מתנות סוף שנה לגננות ולמורות מחכות לכם בקרביץ

מגוון מתנות סוף שנה לגננות ולמורות מחכות לכם בקרביץ
  

רגע לפני ששנת הלימודים מסתיימת, זה הזמן להגיד תודה למי שדאג לחינוך ילדינו במשך השנה.. קרביץ מציעה מגוון מתנות שהגננות והמורות ישמחו לקבל כאות לתודה ולהערכה:
מחברת מחמאות אישית של קום איל פו. מדובר במחברת עם כריכה מעוטרת בברכה אישית 'מושלמת', 'כוכבת על' ועוד אמרות חכמות ואיורים בעיצובים צבעוניים ומיוחדים. מחיר: 39 שקלים. לכך ניתן לצרף עט כדורי מעוצב בקופסא מהודרת ומעוצבת. מחיר: 30 שקלים.
עוד בקרביץ ארנק / תיק איפור/ קלמר מהודר ומעוטר בעיצוב ייחודי עשויים מבד קנווס. מחיר: 30-40 שקלים.
יומן הנו מתנה שתמיד נחשבת לשימושית.. בקרביץ מגוון של יומנים של מותג SKETCH, בקולקציה חדשה ובעיצובים שונים. מחיר: 12-60 שקלים.
ולכל ההורים המעוניינים לצרף מתנה הכוללת הקדשה אישית, מציעה קרביץ סבון ריחני באריזה מהודרת עם הקדשות שונות כגון: " הסייעת הכי הכי", הגננת הכי הכי" ועוד.. מחיר: 19 שקלים.
הצעה למתנה נוספת עם הקדשה אישית המעידה על הוקרה והערכה כל העשייה לאורך השנה הנה מארז ובו תעודת הצטיינות למורה / לגננת עם כיתוב אישי. מחיר: 16 שקלים.
קרן חוגי מנהלת שיווק קרביץ מציינת כי זו מחווה מרגשת ביותר להעניק למי שליווה את ילדינו במשך השנה מתנה אישית כאות להערכה.. השנה אנו מציעים בסניפינו מבחר מתנות סוף שנה לגננות ולמורות עם דגש על מקוריות שבוודאי ירגשו את מי שיקבל אותן..
***קרביץ הינה הרשת המובילה והוותיקה בישראל עם וותק, ניסיון ומומחיות של 90 שנה בתחום מכשירי כתיבה, ציוד משרדי, חומרי יצירה ופנאי, דיגיטל, סלולר ומחשוב ואביזרים משלימים. קרביץ מציעה היום ב- 80 סניפיה ברחבי הארץ חווית קנייה ובחירה מתוך מגוון רחב ביותר ברמות איכות ומחיר שונות, המציעות את הקנייה המשתלמת ביותר.


תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!

טבחה בחצילים טריפולטאי!