המותג Novel collectionמציג את "מרקש" – פריטים לבית בהשראת חינה מרוקאית


בין אם אתם חוגגים חינה מרוקאית בקרוב, ובין אם אתם אוהבים פריטים בהשראת צפון אפריקה, המוצרים הבאים הם בדיוק עבורכם. המותג Novel collection (נובל קולקשיין) מציג את "קולקציית מרקש"- פריטים לבית בהשראת חינה מרוקאית.
הקולקציה החדשה מכילה פריטים דקורטיביים, בעיטורים רב-ממדיים ובגוונים שונים של זהב בוהק. הפריטים מזכירים את המדבריות והמראה האותנטי של מרוקו, את האווירה החמה ואת הססגוניות שמרגישים בשווקי העיר. קולקציית "מרקש", או בשמה השני "קולקציית החינה", מתאימה הן לקישוט שולחן המתוקים בחינה והן לאבזור וקישוט הבית. הפריטים כמובן משמשים כאלמנט דקורטיבי, אך במקביל פונקציונאליים ונהדרים לאחסון מוצרים שונים. הקולקציה מונה 10 פריטים שניתן לרכוש בנפרד וכך לבחור איזה נדבך של מרקש תרצו להכניס אליכם הביתה.
מחיר: 200-400 ₪  
להשיג: במגוון רשתות ובחנויות כלי בית ונוי המובחרות ברחבי הארץ.

נובל קולקשיין הינו מותג הבית של חברת "פלדינוקס", הכוללת מגוון רחב של כלי בית והגשה בעיצוב ייחודי ובאיכות מעולה. המותג נותן מענה לאוהבי עיצוב ויוקרה, במחירים השווים לכל נפש. פלדינוקס אחת החברות המובילות והוותיקות בישראל, בייבוא ובשיווק מותגים בינלאומיים מובילים בתחום כלי בית, כלי הגשה, כלי נוי ואמנות, יודאיקה, מתנות וריהוט משלים. כל מוצרי פלדינוקס מיוצרים ברמת גימור ואיכות גבוהים ביותר, ועשויים חומרים איכותיים כגון: נירוסטה, קריסטל, פורצלן, פיוטר, עץ ועוד.

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!

כבודו כל הפרקים! פרק סיום העונה