המאסטר שף אצלי בבית!

קוסקוס מרוקאי אמיתי מחיטת דורום
נכון שאין כמו קוסקוס אמיתי של אמא שיושב על הגז ומתבשל לאיטו .אבל בימים של לחץ מהעבודה ומתחשק ככה באמצע השבוע לקוסקוס . אז אני מכינה מהשקיות המוכנות של מאסטר שף. ומוסיפה רוטב ירקות וחומוס וזהו מרגישה כאילו הכנתי קוסקוס שישב על הסיר המון שעות. האמת אף אחד לא הרגיש בטעם אחר כולם אהבו וליקקו את הצלחת. רק אל תגלו לאף אחד שזה משקית וזה מוכן בכמה דקות.


המותג הקולינארי "מאסטר שף", המציע מגוון מוצרים איכותיים מארצות המקור, שמח להציע לצרכן הישראלי את סדרת הקוסקוס המרוקאי החדשה. קוסקוס מרוקאי אמיתי הגדל ומיוצר במרוקו ועשוי מ-100% חיטת דורום איכותית. על הקוסקוס, כמו על הרבה מאכלים מוצלחים אחרים, ישנו ויכוח עתיק בנוגע למוצאו: טריפולי, לוב או תוניס, כאשר כל עדה מנכסת לעצמה את טעמו המופלא של הקוסקוס, אך דבר אחד בטוח הוא שהקוסקוס המרוקאי הוא אחד המנות האותנטיות והמפנקות בימי חורף קרים.

סדרת הקוסקוס החדשה של מאסטר שף חוסכת את העבודה הרבה שבהכנת קוסקוס ביתי, כולל השימוש בנפה, אידוי ובישול ארוך בקוסקוסייר, כך ניתן להכין קוסקוס אמיתי ואיכותי בפחות מרבע שעה.  אידיאלי לארוחת צהריים מזינה לילדים ואפילו כארוחת קוסקוס אמיתית בצהריי שישי.

סדרת הקוסקוס ממרוקו של מאסטר שף כוללת:
  • קוסקוס דורום דק
  • קוסקוס דורום בינוני
  • קוסקוס דורום מחיטה מלאה

הקוסקוס המרוקאי של מאסטר שף עשוי מ- 100% חיטת דורום סמולינה, החלבון האיכותי בלב גרעין החיטה. כמות הסולת המתקבלת היא בדרך כלל כ־3 עד 5 אחוזים מנפח הגרעין, ובאה על חשבון הקמח הבהיר. קוסקוס מתאים לכל הגילאים ונחשב מזון מזין ובריא. כוס קוסקוס תורמת כ- 35% מכמות הסיבים התזונתיים המומלצת ליום. בקוסקוס ויטמינים מקבוצתB  ומינרלים הנחוצים לעיכולו בגוף.

מחיר מומלץ לצרכן – 7.90 ₪
משקל: 500 גרם
כשרות: בד"צ בית יוסף (פרווה)
ניתן להשיג ברשתות השיווק והחנויות הנבחרות.

למתכונים וטיפים בקרו בעמוד הפייסבוק של מאסטר שף:

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!

כבודו כל הפרקים! פרק סיום העונה