טעמים- ברוסקטה איטלקית עם שמן זית ובזיליקום וברוסקטה איטלקית עם שמן זית ואורגנו.המוצרים החדשים פותחו בהשראת המטבח האיטלקי ומציעים חווית טעם ייחודית. מדובר בפרוסות מאפה קלויות, מתובלות וקראנצ’יות , המשמשות לנשנוש או כתוספת טעימה לארוחה, הן מכילות רכיבים איכותיים כמו שמן זית, בזיליקום ואורגנו.הברוסקטות החדשות של קריספי, מהוות גם פתרון נפלא לאירוח של משפחה וחברים בחג השבועות. בקלות תוכלו לשדרג את שולחן החג ולהציע לאורחים פרוסות מאפה קלויות בתוספת גבינות וסלטים.
דפנה ברנר, מנהלת פעילות המאפה באסם-נסטלה – “הצרכנים הישראליים מחפשים היום גיוון בעולם תחליפי הלחם והנשנוש. זיהינו את המטבח האיטלקי כמקור השראה לפתרונות מאפה טעימים המשלבים מרקמים ותיבולים האהובים על החך הישראלי. אנו שמחים להשיק חדשנות מוצרית אמיתית שאינה קיימת היום בשוק הישראלי ולהציע פתרונות חדשים ומרגשים”.

הברוסקטות החדשות מצטרפות למגוון המוצרים הקיימים בסדרה- קריספי זיתים, קריספי כפרי, קריספי עגבניות-בזיליקום, קריספי פלפלים קלוייים וקריספי זרעים קלויים.ניתן להשיג ברשתות השיווק ובחנויות הפרטיות.
כשרות- רלב”ג.