עונת הרחצה נפתחת... באמבטיה!


 
 

 

פעולות פשוטות שייהפכו את זמן האמבטיה למשמעותי יותר

ו... המוצר הכי עדין שיצרנו אי פעם

 

שעת הרחצה מספקת הזדמנות למגע עור בעור ולקשר עין ישיר, כמו גם להצגת מרקמים, מראות, צלילים וריחות חדשים, שביכולתם לעורר את חוש המישוש, הראייה, הריח והשמיעה של התינוק. מומחי ג'ונסונס® מציעים פעולות פשוטות שיסייעו להפוך את זמן האמבטיה למשמעותי הרבה יותר בשביל התינוק. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
השמעת מוסיקה ושירה במהלך זמן האמבטיה – צלילים יוצרים זיכרון באזורי השמיעה והשפה שבקליפת המוח, כמו גם קשרים עצביים למערכת הלימבית במוחו של התינוק.

 

  • דיבור עם התינוק במהלך זמן אמבטיה יכול לסייע בהתפתחות השפה. מחקרים מראים כי לפעוטות איתם מדברים יותר, יש אוצר מילים רחב יותר בגיל 24 חודשים! הסבירו כל הזמן מה אתם עושים.

 

  • התזה עדינה של מים במהלך זמן האמבטיה יכולה ללמד את התינוק על סיבה ותוצאה.

 

  • חוש הריח מתקשר לזיכרון רגשי – השתמשו בסבון עם ניחוח שאתם אוהבים כמו תרחיץ ושמפו מכף רגל ועד ראש. ניחוח נעים בשעת הרחצה תורם להרגעת התינוק וההורה גם יחד - רמות הקורטיזול (סמן ביולוגי למתח) של התינוק וההורה הראו ירידה לאחר רחצה עם מוצר ריחני.

 

  • משחק עם בועות סבון יכול לסייע לתינוק שלך לפתח תיאום עין-יד.

 

  • התלהבו מהישגים של פעוטכם כמו יכולתו לסחוט את הספוג או להשיט צעצוע. הוא ילמד מכך שהוא חכם ושההורה נהנה לגלות יחד דברים חדשים כשמשחקים.

 

עיסוי התינוק באופן שגרתי לפני (או אחרי) זמן האמבטיה מהווה הזדמנות מושלמת למגע של עור לעור. העיסוי הוכח כגורם המשפר את איכותה ואורכה של שנת התינוק כאשר משולב בשגרת השינה של התינוק.

 

 

תרחיץ ושמפו מכף רגל ועד ראש:

עורם של תינוקות זקוק לטיפול מיוחד. שכבת עורו של התינוק דקה עד 30% מעורו של מבוגר. עורו העדין של התינוק, זקוק לניקוי יסודי ותהליך הסרת לכלוך עדין תוך הקפדה על  שמירה על לחות העור ושמירה על רמת ה-PH   הטבעית שלו.

 

לשם כך ייצרנו בג'ונסונס® תרחיץ ושמפו מכף רגל ועד ראש (סבון ושמפו במוצר אחד)  המתאים מגיל לידה שהוכח כמנקה בעדינות את עורו העדין של התינוק.

התרחיץ הינו בעל רמת pH מאוזנת, המתאים לעור רגיש ולעור תינוקות בני יומם. עם נוסחת הקץ לדמעות®  הייחודית והעדינה לעיניים כמו מים טהורים.

התרחיץ הינו הבחירה מספר 1 של בתי החולים בארה"ב.

מחיר מומלץ לצרכן  17.1 ש"ח

 תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!

כבודו כל הפרקים! פרק סיום העונה