זה כל הקסם של רן גפנררן גפנר – יתמודד בתחרות אליפות העולם במנטליזם וקוסמות מטעם 'הפדרציה העולמית לקוסמות' בעיר רימיני שבאיטליה בחודש יולי הקרוב.
התחרות תערך במשך שבוע ימים בין התאריכים -  6-11.7.2015.
אתמול הוזמנתי למופע מדהים ומהפנט מופע של טלפטיה שמרגע לרגע ההתלהבות ממעשי הקסם רק גברה וגברה איש מהפנט מצחיק מלא חוש הומור סיפר איך היגיע לעסוק בתחום ריגש אותנו בסיפור על סבו שהיה קטן ואיך ניחש כמה מטבעות היו בידיו. עוד כשהיה ילד ניחן בחוש הטלפטי. 
ממליצה בחום ללכת לראות אותו כמו שאני הוקסמתי כך גם אתם תהנו הנאה צרופה
גפנר הגיע לעולם המנטליזם בעקבות היתקלות במחבלים במהלך שירותו הצבאי ובעקבות העובדה שניצל ממוות. גפנר החליט לנסות להשפיע על העולם ועל אנשים בעקבות הארה שקיבל בזמן ההתקלות בצבא ובמיוחד בזכות היכולות המנטליסטיות שניחן בהם. גפנר בוגר ביה"ס רימון. 


לפני כשנה נבחר גפנר לייצג את ישראל וזכה באליפות אירופה בקסמים של FISM - הפדרציה הגדולה של אגודות הקוסמים בעולם, לאחר קטע ייחודי המשלב בין מוסיקה למנטליזם שאותו הציג גם בתוכנית הטלוויזיה- מי יפיל את המאסטר.

זכייה זו העניקה לגפנר כרטיס כניסה אוטומטי לאליפות העולם שתתקיים באיטליה לצד עוד 150 מנטליסטים וקוסמים מובילים. מרחבי העולם.גפנר – יתמודד בתחרות אליפות העולם במנטליזם וקוסמות מטעם 'הפדרציה העולמית לקוסמות' בעיר רימיני שבאיטליה בחודש יולי הקרוב
  

לינקים:

http://www.fismitaly2015.com/  - אתר אליפות העולם יולי 2015.
http://rangafner.index.org.il/ - אתר של רן גפנר.


אליפות העולם בקסמים מטעם הפדרציה העולמית לקסמים FISM נערכת פעם ב 3 שנים, השנה האליפות תתקיים בעיר רימיני שבאיטליה בין התאריכים 6-11 ליולי. לאחר שזכה בגביע במוקדמות היבשתיות בקטגוריית מנטליזם, אני אתחרה שוב באליפות העולם באותה קטגוריה.
בתחרות מתמודדים כ 150 קוסמים ב 2 קטגוריות עיקריות- במה וקלוז אפ(קסמי תקריב). כאשר מתוכן 50 יתמודדו בקלוז אפ ו-100 יתמודדו בבמה. מנטליזם זו קטגוריה שנמצאת תחת קטגוריית במה.
במהלך האליפות עולים אחד אחרי השני המתמודדים עם קטע של עד 10 דקות ומנסים להרשים את חבר השופטים עם קטע קסמים שנמדד ע"פ מקוריות, פרזנטציה, עמידה, לבוש, סגנון וכו'
רן  המתמודד הראשון שמייצג את ישראל באליפות זו.

מעבר לתחרות עצמה, בכנס יש הרצאות, סדנאות, מופעים מאד מושקעים וגם אולם עצום של תצוגה ומכירה.לכנס יגיעו בסביבות ה 4000 קוסמים וביניהם קוסמים מאד מפורסמים בעולם וגם בקהילת הקוסמים, מקס מייבן (המאסטר ממי יפיל את המאסטר) ואורי גלר לדוגמא.
גם מישראל תצא משלחת מכובדת הכוללת בין היתר את דליה פלד נשיאת הכבוד של האגודה הישראלית ושימי אטיאס.לפני כשנה נבחר רן גפנר לייצג את ישראל באליפות אירופה בקסמים של FISM - הפדרציה הגדולה של אגודות הקוסמים בעולם, לאחר קטע ייחודי שאותו הציג בתוכנית הטלוויזיה- מי יפיל את המאסטר.
התחרו, מכל מדינות אירופה, למעלה מ 40 מתמודדים בתחרויות ברמה גבוהה מאד, ובסופו של דבר זכה  בקטגורית המנטליזם בגביע, מה שמעניק לו כרטיס כניסה אוטומטי לאליפות העולם שתתקיים באיטליה לצד עוד 150 מתמודדים. הקטע הוא מקורי שלו, אף אחד לא עשה עוד משהו שדומה למה שהוא עשה ועושה  ובעצם שילבת  בין תחום קריאת המחשבות לתחום המוסיקה( בוגר בית הספר למוסיקה רימון )


תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!

כבודו כל הפרקים! פרק סיום העונה